Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2008 o 18:19, Geek with AS napisał:

valhalla.pl wejdź sobie na ich forum i zobacz jak to się spisuje. Dobre komentarze są promowane
a złe usuwane po przekroczeniu bodaj ustalonej liczby -


Eee? Pomysł beznadziejny. Przykład? Komentarz o Wiedźminie. Przykładowo użytkownik "Z" pisze coś krytykującego Wiedźmina. Użytkownicy "A-Y" są fanboyami Wiedźmina. Od razu widząc komentarz krytykujący ich ukochaną grę, dają użytkownikowi "Z" minusa, po czym jego komentarz zostaje usuwany. Pewna swoboda wypowiedzi musi zostać zachowana... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 20:38, milten6 napisał:

Eee? Pomysł beznadziejny. Przykład? Komentarz o Wiedźminie. Przykładowo użytkownik "Z" pisze
coś krytykującego Wiedźmina. Użytkownicy "A-Y" są fanboyami Wiedźmina. Od razu widząc komentarz
krytykujący ich ukochaną grę, dają użytkownikowi "Z" minusa, po czym jego komentarz zostaje
usuwany. Pewna swoboda wypowiedzi musi zostać zachowana... .


Rzeczywiście racja ale mogą być tylko + i np: ktoś komuś w czymś pomógł i np. ta osoba możę dać + osobie która jej pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:42, Kyuubis napisał:

No to nie wiem, może sprobuj dodać nowy wpis jakąś inną przeglądarką niż masz teraz spróbuj
z firefox''a mnie działa.

mam Firefoxa i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ustawieniach jakoś popatrz i spróbuj jeszcze raz otworzyć nowy wpis i dobrze poszukać czasem najbardziej widoczne jest najbardziej przy nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą sugestię, dotyczącą forum.
Czy możliwe byłoby automatyczne dodawanie do nazwy tematu w głównym oknie forum pierwszych kilkudziesięciu znaków jako etykieta (lub odpowiednik)? Bo czasami przyłapuję się na myśleniu (!), że takie coś przydałoby się. ;-) Po prostu gdy widzę temat o szeregowej nazwie, nie wiem, czy w ogóle opłaca się wejść.

@Geek with AS
> Hmm ja bym rozbudował system statystyk by można było zobaczyć gdzie się wypowiadało + dodać
> do tego komentarze na gramsajcie.

Co do pierwszej sugestii - przypuszczam, że porobiłoby się trochę zbyt dużo informacji w oknie statystyk... Ewentualnie szczegółowe dane mogłyby być wyświetlane w osobnym okienku, ale nie wiem, czy technicznie jest to możliwe (dokładne dane, nie okienka ;-) ). A jeśli chodzi o komentarze, to moim zdaniem byłby to zwykły bajer.

> Drugi pomysł to ocenianie wypowiedzi. + dawać będzie można bez uzasadnienia, ale minus już
> z uzasadnieniem .

Kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:38, milten6 napisał:

> valhalla.pl wejdź sobie na ich forum i zobacz jak to się spisuje. Dobre komentarze są
promowane
> a złe usuwane po przekroczeniu bodaj ustalonej liczby -

Eee? Pomysł beznadziejny. Przykład? Komentarz o Wiedźminie. Przykładowo użytkownik "Z" pisze
coś krytykującego Wiedźmina. Użytkownicy "A-Y" są fanboyami Wiedźmina. Od razu widząc komentarz
krytykujący ich ukochaną grę, dają użytkownikowi "Z" minusa, po czym jego komentarz zostaje
usuwany. Pewna swoboda wypowiedzi musi zostać zachowana... .

Tak , ale nie byłeś długo pewnie i nie zauważyłeś jednej rzeczy -JAK CHCE SIĘ KOMUŚ DAĆ minusa musi być uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto oceniałby te uzasadnienia? Już widzę pod komentarzem użytkownika "Z".

"Użytkownik "A":
Opowiadasz głupoty! Wiedźmin to super gra!!!!!"


Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 21:00, Kyuubis napisał:

A w ustawieniach jakoś popatrz i spróbuj jeszcze raz otworzyć nowy wpis i dobrze poszukać czasem
najbardziej widoczne jest najbardziej przy nas.

Wysłałem do CDP opis błędu i przez co dostanę odp? Przez maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 22:01, Kerberos napisał:

> A w ustawieniach jakoś popatrz i spróbuj jeszcze raz otworzyć nowy wpis i dobrze poszukać
czasem
> najbardziej widoczne jest najbardziej przy nas.
Wysłałem do CDP opis błędu i przez co dostanę odp? Przez maila?


zazwyczja kontkaktuje sie ktos z toba drgoą meilową,ostatecznie mogą napisać na twoim Gs''a ale to ostatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam pomsył taki żeby ludzią rangi "obywatel" zabronic dodawania tematów po pierwsze każdy może wejśc i robic bez sensu nowe tematy ^^a po drugie nie każdy nowy wie jak korzystac z wyszukiwarki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:13, Mroczny Joga napisał:

Hmm ja mam pomsył taki żeby ludzią rangi "obywatel" zabronic dodawania tematów po pierwsze
każdy może wejśc i robic bez sensu nowe tematy ^^a po drugie nie każdy nowy wie jak korzystac
z wyszukiwarki itp


A po co jest forum jak nie do zadawania pytań? ;D
Co do wyszukiwarki, to nawet wyjadaczom zdarza się z niej nie korzystać. Obywatele przynajmniej są usprawiedliwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, widzisz i tu mamy problemo. Wiele osób pisze tutaj by dowiedzieć się czegoś w sprawach technicznych czy też nowinek (nie każdy obywatel to tak od razu troll i "nie-dorosłem-do-korzystania-z-internetu", prawda?) i, chcąc jak najszybciej wrócić do ukochanej gry, zakładają temat. Przecież ZAWSZE ktoś zwróci na taki temat uwagę (no i jak znajdzie się uczciwy to sypnie linkiem do poprawnego tematu, jeśli to dubel), ktoś coś poradzi czy też ,jak już mówiłam, rzuci link do "oficjalnego" tematu(albo zamknie temat, pozdro dla modków ;)). I taka osoba więcej się tu nie pojawi (czyt. nie przyjdzie pogadać xD). Gram.pl straciło by wielu "ziomów" jeśli czaisz o co mi biega xD

@BTW
A przydałoby się jakby tematy zamknięte był usuwane. Z lekka się bajzel robi ;P

EDIT:
Cholipka, muszę poćwiczyć szybsze pisanie postów :P Coś mozolnie mi to idzie i zawsze mnie ktoś ubiegnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 21:44, milten6 napisał:

A kto oceniałby te uzasadnienia? Już widzę pod komentarzem użytkownika "Z".

"Użytkownik "A":
Opowiadasz głupoty! Wiedźmin to super gra!!!!!"


Hmm?

Moderatorzy ?
np. jak ktoś wpisze na dole do tego przykładowego komentarza co ty napisałeś : minus pt: nie podoba mi się twoja twarz, to ostrzeżenie, jeżeli będzie nagminne to ban .
Pomyśl sobie że jak będzie nowy spamerski temat to w mig zostanie usunięty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah jaki slang :D NO tak ale chodźi o to że np. znajdzie się jakiś upierdliwy gośc i bedzie se cały czas zakładał konta i tematy :D a pozatym jak masz obywatela do robotnikia masz max tydzien to chyba byś wytrzymała :D?i nie mowię że kaażdy obywatel to troll ale nie każdy zna zasady a przez tydźeń by się ich nauczył co o tym sądzisz :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:49, Mroczny Joga napisał:

Hahah jaki slang :D NO tak ale chodźi o to że np. znajdzie się jakiś upierdliwy gośc i bedzie
se cały czas zakładał konta i tematy :D a pozatym jak masz obywatela do robotnikia masz max
tydzien to chyba byś wytrzymała :D?i nie mowię że kaażdy obywatel to troll ale nie każdy zna
zasady a przez tydźeń by się ich nauczył co o tym sądzisz :D?

A no. Zawsze będzie taki muł, że się tak wyrażę, co będzie robił tematów co AK 47 deathów na minutę. Ale od tego są formularze, moderatorzy, uczciwi gramowicze,posty (nie posty w sensie wiadomości xD tylko powstrzymywaniem się przed czymś itp.) i bany by się kumpel nie rozjuhasił . Ot i cała filozofia!

A, właśnie:
BTW
Może podczas rejestracji otworzycie tutorial na szukajkę? Dostajesz txt z obrazkami itd. a potem quiz z tego jakże ważnego tematu i kto nie zda ten nie wchodzi xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 01:23, Mroczny Joga napisał:

No tak ale nie wydaje ci się troche nudne ciągłe podawanie oficjalnego tematu gry itp xD

Hm. My, forumowicze, jesteśmy tylko małą cząstką wielkiego cyklu (układu? :P). My tylko pomagamy moderatorom :) A oni co mają powiedzieć? W kółko to wszystko powtarzać: "Degrad za pseudomoderatorkę","Ostrzeżenie za spam", itd.? :D

Dnia 18.01.2008 o 01:23, Mroczny Joga napisał:

tak był by ład i porządek xD

Heh, a czy ład i porządek jest fascynujący? ;> Wyobraź sobie, że wszystko jest taaakie spokojne.... Be! Chaos.... Mniam! xD No dobra, w większości przypadków dobro jest "cool" i w ogóle, ale każda część musi zawierać w sobie zło. Nawet taka szczoteczka do zębów czy melon =P
Dobra, zaczynam filozofować :/ Dobranoc wszystkim ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za osobami z CDP ale dobra :D wsumie z tym ładem masz racje uwielbiam chaos np mój pokuj albo osobowośc :D a i co do twojego filozofowania chętnie posłucham xD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:41, Geek with AS napisał:

Moderatorzy ?
np. jak ktoś wpisze na dole do tego przykładowego komentarza co ty napisałeś : minus pt: nie
podoba mi się twoja twarz


Moderatorzy? Pomijając nawet fakt, że będą mieli więcej pracy, zauważ tylko, że w przykładowym komentarzu użytkownika "A", nie było żadnych treści nadających się do zmoderowania. Wypowiedź użytkownika "Z" zostaje usunięta ponieważ nie była zgodna ze zdaniem ogółu. Gdyby wprowadzono takie coś (choć i tak jestem pewny, że nigdy nie zobaczymy tego na forum, bo tak jak pisałem - pomysł jest beznadziejny) prowadzenie dyskusji stało by się bezsensowne. Wystarczyło by, że większa część użytkowników ma inne zdanie niż przykładowo użytkownik "Z", a jego posty były by usuwane. To narusza swobodę wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować