Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 15:58, Damian14BO napisał:

> A ja mam pytanie: czy możliwa by była zmiana w moim nicku litery tak żeby było Robak 009?

Nie. Gdyby w nicku był jakiś poważny błąd, to szansa jest, ale żeby poprawić Ci samopoczucie
nikt Ci nicku nie zmieni... Ale napisz do ekipy gram.pl.

Ja miałem mieć na początku Robak 009 bo taką mam ksywę, ale przez przypadek wyszło Robek. Ale też dość dobrze wyszło bo mam na imię Robert ;) Dzięki za szybką odpowiedź. Spróbuję, napiszę do ekipy Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:01, Azreix napisał:

Nie da się zmieniać nicku. Mogą to zrobić moderatorzy, jak się ich poprosi, ale też nie sypią
tym szczodrze...

Z tego, co mi wiadomo, modzi nie mogą zmieniać nicków. Jest bardziej skomplikowane niż to się na pozór wydaje - trzeba jeszcze załatwić sprawę, jeśli chodzi o konto sklepowe, a także gramsajty i pewnie coś jeszcze, więc zwraca się z tym bezpośrednio do CDPów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, statystykami opiekuje się Vilmar, ale coś go ostatnio na forum nie widziałem :).
Swoją drogą pamiętam jeszcze, całą tą zeszłoroczną (no prawie :) aferę ze statystykami. Ech te czasy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:11, mikus97 napisał:

gdzie sie pisze recenzje?


Wchodzisz do sklepu gram.pl, znajdujesz tam gre ktora chcerz zrecenzowac klikasz "Dodaj opinie" i piszesz...chociaz wlasciwie pisanie recenzji TAM nie ma sensu - lepiej pisac je na swoim GS-ie, tam masz nieograniczony limit znakow, mozesz dodawac screeny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się do "mojego konta" (w prawym górnym rogu). I przy zarejestrowanej grze, klikasz w przycisk "oceń grę" po czym piszesz swoją recenzję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prawym gornym rogu logujesz sie na swoje konto, a pozniej pod kazda z gier masz przycisk ''Ocen gre''. Po kliknieciu na nim mozna napisac recenzje gry...
Mozesz tez z poziomu glownej strony gram.pl wejsc na karte jakiegos produktu i po prawej stronie masz link ''Napisz wlasna recenzje'', czy cos kolo tego ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja bym proponował wyróżnić nową kategorię tematów :D Mamy : Gry; Pomoc Techniczna; Na Każdy Temat; Freestyle; Nowe Technologie; Film, Muzyka, Książka i Komentarze. A ta kategoria nazywałaby się :
Zabawy forumowe lub jak wolicie SPAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

Czy można dodawać do znajomych osoby które nie posiadają GS''a? Jeśli tak, to jak można to zrobić? a jeśli nie to chyba nie byłby najgorszy pomysł... żeby na przykład w statsach była ikonka dodania do znajomych. Bo mam na przykład kumpla który czasem bywa na forum, ma konto ale nie chce prowadzić GS''a i nie mogę go do znajomych zaprosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja dotyczy prztypiętego "na siłę" wątku o Wiedzminie. Nie każdy grał w tę grę i może nie każdy chce mieć ten wątek przypięty, dlatego proszę, odblokujcie możliwość odklejenia tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:41, seraphe napisał:

Moja propozycja dotyczy prztypiętego "na siłę" wątku o Wiedzminie. Nie każdy grał w tę grę
i może nie każdy chce mieć ten wątek przypięty, dlatego proszę, odblokujcie możliwość odklejenia
tego topicu.

tak samo gears of war...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:36, Darth Moul napisał:

W jaki sposob dodaje sie muze do GS??


W wyszukiwarce tematów wpisz "gramsajt", potem wejdź do tematu "problemy z gramsajtami", a nastepnie przeczytaj przypiety post. Tam jest link do posta gdzie jest to opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie dać w końcu jakiś link i wieeeeeelki napis: Słownik ortograficzny? Jak się widzi takie coś: ogulny, jag (jak), to się odechciewa logować -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, błędy ort. są na tym forum wielką plagą, szczególnie wśród nowych użytkowników,
wprawdzie w regulaminie jest zapis:

FORUM:

Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem - skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest jako wyraz szacunku.

/.../

Jeśli mimo pouczeń i ostrzeżeń ze strony Moderatów lub Pracowników CD Projekt popełnisz kilkakrotnie ten sam błąd Moderator lub Pracownik CD Projekt może:

* udzielić ostrzeżenia
* obniżyć status o 1 poziom


Mimo to, nigdy nie spotkałem się z tym, aby moderator udzielał ostrzeżenia/bądź degradu za błędy ortograficzne. Fakt degrad to ostateczność, ale ostrzeżenie na pewno zmotywowałoby usera do popracowania nad swoją ortografią, lub ściągnięcia Firefoxa, który ma wbudowany słownik podkreślający błędy. Skoro to temat, do zgłaszania propozycji, proponuję, aby wprowadzić jakieś kary, w związku z zacytowanym, przeze mnie, fragmentem regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:13, milten6 napisał:

Mimo to, nigdy nie spotkałem się z tym, aby moderator udzielał ostrzeżenia/bądź degradu za
błędy ortograficzne.


Takie przypadki się zdarzały. Widziałem prazę razy.
Jednak mam wrażenie, że ostrzeżenia za coś takiego moderatorzy dają już w ostateczności. Jak nie ktoś zrobi parę błędów, ale jak robi je w każdym razie, zupełnie nie zważając przy tym na interpunkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ja myślę że powinny myć większe avatary na tych to g widać. Jak sie patrze na innych stronach (nie będę podawał jakie) to avatary mają rozmiar 3cm na 3cm. A te takie małe więc se pomyślałem że jak jest taki temat to się dopisze. Aha i jeśli pomysł się nie będzie możliwy do aktywacji to mimo wszystko proszę o odpowiedź.

2. Pomysł 2 to jeśli te pomysły które dają inni są możliwe do spełnienia to nie wiadomo czy inni forumowicze są za a więc powinniśmy się tego dowiadywać drogą demokracji (głosowania). Powinien byc jakiś pomysł i wyznaczony termin do którego można głosować i po którym są podliczane głosy. Tutaj też proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować