Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Eh, postawmy sprawę jasno. Gram.pl nie ma za co pobierać opłat. GOL posiada te swoje niby poradniki (tak genialna ich jakość jak ze mnie Królewna Śnieżka) i poza tym nic. Lepiej korzystać z FAQ zamieszczonych na IGN, przynajmniej zawierają prawdziwe informację (ile ja się namęczyłem w FF XII przez tego idiote z GOLa, który poradnik stworzył). Dostęp do plików? Download Manager Gamespot i po sprawie :-)

Gram.pl nie ma poradników.
Gram.pl nie ma możliwości pobierania opłaty za szybsze pobieranie plików, bo ich praktycznie w dniu premiery pobierać się nie da! (Kochan serwerki :***).
Gram.pl nie ma artykułów, których może pozazdrościć konkurencja i które mogłyby dać jakikolwiek powód do wdrożenia systemu pobierania opłat za ich wykorzystywanie.

Te opłaty to jakaś plotka, którą podchwyciło kilka setek dzieci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na moją opinię :)
Numerowanie postów to taki gadżet typu "Nie przeszkadza i nic nie zmienia" :) Przy opcji URL wydaje mi się to zbędne, ale zawsze to jakiś dodatkowy bajerek... Fajnie wiedzieć, który post w danym wątku się napisało. No i jak już wspomniałem, te cyferki raczej nikomu nie będą przeszkadzać. Werdykt końcowy - zostawić! :D
Chociaż ktoś już powiedział - zamiast "cyferkowania" postów bylibyśmy bardziej usatysfakcjonowani z naprawienia wewnątrztematowej (?) szukajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:19, pizmak666 napisał:

a wiesz owieczko, że te numerki pojawiają się, jak najedziesz na znaczek URL? ^^

Nie wiem czy coś w ostatnich godzinach zmienili, ale ja te numerki widzę cały czas. We wszystkich postach a nie tylko w tych w których jest kursor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:41, A-cis napisał:

Nie wiem czy coś w ostatnich godzinach zmienili, ale ja te numerki widzę cały czas. We wszystkich
postach a nie tylko w tych w których jest kursor.


właśnie o to się rozchodzi, że dodali numerki do wszystkich postów, kiedy wystarczy najechać na URL, żeby zobaczyć numer posta.
rozprawiamy, nad sensem tego posunięcia... znaczy się, dodania do każdego postu jego numerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:41, A-cis napisał:

> a wiesz owieczko, że te numerki pojawiają się, jak najedziesz na znaczek URL? ^^
Nie wiem czy coś w ostatnich godzinach zmienili, ale ja te numerki widzę cały czas. We wszystkich
postach a nie tylko w tych w których jest kursor.


Chodzi o to, że jak najedziesz kurosem na przycisk URL, to gdzieś na dole przeglądarki powinien się wyświetlić link. Na jego końcu jest numer posta :)

EDIT: Kurde, wszyscy mnie wyprzedzają... Idę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje

Prosze wrócić do systemu PRZED wprowadzeniem tych upierdliwych reklam. Bez kitu zawsze ceniłem ten serwis za całkowity BRAK reklam, przynajmniej takiej formie. A teraz są wszędzie. Nad Newsem, Pod Newsem, Na prawo od Newsa, prosze was. ZA DUŻO TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:50, Night Elf napisał:

Ja mam propozycje

Prosze wrócić do systemu PRZED wprowadzeniem tych upierdliwych reklam. Bez kitu zawsze ceniłem
ten serwis za całkowity BRAK reklam, przynajmniej takiej formie. A teraz są wszędzie. Nad Newsem,
Pod Newsem, Na prawo od Newsa, prosze was. ZA DUŻO TEGO.

Dwa słowa:
Firefox , Opera.
To jest moja propozycja dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:48, pizmak666 napisał:

o to się rozchodzi, że dodali numerki do wszystkich postów, kiedy wystarczy najechać na URL, żeby zobaczyć numer posta.
rozprawiamy, nad sensem tego posunięcia... znaczy się, dodania do każdego postu jego numerku.

Aha. Chyba jest zbyt późna pora, bo nie załapałem o co Wam chodziło :-)
Ale żeby to nie był całkowity spam, to powiem, że mnie te numerki nie przeszkadzają. A skoro ułatwiają w jakiś sposób sprawę moderatorom, to niech sobie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:52, Darkstar181 napisał:

> Ja mam propozycje
>
> Prosze wrócić do systemu PRZED wprowadzeniem tych upierdliwych reklam. Bez kitu zawsze
ceniłem
> ten serwis za całkowity BRAK reklam, przynajmniej takiej formie. A teraz są wszędzie.
Nad Newsem,
> Pod Newsem, Na prawo od Newsa, prosze was. ZA DUŻO TEGO.
Dwa słowa:
Firefox , Opera.
To jest moja propozycja dla Ciebie :)


Mam oba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:53, A-cis napisał:

A skoro
ułatwiają w jakiś sposób sprawę moderatorom, to niech sobie będą.


No chodzą słuchy, że ułatwiają xD
A tak na serio- to akurat jest ułatwienie dla wszystkich, każdy ma inną ilość postów na stronie i zamiast pisać "drugi post od góry), albo "czwarty na stronie czeterdziestej, dwadzieścia postów na stronę), albo wklejać linki czy daty... po prostu piszesz, post nr xxx i gra muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:53, A-cis napisał:

Ale żeby to nie był całkowity spam, to powiem, że mnie te numerki nie przeszkadzają. A skoro
ułatwiają w jakiś sposób sprawę moderatorom, to niech sobie będą.


nikomu raczej nie przeszkadzają, rzecz w tym, że ekipa gramu zajmuje się czymś, co potencjalnie jest, zamiast spróbować zmienić coś z listy próśb naszych.
bo numerki same w sobie złe nie są, tylko po co...

Budo
ale wiesz, że wystarczy najechać na ikonę URL i na pasku wyszukiwarki wyświetli się adres z numerem posta?
więc trochę ciężko mi jest zrozumieć powstanie numerków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:55, pizmak666 napisał:

Budo
ale wiesz, że wystarczy najechać na ikonę URL i na pasku wyszukiwarki wyświetli się adres z
numerem posta?


Wiem, ale mimo wszystko teraz jest to ułatwienie- wszyscy to widzą i będzie łatwiej, założę się, że połowa userów gram.pl nie zna tricku z url ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 23:21, Budo napisał:

Wiem, ale mimo wszystko teraz jest to ułatwienie- wszyscy to widzą i będzie łatwiej, założę
się, że połowa userów gram.pl nie zna tricku z url ;]


Połowa, czyli 14897 i pół Gramowicza? ;-)

Może będę zbyt wymagający, ale cieszyłbym się (zresztą podejrzewam, że nie tylko ja...) z większej swobody w konfigurowaniu forum. Co mi chodzi po głowie? Ano na przykład opcja niewyświetlania numerków postów, tematów przypiętych jakimś Butaprenem i tym podobne. Tylko nie odpisujcie "A ja cieszyłbym się, gdyby bla, bla, bla" (może nie tak dosłownie ;-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 23:21, Budo napisał:

Wiem, ale mimo wszystko teraz jest to ułatwienie- wszyscy to widzą i będzie łatwiej, założę
się, że połowa userów gram.pl nie zna tricku z url ;]


no to powiem Ci, że ekipa gramu nieźle się stara, jeśli dużym nakładem pracy dorzucają numerki dla moderatorów [bo oprócz Was, to szczerze mało komu będzie to na co dzień potrzebne], którzy jesteście dość skromną liczebnie grupą na tle użytkowników całego forum, zamiast zrobić coś, co się ogółowi bardziej przyda...
może powiesz, że się czepiam, może i to jest racja, ale i tak uważam, że coś w tym, co napisałem jest i bynajmniej nie jest to normalne [wg mnie oczywiście].
może też późno już jest i piszę głupoty...

DJ Szlafrok
bardziej dostosowywane do userów konfigurowanie forum to chyba marzenie każdego z Nas ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 12:30, no-to-gramy napisał:

Można by było dodać na gram.pl "Ustaw jako stronę startową"
By się przydało :)


I po co? Przeciez z opcji każdej przeglądarki można ustawić stronę startową, wiec po co dodawać coś co już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:51, Wintesun napisał:

przy każdym temacie na forum są kolorowe kwadraciki, co one oznaczają?

Są to odpowiednie kategorie (legendę masz na górze głównej strony forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:51, Wintesun napisał:

przy każdym temacie na forum są kolorowe kwadraciki, co one oznaczają?


Kategorie tematyczne, które określa się podczas zakładania danego tematu... np. zielony kwadracik znaczy "na każdy temat"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować