Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalna lista utworów z Guitar Hero 5

30 postów w tym temacie

Coś dużo rocka, wg mnie twórcy mieli by większy zysk z gry, gdyby przeważał metal. Niektóre utwory w ogóle nie trafione, ale jest też kilka klasyków jak 2 Minutes to Midnight czy Smells Like Teen Spirit. Ale całość kiepska imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:15, SlababateriaPL napisał:

Parę utworów bym zmienił.
Coldplay - coś z płyty Viva la Vida, Bon Jovi - Livin on a Prayer, Gorillaz - 19-2000,
The Police - Every breath you take.


Ja z Coldplay''a bym dał Violet Hill, albo z Prospekt March: Live in Technicolor II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:18, Sarturias napisał:

Coś dużo rocka, wg mnie twórcy mieli by większy zysk z gry, gdyby przeważał metal.

Masz rację! Jak pokazują listy przebojów metal jest szalenie popularny wśród ludzi. Wszystko co lżejsze się nie sprzedaje.

Ale nie, nie masz racji. Rock/metal progresywny - to okupuje szczytu list i na tym seria GH powinna się skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże... Ja nie rozumiem sukcesu GH, to już niektóre gry na NESa bardziej mi się podobają. Grałem wiele razy i za każdym razem mnie to nie bawiło. Mogę słuchać muzy, ale grać na gitarze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Tak! tak! Nareszcie tracklista, która posiada stare i nowe kawałki... A dotego Kurt Cobain na scenie... oby to była prawda... Błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę musieli wyłożyć kasy na stół aby wykorzystać jego postać w grze, dla fanów pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam j-rocka! :D A lista w sumie fajna, cieszy mnie ze Coldplaya akurat dali ten utworek (bo umiem go zagrac na gitarce prawdziwej :P) no i zaskoczyla mnie obecnosc Gorillazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... też doczytałem że będzie coś White Stripes... Ten kawałek jest dobry ale można by było zamienić go na Seven Nation Army...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym grał w GH, zawsze tylko z ciekawością patrze na listę piosenek, ale "Ring of fire"? Nie spodziewałem się, szczerze mówiąc :) Fajna piosenka, ale chyba jakoś nie w klimatach całej reszty.
Mimo wszystko - bardzo interesująca lista. Duże pieniądze musiały pójść na licencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:47, Marteusz napisał:

Nie żebym grał w GH, zawsze tylko z ciekawością patrze na listę piosenek, ale "Ring of
fire"? Nie spodziewałem się, szczerze mówiąc :) Fajna piosenka, ale chyba jakoś nie w
klimatach całej reszty.
Mimo wszystko - bardzo interesująca lista. Duże pieniądze musiały pójść na licencje...


A ja właśnie chyba sobie wreszcie kupię, bo tak się noszę i noszę z tym zamiarem od Legends of Rock...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 13:40, Harrolfo napisał:

Jak zwykle - nic Nickelback


Jak byśmy chcieli żeby od każdego zespołu wziąć jakiś fajny kawałek to twórcy nie wyrobili by na licencje. Ale fakt faktem szkoda że ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie beznadziejna lista, nie znam chyba żadnego kawałka. Mam wrażenie, że z każdą następną częścią gry soundtrack jest coraz gorszy... zero Slipknota, Slayera, Metallici... mam nadzieję, iż nie jest to oficjalna lista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować