Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect to więcej niż trylogia

39 postów w tym temacie

Podpis pod obrazkiem nie za bardzo trafiony. Jeśli wierzyć źródłom (CD-A) to pojazdu MAKO w ogóle nie ma być w drugiej części Mass Effect. Będzie natomiast zastąpiony przez nowy pojazd o którym nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakubu - o zakończeniu nic na pewno nie wiadomo. Są tylko przypuszczenia czy Shepard zginie czy nie zginie.

Jeśli poprawią kilka rzeczy(np. nazwa - gra akcji z elementami RPG, nie na odwrót) i będą mieli pomysły na dalszą fabułą, mam nadzieję dobrze rozbudowaną, to kupię z pewnością choćby i 6 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do podpisu pod screenem o ile wiem, to w drugiej części ma nie być już MAKO, tylko jakaś inna forma transportu. Jeżeli to rozumiemy jako poprawę modelu sterowania, to się zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była znakomita, druga też zapowiada się nieźle. Jestem za następnymi częściami, oby tylko były dobre, a nie zrobione na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 14:19, Leos8 napisał:

Jakubu - o zakończeniu nic na pewno nie wiadomo. Są tylko przypuszczenia czy Shepard zginie czy nie zginie.

W jednym z Dev. Diary (chyba) twórcy jasno dali do zrozumienia, że jedno z zakończeń to śmierć Sheparda (nieodwołalna).

Dnia 15.07.2009 o 14:19, Leos8 napisał:

Jeśli poprawią kilka rzeczy(np. nazwa - gra akcji z elementami RPG, nie na odwrót) i będą mieli pomysły na dalszą fabułą, mam nadzieję dobrze rozbudowaną, to kupię z pewnością choćby i 6 części.

Oby nie wyglądało to tak, że skoro mają stworzyć np. 6 części będą to co na początku miało być w 2-3 grach rozdrabniać na te 6 tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak przedmówcy, jeśli fabułą będzie dobra, akcja ciekawie poprowadzona, przyzwoite dialogi to Bioware może i zrobić tomb-tasiemca. Założenia uniwersum Mass Effect są interesujące. Punkt ciężkości mechaniki rozgrywki wolałbym bardziej na rpg przesunięty ale to co jest ''obleci'' a gra się przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że Mass Effect ukaże sie na PS3 bo jakiś ex który kojarzył się wyłącznie z Xboxem zmierza na PS3 - możliwe ze to ME ;] Ja bardzo lubię tą serie i trylogia jest na miejscu - w 1 część super się grało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trylogii Mass Effect mogą powstać RTSy, FPSy, hack''n''slashe, symulatory spuszczania wody w przestrzeni kosmicznej, gierki typu ''smack the Krogan'' na Wii, czy MMO w tym uniwersum (na true cRPG nie liczę, bo takich już BioWare nie wydaje) - kompletnie mnie to nie obchodzi. Tak jak God of War, tak i ME będzie dla mnie tylko i wyłącznie trylogią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować