Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 20:22, rob006 napisał:

Wystarczy młotek i dostęp do serwerowni ;D


Drogo by wyszła ta zabawa, młotek tani, ale bilet do Las Vegas drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:22, rob006 napisał:

A mi się wydaje że lepiej byłoby ograniczyć co bardziej wydumane zmiany, bo im więcej udziwnień,
tym forum działa gorzej.


może nie tyle ograniczyć zmiany, co same udziwnienia. bo o ile jest parę [na prawdę niewiele] bardzo dobrych pomysłów, które na prawdę by pomogły, to o tyle zmiany typu dodanie coś do statystyk, czy wyświetlanie autora ostatniego posta, zamiast autora są nieco zbędne i nikomu włos z głowy nie spadnie, jak tego nie będzie. a są sprawy, bez których sporo osób sobie nie radzi, a reszta się wkurza ^^

Dnia 18.01.2008 o 20:22, rob006 napisał:

Nie potrzebnie została podwojona liczba postów, które widać w temacie
(po tym jak słowna zabawa padła ;)), bo to w takich wielkich kobyłach są największe problemy
z szukajką. Jak jakiś temat przestałby wyświetlać nowe posty, to zamykamy i zakładamy kontynuację.


może to i ma sens, ale czy jak zakładalibyśmy n-tą kontynuację to nie powstałby bajzel?

Dnia 18.01.2008 o 20:22, rob006 napisał:

Poza tym tak z 1/4 tematów z końca listy można by chyba spokojnie skasować - może to poprawiłoby
wydajność wyszukiwarki tematów (choć gdzieś słyszałem, że kasowanie postów/tematów sprawia
jakieś problemy).


wywalić można, pełno dubli itp. bezsensownych tematów jak najbardziej. i myślę, że nawet znaleźli by się chętni, którzy przejrzeli by tematy wszystkie w poszukiwaniu tych do odstrzału. ale to trzeba by wsio ustalić z blue/modami..

Dnia 18.01.2008 o 20:22, rob006 napisał:

Poza tym można by stworzyć kolejny filtr typu "KOSZ", gdzie wrzucane byłyby zamknięte tematy,
które kompletnie do niczego nie służą (typy setny temat o Gothicu). Po jakimś czasie jakiś
nudzący mod mógłby kasować te starsze. :)


to też ma jak najbardziej sens. niby udziwnienie, ale na tyle pomocne, że lepiej by było niż nie było. :P
odpinasz taką kategorię [jak freestyle] i już szybciej, sprawniej, lepiej Ci szukajka sprawdza... ; )

Dnia 18.01.2008 o 20:22, rob006 napisał:

Wystarczy młotek i dostęp do serwerowni ;D


w sumie racja. ja załatwiam młotek, Ty resztę :P

@gothicsheep
jak pozbyć się forum już rob powiedział, ale nie wiem czy młotek wystarczy, żeby cały net do piachu wysłać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:33, pizmak666 napisał:

może to i ma sens, ale czy jak zakładalibyśmy n-tą kontynuację to nie powstałby bajzel?

Jak na razie chyba tylko 5 tematów potrzebowałoby kontynuacji (w tym jeden już taką ma :)). Temat z największą ilością postów wyrobił mniej więcej połowę normy na trzecią kontynuację. [EDIT: W sumie to najwięcej postów ma słowna zabawa, która zbliża się do 3 kontynuacji :P] Zbyt wiele by ich nie było, bo forum już trochę latek ma, a jak widać liczba takich kontynuacji nie jest zbyt imponująca :)

Dnia 18.01.2008 o 20:33, pizmak666 napisał:

> Wystarczy młotek i dostęp do serwerowni ;D
w sumie racja. ja załatwiam młotek, Ty resztę :P

Nie ma tak łatwo - ja wpadłem na pomysł, do ciebie należy wykonanie :)

@Budo
Dla dobra forum jestem w stanie poświęcić wolność... pizmaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:50, rob006 napisał:

> > Wystarczy młotek i dostęp do serwerowni ;D
> w sumie racja. ja załatwiam młotek, Ty resztę :P
Nie ma tak łatwo - ja wpadłem na pomysł, do ciebie należy wykonanie :)
@Budo
Dla dobra forum jestem w stanie poświęcić wolność... pizmaka :D


nie no, a miałem nie spamować :P
przegięcie, po prostu przegięcie!!! :P piżmak małe stworzenie, łatwo zniknie/ucieknie. z serwerowni oczywiście. off zasilania planowany na północ dnia dzisiejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat wybrałem do opisania tego co zauważyłem, no ale zawsze mogę powiedzieć że to trzeba usprawnić, bo komuś (np. mnie) nie działa. Otóż od mniej więcej paru dni, 3 może 4 wyskakują mi przy niektórych tematach błędy "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." Na początku to zignorowałem, ale postanowiłem poszukać jakiejś zasady powstawania błędu, no i mam pewne spore podejrzenie, graniczące już z pewnością. Ten błąd wyskakuje u mnie, gdy temat na forum jest świeżo założony, czyli napisany jest w nim dosłownie 1 post. Korzystam z przeglądarki Opera, więc niezbyt popularnej, sprawdziłem na SeaMonkey (wiem, że jeszcze mniej popularna :D),jest u mnie ten sam błąd i na tej przeglądarce. Nie wiem czy we wszystkich tematach "jednopostowych" tak jest, ale poklikałem w te najnowsze i zanotowałem 100% przypadków wystąpienia tego błędu. Uff, ale się rozpisałem, ale mam nadzieję że ktoś to przeczyta.:D Ktoś się spotkał z tym błędem ostatnio, czy jestem odosobnionym przypadkiem? Jeśli jednak wybrałem zły temat do poinformowania to z góry sorry;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:42, konrad16061990 napisał:

Jeśli jednak wybrałem zły temat do poinformowania to z góry sorry;]

Wybrałeś zły :P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49#u_3159 Nie wiem czemu z problemami dopisują sie do propozycji jeżeli istnieje temat z problemami tech. W tamtym temacie jest odpowiedź co się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak byl maksymalny limit postow jednym temacie - pozniejsze sie nie wyswietlaly, bo byly bledy, tak samo jest limit w ilosci tematow :D. Wszelkie nowe tematy (numerem id powyzej 32700 cos tam) maja bledy i nie da sie do nichh wejsc. CDP po raz kolejny nie pomyslalo o przyszlosci i wyszyly takie kwiatki. Trzeba czekac na poprawienie tego bledu - czytaj ''soon'' (w znaczeniu - moze za tydzien naprawia XD)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 23:09, Jedi238 napisał:

Witam chcialem sie zapytac, za ile bede brygadzista?


z pytaniem o rangi to tu lepiej:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87#u_45080 --
Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum - forum gram.pl

a odpowiedź zawarta jest w przypiętym poście w ww. temacie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już dosyć ciągłego wylogowywania. O ile 10 mimowolnych wylogowań dziennie mogę przeboleć, o tyle 10 w ciągu 30 minut mnie wnerwia. Praktycznie co 3 kliknięcia na FILTRUJ muszę się ponownie logować. Nie wiem czy to wina gram.pl czy mojego neta. Stawiam na to drugie, choć pewien nie jestem. Jeżeli tak będzie tylko dzisiaj to jakoś wytrzymam ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 15:23, Marcinos07 napisał:

Praktycznie co 3 kliknięcia na FILTRUJ muszę się ponownie logować.


A po co ty "filtruj" wciskasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 15:49, rob006 napisał:

> Praktycznie co 3 kliknięcia na FILTRUJ muszę się ponownie logować.

A po co ty "filtruj" wciskasz?

To był przykład :) Czy dam ''filtruj'' czy F5, i tak mnie wywali. :)

BTW. Sorry za zły temat, chciałem wtedy edytować posta ale wywaliło mnie między czasie 3 razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba wina neta. Teraz mój net jest strasznie niestabilny i jak zdarzy mu się mocniej zamulić, to też mnie wylogowuje. W domu, na względnie stabilnej Neostradzie problem wylogowania praktycznie nie występuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:35, no-to-gramy napisał:

A można zrobić tak, by w miejscu "WŁASNY TEKST" dać teledysk,ale w pomniejszonej wersji ?


jeśli chodzi Ci np. o filmik z youtube''a to da radę, widziałem na czyichś GS''a coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować