Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 19:49, wip_01 napisał:

Moze nie zaprogramowali ich na to :P


pewnie tak. może soft im czas wymienić...

Dnia 27.12.2007 o 19:49, wip_01 napisał:

Miałbyć jakis tam prezencik też, tak newsie jakimś wyczytalem. I zdaje sobie sprawe ze tym
prezentem było odpięcie, a na następny post czekamy do następnych swiąt.


miał być, właśnie na to się powołuję. ale jeszcze czas jest, może coś będzie... mam nadzieję że nie aż tak źle jak mówisz :P

Dnia 27.12.2007 o 19:49, wip_01 napisał:

Ja go mam jeszcze przypiętego i często sie tu wypowiadam wiec mam jeszcze gorzej :P


też mam go przypiętego, ale nie zawsze mam chęć i siłę pisać tu, widząc idiotyczne wręcz prośby. Ty tu częściej piszesz, co nie zmienia faktu, że wiele problemów/propozycji czeka nierozwiązanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:55, pizmak666 napisał:

też mam go przypiętego, ale nie zawsze mam chęć i siłę pisać tu, widząc idiotyczne wręcz prośby.

Ja jestem z natury spojonym i cierpliwym człowiekiem, trudno mnnie wyprowadzic z równowagi. I dlatego sie tu wypowiadam :D Mam siłę ^.^

Dnia 27.12.2007 o 19:55, pizmak666 napisał:

Ty tu częściej piszesz, co nie zmienia faktu, że wiele problemów/propozycji czeka nierozwiązanych...

Wiele, wiem co mówie. Tyle tych propozycji było miedzy jednym spisem a drugim i bylo wiele ciekawych. Teraz to juz same powtórki lecą. Od tamtego posta (noewgo) nie wiem czy cos naprrawde sensownego wymyślono.
Techniczny jest na topie, bo wiadomo problemy, to uciażliwe itp. Ale no propozycjhe tez powinny być w jakis sposób pilnowane. No i prezenty można dawać nawet bez okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 20:02, wip_01 napisał:

/.../


żeby niebiescy mieli siłę tu zajrzeć...
prezenty mogły by być bez okazji. jak mówię, skiny czy zwykłe usprawnienia to coś na tyle prostego, że aż dziw bierze, że jeszcze tego nie ma! stopniowo jak im się nudzi, mogą coś wrzucić chyba... a to że od dawna nie ma nowych propozycji pokazuje tylko, że nie jest zbyt wiele do zrobienia, żeby było (niemal) idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest coś do zrobienia, usprawnienia, naprawienia i to się dzieje cały czasy czas - nawet jeśli tego nie widać tak łatwo.
Jeśli macie propozycje - od tego jest ten wątek. Trzeba sobie zadać tylko pytanie jeśli chodzi o zmiany czy warto i czy jest taka możliwość. Jeśli chodzi o ciągle powracającą kwestię skinów - nie, nie planujemy obecnie nowych. Ale będą inne rzeczy...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 09:14, Laid back napisał:

Zawsze jest coś do zrobienia, usprawnienia, naprawienia i to się dzieje cały czasy czas - nawet
jeśli tego nie widać tak łatwo.


w to nie wątpię. i powiem, że prędzej czy później takie drobiazgi wychodzą na jaw i wtedy zaczynamy wierzyć, że ktoś jednak się tym interesuje

Dnia 28.12.2007 o 09:14, Laid back napisał:

Jeśli macie propozycje - od tego jest ten wątek. Trzeba sobie zadać tylko pytanie jeśli chodzi
o zmiany czy warto i czy jest taka możliwość.


jeśli chodzi o ten wątek, to jest tu dużo ciekawych i zarazem sensownych propozycji. nie coś w stylu możliwości zmiany nicka, czy banerów (bo wiemy, że to jest niemożliwe), ale takie propozycje, które mają sens. wystarczy je znaleźć i przytoczyć na nowo...

Dnia 28.12.2007 o 09:14, Laid back napisał:

Jeśli chodzi o ciągle powracającą kwestię skinów - nie, nie planujemy obecnie nowych.


to przykre, ale cóż poradzić. możemy tylko żałować:/

Dnia 28.12.2007 o 09:14, Laid back napisał:

Ale będą inne rzeczy...:>


już się boję :P no wiesz, już obiecane (czy wspomniane) były jeszcze jakieś ''prezenty'' na święta (oprócz tego co jest) i czekamy na to z wypiekami na twarzy. ale chodzi też o to, że coś tam jeszcze w zakamarkach tego wątku siedzi i tylko trzeba to znaleźć, bo było tu sporo trafnych propozycji...
poczekamy zobaczymy. dzięki za szybką odpowiedź ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 09:14, Laid back napisał:

Jeśli macie propozycje - od tego jest ten wątek. Trzeba sobie zadać tylko pytanie jeśli chodzi
o zmiany czy warto i czy jest taka możliwość.


Laid back a czy nie dałoby sie zrobić na wzór posta Destro? Spis propozycji jest zrobiony. Moglibyście krótko odpowiedzieć nt. każdej propozycji, potem post przypiąć i pięknie. Nie będzie tu ciągłego powtarzania tych samy, no i da to okno co i jak na gram. Wtedy wystarczyło przeczytać jeden post by wiedzieć co ma być, czego nie, a teraz...sami musimy sie domyślać. A wątek propozycji staje sie coraz głupszym tematem.

Dnia 28.12.2007 o 09:14, Laid back napisał:

Ale będą inne rzeczy...:>

A kiedy mozemy sie ich spodziewać? Czy to bedzie w ten weeekend jako świąteczny prezent? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:22, wip_01 napisał:

Laid back a czy nie dałoby sie zrobić na wzór posta Destro?


najpierw wip, ktoś by to musiał spisać. i wcale Laid Back''owi się nie dziwię, jeśli jemu by się nie chciało. tyle tego jest, że dla niezorientowanej osoby w tym wątku było by to ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej porządana modyfikacja: Wchodząc w temat samodzielnie przypięty - trafiam na stronę, która była ostatnią podczas mojej poprzedniej wizyty.
Się śni mi, się śni mi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:33, pizmak666 napisał:

najpierw wip, ktoś by to musiał spisać. i wcale Laid Back''owi się nie dziwię, jeśli jemu by
się nie chciało. tyle tego jest, że dla niezorientowanej osoby w tym wątku było by to ciężkie...


Propozycje są spisane od daty tamtego posta Piotrka K. az do 06.07.2007 i wtedy wysłana została próśba o sprawdzenie tego posta i napisanie do każdej propozycji czy może być, czy nie będzie itp. Wysłana próśba do Destro została, jednak ze on nie zajmował się tym to przekazal to kolegom stamtąd. NIe trzeba bawić się w wyszukiwanie propozycji, wystarczy znaleźć post i napisać pare wyjaśnień do każdej. Specjalnie mogę się pofatygować i znaleźc ten post lub wysłac im to jeszcze z 15x na email, może to poskutkuje.

Równo 86 propozycji z czego z pare może być nieaktualnych już
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=2086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:45, wip_01 napisał:

Propozycje są spisane od daty tamtego posta Piotrka K. az do 06.07.2007 i wtedy wysłana została
próśba o sprawdzenie tego posta i napisanie do każdej propozycji czy może być, czy nie będzie
itp. Wysłana próśba do Destro została, jednak ze on nie zajmował się tym to przekazal to kolegom
stamtąd. NIe trzeba bawić się w wyszukiwanie propozycji, wystarczy znaleźć post i napisać pare
wyjaśnień do każdej. Specjalnie mogę się pofatygować i znaleźc ten post lub wysłac im to jeszcze
z 15x na email, może to poskutkuje.


no to jakoś nie wiedziałem/nie pamiętałem o tym poście... no to od razu ułatwia nam sprawę, sam bym też mógł się tym zająć, poszukać nie zawadzi. ; ) tylko pytanie, czy po zmianie Destra będzie to wyglądało gorzej/tak samo/lepiej? bo cóż z tego, że zajmie się ktoś tym postem i propozycjami, jak nikt na to nie zareaguje...?

tak, już znalazłem sam Twojego posta ; ) i przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:48, pizmak666 napisał:

tylko pytanie, czy po zmianie Destra będzie to wyglądało gorzej/tak samo/lepiej? bo cóż z tego, że zajmie się > ktoś tym postem i propozycjami, jak nikt na to nie zareaguje...?


Ja Destro naprawde uważam ze porządnego człowieka, bo odpisał :P
A teraz jakos trudno mi się zastanowić czy ktoś miałby tyle...ochoty? żeby moc pświęcić parę godzinek i coś podopisywać. I jak nikt nie zareagowal na to 5 miesiecy temu to i nikt nie zareaguje teraz, to wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:53, wip_01 napisał:

A teraz jakos trudno mi się zastanowić czy ktoś miałby tyle...ochoty? żeby moc pświęcić parę
godzinek i coś podopisywać. I jak nikt nie zareagowal na to 5 miesiecy temu to i nikt nie zareaguje
teraz, to wiadome.


no niestety tak...
a co do posta Twojego, to trochę rzeczy się powtarza, trochę jest już nieaktualnych... chyba należało by poprawić to co jest i uzupełnić o jakieś nowości... poprawić bym mógł sam, ale sprawdzać pozostałe strony już chyba nie za bardzo. w każdym bądź razie nie teraz, za dwie/trzy godziny owszem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:59, pizmak666 napisał:

a co do posta Twojego, to trochę rzeczy się powtarza, trochę jest już nieaktualnych... chyba
należało by poprawić to co jest i uzupełnić o jakieś nowości... poprawić bym mógł sam, ale
sprawdzać pozostałe strony już chyba nie za bardzo. w każdym bądź razie nie teraz, za dwie/trzy
godziny owszem ; )


Wyjaśnielem to w innym poscie, powtarzają się ponieważ kazda propozycja może być inaczej zrozumiała przez kazdego i dlatego są powtórki. A nieaktualne to chyba wiadomo dlaczego :D Dużo roboty to nie jest, nawet nie wiem czy cos opłaca sie poprawiać, bo wiesz: Każda jedna propozycja to więcej pracy, a wiecej pracy = zmęczenie i brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:02, wip_01 napisał:

Wyjaśnielem to w innym poscie, powtarzają się ponieważ kazda propozycja może być inaczej zrozumiała
przez kazdego i dlatego są powtórki. A nieaktualne to chyba wiadomo dlaczego :D Dużo roboty
to nie jest, nawet nie wiem czy cos opłaca sie poprawiać, bo wiesz: Każda jedna propozycja
to więcej pracy, a wiecej pracy = zmęczenie i brak czasu.


przeterminowane, bo to niemal już pół roku minęło... ale powtórki można by razem napisać, np nick1 nick2 nick3 chcą to i to... i wcale nie tak dużo roboty. zrobić to co napisałem przed chwilą, wyrzucić przeterminowane, poczytać te 10(?) stron=500 postów i opisać co tam jest ; ) trochę tego będzie, ale z nudów można i to... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:06, pizmak666 napisał:

przeterminowane, bo to niemal już pół roku minęło... ale powtórki można by razem napisać, np
nick1 nick2 nick3 chcą to i to... i wcale nie tak dużo roboty. zrobić to co napisałem przed
chwilą, wyrzucić przeterminowane, poczytać te 10(?) stron=500 postów i opisać co tam jest ;
) trochę tego będzie, ale z nudów można i to... ; )


Jak tam błąkam po tym pliku tekstowym to nieaktulanych było z 4. I tak jak mówiłem, od tamtego posta lecą w wiekszości powtorki. Nie będzie aż tak dużo, właśnie licze ^^ Ale z tym nick1, nick2 to dobry pomysł, tylko że tak jak juz wspomnialem każdy inaczej wyraza co chce i nie musi to być takie samo jak ktoś co dal podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:16, wip_01 napisał:

Jak tam błąkam po tym pliku tekstowym to nieaktulanych było z 4. I tak jak mówiłem, od tamtego
posta lecą w wiekszości powtorki. Nie będzie aż tak dużo, właśnie licze ^^ Ale z tym nick1,
nick2 to dobry pomysł, tylko że tak jak juz wspomnialem każdy inaczej wyraza co chce i nie
musi to być takie samo jak ktoś co dal podobne ;)


no w większości powtórki. ale warto przejrzeć, może coś się ciekawego trafiło. sam mam parę pomysłów. można by np. rozszerzyć w statystykach z 10 do 20(?) tematów w których dany użytkownik pisze. ale to do Vila bardziej ; )
można by też po prostu zrobić tyle, że wywalamy powtórki i dodajemy to coś nick1 nick2 a jak się pojawią nowe propozycje to je po prostu dodać...? a w ogóle proponuje się przerzucić na gg albo coś takiego, dla wygody ; )
sorry za taką porcje spamu co żeśmy z wip'em tu wypracowali, ale to dla dobra ogółu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:21, skyler napisał:

Znów to napiszę, tym razem do "niebieskiego/niebieskiej" ;]

Propozycja

Poprawienie wyszukiwarki postów w tematach.

Czy jest szansa na zrealizowanie tego postulatu?

Za rok ci odpowiedzą że na obecnej formule forum jest toniemożliwe ^^ tak jak było ze skórkami , Nonsens
:[;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:25, Phelela napisał:

Za rok ci odpowiedzą że na obecnej formule forum jest toniemożliwe ^^ tak jak było ze skórkami


Mogę odpowiedzieć już teraz "na obecnej formule forum jest to niemożliwe" :P
Ja wiem, że wyszukiwarka powinna działać lepiej itd. ale to nie jest takie proste, że napiszecie propozycje, a jutro jest ona wdrażana w forum. Nie wynika to jednak ze złej woli.

wip_01--> dzięki za link do listy, przejrzałem ją - wiele rzeczy jest nieaktualnych, wiele nie-do-zrobienia, a kilka... bez sensu ;) Jednak parę propozycji wezmę pod uwagę i zobaczymy co się da zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:37, Laid back napisał:

wip_01--> dzięki za link do listy, przejrzałem ją - wiele rzeczy jest nieaktualnych, wiele
nie-do-zrobienia, a kilka... bez sensu ;) Jednak parę propozycji wezmę pod uwagę i zobaczymy
co się da zrobić. :)


Laid zostaw ta liste :D
Idzie nowa, zaktualizowana więc za jaką godzinkę 2 powinieneś tu otrzymać nową ;)
Wiem, że niektore bez sensu, teraz wezmę bardziej pod oko niektóre.
I pamietaj "Impossible is nothing" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować