Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 11:37, Laid back napisał:

ale to nie jest takie proste, że napiszecie
propozycje, a jutro jest ona wdrażana w forum. Nie wynika to jednak ze złej woli.

A mogli byście w końcu naprawić wyświetlanie przeczytanych tematów ? Temat się wlecze już od ładnego kawałka czasu, ktoś podczas "modernizacji" coś skopał i tak zostało, przydało by się wrócić do wersji już działającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2007 o 11:37, Laid back napisał:

Ja wiem, że wyszukiwarka powinna działać lepiej itd. ale to nie jest takie proste, że napiszecie
propozycje, a jutro jest ona wdrażana w forum. Nie wynika to jednak ze złej woli


Dlatego zapytałem czy jest wogóle szansa na poprawienie tego - i nie oczekuję odpowiedzi natychmiast, gdyż rozumiem, że trzeba sie zastanowić nad tym problemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje z waszym sklepem otóż niektórzy nasi rodacy wyjechali za granicę i nie mają szans na korzystanie z tego własnie sklepu, chciałbym żeby ludzie zza Granicy mogli też korzystać z waszych usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:37, Laid back napisał:

> Za rok ci odpowiedzą że na obecnej formule forum jest toniemożliwe ^^ tak jak było ze
skórkami

Mogę odpowiedzieć już teraz "na obecnej formule forum jest to niemożliwe" :P
Ja wiem, że wyszukiwarka powinna działać lepiej itd. ale to nie jest takie proste, że napiszecie
propozycje, a jutro jest ona wdrażana w forum. Nie wynika to jednak ze złej woli.

wip_01--> dzięki za link do listy, przejrzałem ją - wiele rzeczy jest nieaktualnych, wiele
nie-do-zrobienia, a kilka... bez sensu ;) Jednak parę propozycji wezmę pod uwagę i zobaczymy
co się da zrobić. :)

Ale powiedz mi czemu dopiero po 2 latach to stwierdziliście skoro skiny są już gotowe ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&pid=463
Zajrzyj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:11, Phelela napisał:

Ale powiedz mi czemu dopiero po 2 latach to stwierdziliście skoro skiny są już gotowe ;)


właśnie też nie rozumiem, dlaczego nie mogą tych skinów wrzucić?! już mówiliśmy o tym paręnaście postów wyżej, przecież to nic trudnego, skoro są one gotowe. a wypowiedź blue w postaci "nie da rady i już (w domyśle odwalcie się)" jest mało satysfakcjonująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:11, Phelela napisał:

Ale powiedz mi czemu dopiero po 2 latach to stwierdziliście skoro skiny są już gotowe ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&pid=463
Zajrzyj :P

OMG! Czemu ja pierwszy raz to widzę?! Przecież te skiny Piotrka i Daimon_Freya są genialne! Nie wiem, co stoi na przeszkodzie, by je wdrożyć na forum ;/. Czemu ich praca ma pójść na marne? Przecież przez ten rok z pewnością dopięlibyście wszystko na ostatni guzik i każdy byłby zadowolony. A tak? Ciągłe narzekania, ale co tu się dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laid Back this is for You :D

Witam ;)
Drodzy Pracownicy CDP długo post Destra nie został uaktualniany nowymi pomysłami, postanowiłem jakobym z mojej uczynnej weny stworzyć uaktualnienie propozycji i posprawdzać te z przypiętego. Myślę ze wreszcie ktoś od was tu wejdzie i zainteresuje się tym co tu nabazgram i tym co tu jest nabazgrane.
Biorąc przykład z Piotrka K. zrobiłem to uaktualnienie na jego wzór. Czyli najpierw Nick a potem propozycja. Nie zamieściłem tu żadnych błędów strony czy komentarzy. Są tu jedynie propozycje usprawnień i dodatków na Gram.Pl. Nie pisałem też rzeczy które już są wykonane, lub które zostały odrzucone od razu.
Post przypięty i napisany przez Destro ma już swoje lata (ok. 2), więc prosiłbym kogoś aby mógł podpiąć jakiś nowy aktualniejszy, lub tamten w jakiś sposób uaktualnić.
Postarałem się robiąc to, ale wiem że do tamtej pracy Piotrka K. się to nie umywa, ale w miarę czasu postaram się robić to już lepiej. No to jest moja pierwsza taka praca dużo wiec krytyka mile widziana ;)
P.S Przepraszam za pominięcia niektórych propozycji, zmiany Nicków itp.
P.S Spis obejmuje propozycje od spisu Piotrka K. aż po (teraz)
P.S 7 godzin pracy (23-6)….zgłupiałem ^^
UPDATE:
Specjalnie dla Laid Back, daję uaktualnienie na czas dzisiejszy.
Mam nadzije ze zajmiesz sie tym :)

Propozycje usprawnień/dodatków na Forum, Sklep i Gram.Pl

>>>Zgodny
>>Możliwość dodania do listy życzeń gry bezpośrednio ze strony opisowej (np. http://www.gram.pl/gra.asp?id=21)

>>>Zgodny
>>”Nowe/powracające produkty - filtrowanie produktów, które ostatnio pojawiły się w sklepie”

>>>Zgodny
>>”Zmiana cen - filtrowanie produktów, których cena zmieniła się (w tym również zmieniona proporcja zł do wPLN)”

>>>Łowca Gier
>>”Powinno pojawiać się ile osób jest obecnie na forum”

>>>Don Lizak
>> Premia urodzinowa w postaci ok.5 wPLN

>>>Karasu
>>Checkbox "zapamiętaj logowanie", albo opcje wyłączenia autologowania z profilu

>>>Xgu
>>Usunięcie gier z listy zarejestrowanych

>>>SHADOW-XIII
>>Posumowanie ile cała moja lista życzeń kosztuje (także z wPLN)

>>>ShadoWi
>>Raz na rok kupienie gry tylko za wPLN

>>>Lord_Zak
>>Możliwość sprawdzenia pisowni treści wiadomości w oknie służącym do tworzenia nowych postów

>>>Kafar
>>Odhaczenie postów na stale przypiętych

>>>Damianusz
>>Umieszczenie na stronie kodów i spolszczeń

>>>Deki
>> „Czy na gram.pl bedzie można kupić jakieś figurki z gier lub coś w tym stylu?”

>>>Bialypl
>>” Jeśli miałeś zarejestrowaną grę to dodatek do niej lub następną cześć mogłeś kupić o 1/3 taniej?”

>>>Brad
>>” Możliwość zakupienia sprzętu nie wiem PS2 czy Procków lub kart graficznych”

>>>Sth ‘Devilich
>> „Automatyczne pokolorowanie linków”

>>>A-cis
>> Trzeci znacznik (tzw. antyspamowy). Zaznaczenie posta tym znaczniki umożliwiałoby ukrycie go podczas przeglądania tematu przez użytkownika.

>>>HumanGhost
>> Limit zakładania tematów np. jedna osoba może założyć jeden dziennie

>>>Seaven
>> Więcej niż 50 postów na stronę

>>>Lukullus
>> „Czy można jakoś usuwać (po powiedzmy tygodniu) zamknięte wątki?”

>>> wikweb
>> Opcja robienia ankiet

>>>shinian
>> „przycisk ignorowania poszczególnych tematów (chodzi mi tu o coś w rodzaju schowka do którego byłyby wrzucane tematy, których nie mamy ochoty widzieć na oczy),możliwość automatycznego ignorowania poszczególnych tematów (ze względu na kategorie, lub na autora).

>>>dRaiser
>> „Tablice i w ustawieniach indywidualnych ustawić, czy user woli korzystać z systemu tablic czy defaultowego

>>>Modest-Vermin
>>”Śledzenie postów innych użytkowników w danym wątku

>>>Windows00
>>”Możliwość ustawiania zarejestrowanych gier w dowolny sposób, np: seriami albo tytułami”

>>>Ponury Rzniwiaż
>>”system polegający na tym ze jeżeli user wpisze w nazwie swojego wątku powtarzający się rekord(czyli zduplikuje jakiś watek) mogło by mu na to nie pozwolić”

>>>Wasizi
>>”Dla nowych Obywateli forum powinno pojawiać się okno czy coś, co by informowało o cudnej i jeszcze działającej wyszukiwarce”

>>>BlackBomb
>>”ktoś zakłada nowy temat pt Heroes V Zamki i gdy już zakończy i kliknie na dodaj temat pojawi się info czy na pewno chce go założyć, gdyż temat z frazą Heroes V już istnieje”

>>>MonkOfWar
>>”Niechaj w końcu będzie można pisać Solucje/Poradniki do gier”

>>>Furrbacca
>>Autokorekta przy pisaniu postów

>>>Khalid
>> Ścieżka dźwiękowa na serwisie podczas jego przeglądania

>>>Seqiu
>> Ankiety odnośnie forum dla użytkowników

>>>morthi
>> Licznik znaków w okienku dodawania posta

>>>Kukowsky
>>Odhaczanie tematów przypiętych przez CDP, tylko dla wyższych statusów (np. powyżej Przodownik)

>>>Adamido
>> Synaturki

>>>Filip92
>> Licznik odwiedzin forum i tematów

>>> Modest-Vermin
>> Dodać FAQ obok Regulaminu

>>>Caramon
>> W sklepie oraz na filtrze dodać opcje pokazywania listy w rodzaju Pokaż ze szczegółami/Pokaż tylko tytuły i cenę

>>>fanfilmu.pl
>> Obrazki bezpośrednio z adresu www

>>>Graszczur
>> Niechciane i zablokowane tematy w osobnym folderze

>>>SwenG
>>”Coś w stylu

Spoiler

- spoiler. Działało by to na zasadzie dania koloru tekstu takiego samego jak tła. Wtedy nikt nie jest zmuszony czytać a przeczytanie byłoby możliwe przez zaznaczenie myszą danego fragmentu

>>>Addamido
>> „dodać w podpisie takie coś jak tzw*spoiler*.Mianowicie przycisk po którego kliknięciu pokazuje się obrazek w podpisie”

>>>Gaax
>> Po kliknięciu na Dodaj Temat pojawia się Instrukcja Użycia wyszukiwarki

>>>Lamb3rt
>>W statystykach danego forumowicza dać jego avatar

>>>Cubba
>>Przy Nickach odnośnik do statystyk danego użytkownika

>>>SwenG
>>Gdy szuka się jakieś słowo kluczowe w wątku wynik przedstawiony jest jako lista postów pod sobą. Właściwie to można byłoby zrobić prosty mechanizm przy wciskaniu URL. Polegałby on na tym że link powrotny do tematu który jest na stronie z jednym postem (przycisk URL) kierowałby na stronę na której ten post jest.

>>>LifaR
>>Zmiana podpisu w ustawieniach konta

>>>Lampak
>> ”napis "moja ocena" przy zarejestrowanych grach. Nie lepsze byłoby "twoja ocena”

>>>Probos
>>Odpowiedź kilku osobom naraz

>>>DeeJay
>>Domyslna wielkość awatarów duża dla nowego konta

>>>Pustelnik88
>>Wyszukiwarka po wpisaniu Nicka, wyszukiwała tematy założone przez daną osobe

>>>Fango
>>Przy wyszukiwarce „fajka” i np. szukaj wg.nicka

>>>Skubsa
>> W podpisie, obrazek profilu z XFire

>>>Pkapis
>> Zróżnicowanie kolorystycznie okonek kategorii

>>>Pkapis
>>”Najpierw instrukcja obsługi szukajki i pytanie "Czy jesteś pewien, że taki temat już nie istnieje?" Po kliknięciu potwierdzenia regulamin i pytanie "Przeczytałem i nadal chcę założyć ten temat”

>>>Sephirath
>>”Jeśli temat leży "odłogiem" przez dłużej niż dwa dni, można go "wypchnąć" na pierwszą stronę, bez pisania posta. Taki, "powiadamiacz", że coś tam jest na rzeczy”

>>>4YoU
>>Opcja że po kliknięciu na Dodaj Post parę razy wyświetla się tylko jeden post a nie parę

>>>Rokefeler15
>>Opcja „Skocz do strony [x]”

>>>MonkOfWar
>>Przycisk Forum pierwszy od lewej na belce

>>>A-cis
>> Prywatne wiadomości taki mały message box

>>>Lampak
>> Linki w postach mogłyby być bardziej niebieskawe

>>>Lampak
>> Linki na które się najedzie powinny się jakoś oznaczać

>>>Lampak
>> Kategoria ukrywająca zamknięte tematy

>>>Zyzio Ziom
>>”Można by je wywalać na najstarsze strony forum, żeby nikomu nie wadziły, albo stworzyć osobną "stronę" dla tematów zablokowanych, ale zawierających jakieś informacje, które komuś mogą się przydać. Reszta do kosza.”

>>>Pediator
>>”możliwość posiadania animowanego gifa i tzw muzycznej wizytówki polegało by to że po miejscem gdzie po avatarem pojawia się napis mój g....s.... było by też moja muzyczna wizytówka jakby się klikło to by muza leciała(oczywiście wybrana przez właścicielawizytówki.”

>>>Super Gość
>> Obok daty ostatniego posta, Nick osoby kto go napisał

>>>Skaybay
>>Po najechaniu kursorem na kłódeczkę pokazuje nam np. Temat Zamknięty przez [Nick Moderatora]

>>>Rick90
>>Wyróżnienie jakoś przypiętego przez użytkownika posta

>>>Airuk
>>Awatary większe niż 64x64

>>>Lampak
>>”Wypadałoby coś chyba zrobić z błędem cytowania postów, w których był inny cytat. Np. za każdy znak > na początku cytowanego posta dodawać jeden znak, a za > i spację - dwa znaki do maksymalnej ilości znaków, po których ma się załamywać linijka. I tak aż do znalezienia innego niż > lub spacja znaku w linijce”

>>>PatrYX93
>> Nowe skórki (skiny)

>>>Dominik000
>> Przy pisaniu posta, oznaczenie go jako np. zapytanie, co skutkowałoby pojawieniem się znaku zapytania w rogu posta

>>>Gesio
>> Radio internetowe portalu Gram.Pl

>>>Iro1979
>> Możliwość przypięcia tematu z poziomu jego środka/przeglądania go

>>>PolishWerewolf
>>Zbiorowa odpowiedź, kilku osobom naraz

>>>Mr.M
>>”dobrze by było, jakby można było widzieć jakie kwaski dał dany użytkownik, czyli np. dodanie do wyszukiwarki możliwość szukania po nickach osób, które kwaski dodały”

>>>Lamb3rt
>> Edycja posta jako dopisanie czegoś do posta, a nie robienie całokształtnych zmian

>>>GandalftheBlack
>>”Stworzenie działu FanFiction/FanArt itp., itd.”

>>>Krzysiek253
>> Wprowadzenie animowanych avków

>>> Krzysiek253
>> Pasek pod Nickiem „Ile do awansu..”

>>> Modest-Vermin
>> Zakaz oglądania obrazków dla niezalogowanych osób

>>>Obi-wan_Kenobii
>>”każdy pracownik danej strony miał podpis, np. jeśli ktoś jest odpowiedzialny za newsy to miałby: mmo.gram.pl (newsman). A nie tak jak dotychczas admin i jego zastępca...”

>>>Wip_01
>>Odnośnie statystyk: Aby po wpisaniu w wyszukiwarce w statystykach kawałka Nicku plus gwiazdeczka (np. Des*) wyświetliła się lista użytkowników których Nicki rozpoczynają się od liter Des

>>>dawiddawiddawid
>>Wrzucanie filmików poprzez link, w malym okienku

>>>milten6
>>Tworzenie tematow nie dla osób z brakiem postów

>>>milten6
>>Przy tworzeniu tematu, okienko z informacją o wyszukiwarce

>>>rob006
>>Button pokazujący tematy stworzone przez ostatnie 24h, w Statystykach "liczba tematów założonych konkretnego dnia, więc może uda się też wyświetlić ich listę"

>>>Clawpek
>>Napis na czerwono obok wyszukiwarki tematów "Wyszukiwarka tematów", ponieważ przycisk "Szukaj" może byc nie wystarczajacy

>>>Sth'' Devilish
>>"Post edytowany przez moderatora dnia takiego i takiego, o takiej godzinie" w każdym poscie zedytowanym przez moderatora

>>>DJ Danielus
>>Rozgrywki społeczności GRAM.PL w jakieś gry a potem statystyki najlepszych graczy

>>>Xbit71
>>Prawy doly róg posta - button do statystyk użytkownika

>>>Harpagan
>>Emotki

>>>olki77
>>Przy edycji posta, trzeba napisać powód. "(treść posta zmodyfikowana przez autora o godzinie 22:17) - [powód] poprawienie błędów itp"

>>>hunter22
>> Parę wPLN (ok.2) dla każdego na urodziny GRAM.PL

>>>Adam.K
>>Wprowadzenie gier karcianych do sklepu GRAM.PL

>>>Bartek 93
>>Przy urodzinach użytkownika, balonik, torcik, lub prezencik przy nicku

>>>no-to-gramy
>>Buttom "Grasz" na czerwonej belce (tam gdzie Forum, Sklep, Irc)

>>>KrisK91
>>Funkcja maskowanie tekstu, do spojlerów. Tekst widczny dopiero przy zaznaczeniu

>>>Jarys
>>Stala edycja dla przypiętych postów

>>>ostry3000
>> +/- pod nickiem, i możliwość ocenienia uzytkownika raz na tydzień

>>>Yupy
>>Możliwość przywrócenia poprzedniego pisanego tekstu w okienku "Dodaj Wpis"

>>>Artas15
>>Mozliwosć korzystania ze sklepu GRAM.PL dla ludzi zza granicy

>>>player000
>>Odzielna kategoria dla gier w której posty nie bylyby naliczane

>>>pizmak666
>>Możliwość otagowanie tematów, która miałaby ułatwić poszukiwanie podobnych wątków

>>>Vesania666
>>Lista osób które mają urodziny dzisiajszego dnia

>>>Adam k.
>>W Statystykach ilość mężczyzn i kobiet

>>>Marko Pele
>>Wpowadzenia uploadera muzyki

>>>skyler
>>Naprawa wyszukiwarki postów

>>>VaRIaT
>>"A ja mam taką propozycje dotyczącą sklepu a dokładniej częsci "Moje zamówinia". Złożone zamówienia podzielone są obecnie na dwie... hmm... porcje: "Zamówienia niewysłane" i "zamówienia wysłane". Ta drugia (porcja :) ) jest jasna, natomiast ta pierwsza zawiera w sobie produkty te niewysłane jeszcze jaki i te z różnych powodów anulowane. A gdyby tak zrobić, prócz tych dwóch, jeszcze trzecią do której trafiałyby właśnie te rzeczy z równie różnych powodów anulowane przez klienta czy "brak autoryzacji płatności" o nazwie np: "Zamówienia anulowane"? Do "niewysłanych" trafiałyby produkty tylko do momentu puszczenia ich w trasę lub, żeby nie powtarzać, rezygnacji z nich - potem wędrowałyby do anulowanych lub wysłanych. W ten sposób byłaby przejżyściej i jaśniej przedstawiona historia zakupów w sklepie. "

>>>przxmek
>>Lista wątków w dwóch odcieniach

>>>Mr.M
>>Funkcja "Usuń post" do 5 minut od stworzenia posta

>>>Choper
>>Odpięcie temat "Jesteś tu pierwszy raz..." dla statusów powyzej przodownika

>>>Phelela
>>Wprowadzenie nowej formuły forum na której dostępne by były nowe przejrzyste skiny


Z poważaniem Wip_01
Z pomocą pizmaka(666)

P.S Tylko naprawde zajmijcie sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, żebyś napisał z małą pomocą pizmak''a(666) :P jak masz czas, to popraw..
no, ja się tam ciesze, że wreszcie jest to w takiej formie, w jakiej być mniej więcej powinno, może ktoś na takiego pięknego posta zwróci uwagę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:45, Malakhir napisał:

to jest propozycja:żebyście sami też mieli gramsajty to były by to najlepsze gramsajtyna gram.pl

Przecież wiele niebieskich ma GSy i mają też jednen wspólny ja.gram.pl/GRAMy wiec nie wiem o co Ci chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:45, Malakhir napisał:

to jest propozycja:żebyście sami też mieli gramsajty to były by to najlepsze gramsajtyna gram.pl

A czemu najlepsze , że CDP to musza być najlepsze i nieprawda , są lepsze gramsajty użytkowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:27, gothicsheep napisał:

OMG! Czemu ja pierwszy raz to widzę?!


Może za króciutko tu jesteś... ze skinami to takie trochę nie-fair, małem nadzieję, że przejda, bo były świetne niektóre, ale wszystko ucichło, może się okazało, że nie ma jak ich zaimplementować i nie działają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:49, Budo napisał:

może się okazało, że nie ma jak ich zaimplementować i nie działają ;P


jak dla mnie naciągane by to było... nie uważasz? jakby nie działały, to informacja o tym by poszła, a da się w innym przypadku raczej na pewno, bo to nic trudnego z tego co mi wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba pomysł z tym że jeśli masz zarejestrowaną wersję podstawową gry, do dodatek możesz taniej kupić, i to że raz w roku można by było kupic coś tylko w WPLN. Te są najfajniejsze.

No i mogło by być też coś takiego że ustawiamy datę swoich urodzin, i w ten dzień na forum mamy różne specjalne bonusy itp.(nie wiem jakie, np. możemy spamować xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:01, Rumcajs52 napisał:

Mi się podoba pomysł z tym że jeśli masz zarejestrowaną wersję podstawową gry, do dodatek możesz
taniej kupić, i to że raz w roku można by było kupic coś tylko w WPLN. Te są najfajniejsze.

Tak, tylko, że jest to na niekorzyść CDP, a jak wiadomo nie są oni instytucją charytatywną...

Dnia 28.12.2007 o 14:01, Rumcajs52 napisał:

No i mogło by być też coś takiego że ustawiamy datę swoich urodzin, i w ten dzień na forum
mamy różne specjalne bonusy itp.(nie wiem jakie, np. możemy spamować xD)

Tiaa, może jeszcze funkcje moderatora chciałbyś w ten dzień objąć -,-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:17, gothicsheep napisał:

Tiaa, może jeszcze funkcje moderatora chciałbyś w ten dzień objąć -,-?


a Ty owieczko byś modem na jeden dzień nie pogardził, co? :P

imho ten pomysł z jakąś ikonką jest fajny, ale przywileje nie przejdą. z drugiej strony, musiała by być restrykcja, że jak ktoś co dzień będzie zakładał temat żeby komuś pogratulować to będzie degrad leciał. inaczej spam urośnie niepomiernie... ogólnie się pewnie na to nie zgodzą, bo jak jest jakieś jedno ''ale''(do rozwiązania) to niebiescy porzucają pomysł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:23, pizmak666 napisał:

a Ty owieczko byś modem na jeden dzień nie pogardził, co? :P

Wiesz, ja to co innego, mam rozeznanie i w ogóle ;P...

Dnia 28.12.2007 o 14:23, pizmak666 napisał:

imho ten pomysł...

Jest wiele fajnych pomysłów i mam nadzieję, że Laid Back rozpatrzy każdy z osobna i cosik o nim na forum napisze ;]. Mnie jednak najbardziej intrygują nowe skiny, a w zasadzie jeden - owieczkowy. Po prostu cud, miód i orzeszki :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:01, Rumcajs52 napisał:

Mi się podoba pomysł z tym że jeśli masz zarejestrowaną wersję podstawową gry, do dodatek możesz
taniej kupić, i to że raz w roku można by było kupic coś tylko w WPLN. Te są najfajniejsze.


Co do dodatków, kiedyś istniał program lojalnościowy UpGRAde, teraz już nie?
Pomysł z wPLNami jest fajny, ale obawiam się że niemożliwy do zrealizowania z przyczyn ekonomicznych...

Dnia 28.12.2007 o 14:01, Rumcajs52 napisał:

No i mogło by być też coś takiego że ustawiamy datę swoich urodzin, i w ten dzień na forum
mamy różne specjalne bonusy itp.(nie wiem jakie, np. możemy spamować xD)


Eee, bez przesady. Co najwyżej jakieś małe info na stronie głównej forum, tylko do wiadomości użytkownika. Zresztą możesz odpracować sobie jakimś wyjątkowym wpisem na gramsajcie. ;-)

EDIT:
@Gothicsheep

Chi chi chi. ;-)
Oczywiście ja również nie pogardziłbym nowymi skórami (owczymi). Swoją drogą, to zdanie mogło dziwnie zabrzmieć. Prawda, Owieczko? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:33, gothicsheep napisał:

Wiesz, ja to co innego, mam rozeznanie i w ogóle ;P...


przecież nie będziemy dawać urodzinowych przywilejów zgodnie ze statusem... chociaż może? jakby się dorwał obywatel nowy do modowania... to by nawet nie zauważył że ma taką możliwość ^^

Dnia 28.12.2007 o 14:33, gothicsheep napisał:

Mnie jednak najbardziej intrygują nowe skiny, a w zasadzie jeden -
owieczkowy. Po prostu cud, miód i orzeszki :D!


cud miód owieczki :P

@DJ Szlafrok
ja również uważam, że zwykłe info w postaci ikonki czy coś było by wystarczającym wyróżnieniem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Zgodny
>>Możliwość dodania do listy życzeń gry bezpośrednio ze strony opisowej (np. http://www.gram.pl/gra.asp?id=21)

Ciekawe rozwiązanie, lecz raczej bym z tego nie korzystał.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Zgodny
>>”Nowe/powracające produkty - filtrowanie produktów, które ostatnio pojawiły się
w sklepie”

To chyba już jest. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Zgodny
>>”Zmiana cen - filtrowanie produktów, których cena zmieniła się (w tym również
zmieniona proporcja zł do wPLN)”

Chyba też jest. A poza tym można zaznaczyć że chce się otrzymywać newsletter od Gram.pl.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Łowca Gier
>>”Powinno pojawiać się ile osób jest obecnie na forum”

Są już i tak bardzo rozbudowane statystyki, więc to nie byłoby chyba konieczne.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Don Lizak
>> Premia urodzinowa w postaci ok.5 wPLN

Tzn. co? Bo już teraz zaraz po rejestracji dostajesz w prezencie 10wPLN. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Karasu
>>Checkbox "zapamiętaj logowanie", albo opcje wyłączenia autologowania z profilu

To chyba zależy od przeglądarki. Ja w Firefoxie zaznaczyłem "Zapamiętaj" i więcej nie muszę się logować na stronach Gram.pl.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Xgu
>>Usunięcie gier z listy zarejestrowanych

Nie bardzo wiem po co to. ;) Poza tym po usunięciu tej gry można by utracić wPLN`y wiec pomysł raczej nietrafiony.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>SHADOW-XIII
>>Posumowanie ile cała moja lista życzeń kosztuje (także z wPLN)

Jak wsadzisz produkty do koszyka to zobaczysz ile wszystko kosztuje...

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>ShadoWi
>>Raz na rok kupienie gry tylko za wPLN

O, to by się przydało. Wiem, że sprawa ta była omawiana setki razy, lecz można by dać jakąś grę za 50zł do kupienia za 250wPLN. To bez wątpienia byłby znakomity pomysł i myślę, że CDP by od tego nie zbankrutowało. :-)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lord_Zak
>>Możliwość sprawdzenia pisowni treści wiadomości w oknie służącym do tworzenia nowych
postów

To nie zależy od forum, tylko od przeglądarki jaką używasz. W najnowszych odsłonach Firefoxa pisownia zostaje sprawdzana tak jak w Wordzie (a nawet i lepiej). :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Kafar
>>Odhaczenie postów na stale przypiętych

Hm... skoro coś jest przypięte, to niech takie lepiej zostanie...

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Damianusz
>>Umieszczenie na stronie kodów i spolszczeń

Jestem za. Przydałby się kody do gier wydawanych przez CDP. A co do spolszczeń, to większość z nich jest wydawana w polskiej wersji językowej, więc to nie byłoby potrzebne.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Deki
>> „Czy na gram.pl bedzie można kupić jakieś figurki z gier lub coś w tym stylu?”

Pomysł dobry, ale raczej mało osób by je kupowała.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Bialypl
>>” Jeśli miałeś zarejestrowaną grę to dodatek do niej lub następną cześć mogłeś
kupić o 1/3 taniej?”

Pomysł dobry, bardzo dobry. Myślę, że CDP mogłoby pójść na to.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Brad
>>” Możliwość zakupienia sprzętu nie wiem PS2 czy Procków lub kart graficznych”

Jeśli chodzi o sprzęt, to w Sklepie Gram.pl można (przynajmniej teoretycznie) kupić PSP, PS2, Xboxa 360 lub PS3. Lecz jeśli chodzi o procesory, karty graficzne etc. to nie ma ich w sklepie i wątpię aby kiedykolwiek były. Ale może...?

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Sth ‘Devilich
>> „Automatyczne pokolorowanie linków”

Przydałoby się. Bo teraz linki są zaznaczane tak samo jak tekst... I można ich nie zauważyć. Dobry pomysł.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>A-cis
>> Trzeci znacznik (tzw. antyspamowy). Zaznaczenie posta tym znaczniki umożliwiałoby
ukrycie go podczas przeglądania tematu przez użytkownika.

Nie potrzebne chyba. W każdym razie ja bym z tego nie korzystał, a jak ie che się czytac czyiś postów to się je przewija i tyle. Szybsze i prostsze.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>HumanGhost
>> Limit zakładania tematów np. jedna osoba może założyć jeden dziennie

Podpisuję się pod tym. A najlepiej by było zrobić tak: Obywatel: 0/tematów na dzień; robotnik 1/temat na dzień; przodownik 2/dzień etc. Zapobiegłoby to spamowaniu.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Seaven
>> Więcej niż 50 postów na stronę

Tyle co jest to wystarczy. :) Jakby było więcej, to strony by się Tobie wolniej wczytywały.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lukullus
>> „Czy można jakoś usuwać (po powiedzmy tygodniu) zamknięte wątki?”

Nie, nie można. I chyba nie będzie można w przyszłości. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>> wikweb
>> Opcja robienia ankiet

Już masz. :D Tyle, że na GS`ach a nie na forum.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>shinian
>> „przycisk ignorowania poszczególnych tematów (chodzi mi tu o coś w rodzaju schowka
do którego byłyby wrzucane tematy, których nie mamy ochoty widzieć na oczy),możliwość automatycznego
ignorowania poszczególnych tematów (ze względu na kategorie, lub na autora).

U góry strony głównej forum masz przyciski i wybierasz jakie tematy chcesz widzieć.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>dRaiser
>> „Tablice i w ustawieniach indywidualnych ustawić, czy user woli korzystać z
systemu tablic czy defaultowego

Niech już zostanie tak jak jest. :) Pomysł zbędny.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Modest-Vermin
>>”Śledzenie postów innych użytkowników w danym wątku

Można by zrobić coś takiego.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Windows00
>>”Możliwość ustawiania zarejestrowanych gier w dowolny sposób, np: seriami albo
tytułami”

Jest dobrze, po co zmieniać? :>

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Ponury Rzniwiaż
>>”system polegający na tym ze jeżeli user wpisze w nazwie swojego wątku powtarzający
się rekord(czyli zduplikuje jakiś watek) mogło by mu na to nie pozwolić”

Szczerze mówiąc wątpię aby coś takiego było możliwe, ponieważ na żadnym forum nie spotkałem się z czymś takim. Ale - jeśli byłoby możliwe, to jestem jak najbardziej za tym.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Wasizi
>>”Dla nowych Obywateli forum powinno pojawiać się okno czy coś, co by informowało
o cudnej i jeszcze działającej wyszukiwarce”

Ano - przydałoby się, lecz chyba i tak na złość by z niej nie korzystali. :P

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>BlackBomb
>>”ktoś zakłada nowy temat pt Heroes V Zamki i gdy już zakończy i kliknie na dodaj
temat pojawi się info czy na pewno chce go założyć, gdyż temat z frazą Heroes V już istnieje”

To coś podobnego jak pomysł @Ponurego_Rzniwiaża. I jestem jaknajbardziej za tym, ponieważ byłoby mniej zaśmiecone forum.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>MonkOfWar
>>”Niechaj w końcu będzie można pisać Solucje/Poradniki do gier”

Myślę, że to dobry pomysł. Miło by było, gdyby CDP też nagradzał tych co piszą ich najwięcej. Np. podpis pod nickiem: Wyróżniony czy coś podobnego. ;)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Furrbacca
>>Autokorekta przy pisaniu postów

To masz w przeglądarce. :-)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Khalid
>> Ścieżka dźwiękowa na serwisie podczas jego przeglądania

Przydałaby się, byłoby miło. :]

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Seqiu
>> Ankiety odnośnie forum dla użytkowników

Ankiety już są na GS`ach.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>morthi
>> Licznik znaków w okienku dodawania posta

Mógłby być, nie przeczę. Dobry pomysł.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Kukowsky
>>Odhaczanie tematów przypiętych przez CDP, tylko dla wyższych statusów (np. powyżej
Przodownik)

Czy ja wiem... Skoro są przypięte przez CDP to powinny tam pozostać. Chociaż fakt - po co komuś powyżej przodownika temat: "Jesteś tu nowy? - zajrzyj to tego tematu" skoro nie może się tam dopisywać? Właśnie...

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Adamido
>> Synaturki

>>>Filip92
>> Licznik odwiedzin forum i tematów

Licznik odwiedzin forum jest w statystykach na GS`ie.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>> Modest-Vermin
>> Dodać FAQ obok Regulaminu

Tak, jestem ZA.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Caramon
>> W sklepie oraz na filtrze dodać opcje pokazywania listy w rodzaju Pokaż ze szczegółami/Pokaż
tylko tytuły i cenę

Mogłoby być, nie przeczę.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>fanfilmu.pl
>> Obrazki bezpośrednio z adresu www

Tak, tak. Jestem na TAK. ;P Bo obecnie zanim coś dam do posta, muszę to najpierw zapisywać niepotrzebnie na HDD. :|

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Graszczur
>> Niechciane i zablokowane tematy w osobnym folderze

Zgadza się. Powinno tak być.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>SwenG
>>”Coś w stylu

Spoiler

- spoiler. Działało by to na zasadzie dania koloru tekstu takiego
samego jak tła. Wtedy nikt nie jest zmuszony czytać a przeczytanie byłoby możliwe przez zaznaczenie
myszą danego fragmentu

Dobry i ciekawy pomysł. Na innych forach widziałem że po prostu wybierało się kolor czcionki, lecz na Gram.pl nie można go zmieniać, więc coś takiego, jak napisał SwenG przydałoby się i byłoby z pewnością ciekawym rozwiązaniem.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Addamido
>> „dodać w podpisie takie coś jak tzw*spoiler*.Mianowicie przycisk po którego
kliknięciu pokazuje się obrazek w podpisie”

Nie, po co to komu? :) Wątpię, aby komuś chciało się specjalnie klikać aby zobaczyć obrazek... ;)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Gaax
>> Po kliknięciu na Dodaj Temat pojawia się Instrukcja Użycia wyszukiwarki

Tak, przydałby się to. Szczególnie nowicjuszom.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lamb3rt
>>W statystykach danego forumowicza dać jego avatar

Jestem za.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Cubba
>>Przy Nickach odnośnik do statystyk danego użytkownika

A raczej, aby nick był odnośnikiem do statystyk. :) Znaczy się- najeżdżam kursorem na nick, klikam i przenosi mnie do statystyk tegoż usera.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>SwenG
>>Gdy szuka się jakieś słowo kluczowe w wątku wynik przedstawiony jest jako lista postów
pod sobą. Właściwie to można byłoby zrobić prosty mechanizm przy wciskaniu URL. Polegałby on
na tym że link powrotny do tematu który jest na stronie z jednym postem (przycisk URL) kierowałby
na stronę na której ten post jest.

Nie za bardzo rozumiem...? :>

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>LifaR
>>Zmiana podpisu w ustawieniach konta

Już dobrze jest tak jak jest obecnie.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lampak
>> ”napis "moja ocena" przy zarejestrowanych grach. Nie lepsze byłoby "twoja ocena”

Oj, taki mały detal. Chociaż fakt - Twoja ocena w sumie bardziej by pasowało.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Probos
>>Odpowiedź kilku osobom naraz

Hm... dobra rzecz.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>DeeJay
>>Domyslna wielkość awatarów duża dla nowego konta

>Jak ktoś chce, to sobie zmieni w ustawieniach i tle. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Pustelnik88
>>Wyszukiwarka po wpisaniu Nicka, wyszukiwała tematy założone przez daną osobe

Masz to w statystykach danej osoby.
>

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>> Zróżnicowanie kolorystycznie okonek kategorii

Już teraz są kolorowe. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Pkapis
>>”Najpierw instrukcja obsługi szukajki i pytanie "Czy jesteś pewien, że taki temat
już nie istnieje?" Po kliknięciu potwierdzenia regulamin i pytanie "Przeczytałem i nadal chcę
założyć ten temat”

Tak, lecz i tak pewnie nie dałby to skutku..,. ;/ Przeczytanie regulaminu też trzeba potwierdzić a jednak sporo osób go łamie...

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Sephirath
>>”Jeśli temat leży "odłogiem" przez dłużej niż dwa dni, można go "wypchnąć" na
pierwszą stronę, bez pisania posta. Taki, "powiadamiacz", że coś tam jest na rzeczy”

Zdecydowanie TAK. Często zdarzało się, że po załozeniu tematu nikt go nie zauważył i poszedł na dół. A jedyną szansą na jego podniesienie było dopisanie posta...

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>4YoU
>>Opcja że po kliknięciu na Dodaj Post parę razy wyświetla się tylko jeden post a nie
parę

Tak jak na innych forach,że nie ma Twoich kilku postów pod sobą, tylko je złącza w jeden? Masz rację - dobry pomysł.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Rokefeler15
>>Opcja „Skocz do strony [x]”

Tak, już sam o tym myślałem. Lecz jak się jest sprytnym to w adresie strony na forum jest wartość liczbowa i jak ją podmienisz na inną, to przejdziesz to interesującej Cię strony.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>MonkOfWar
>>Przycisk Forum pierwszy od lewej na belce

Oj tam... szczegóły. :P

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>A-cis
>> Prywatne wiadomości taki mały message box

Od tego są GramSajty. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lampak
>> Linki w postach mogłyby być bardziej niebieskawe

Racja.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lampak
>> Linki na które się najedzie powinny się jakoś oznaczać

Tak jest.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lampak
>> Kategoria ukrywająca zamknięte tematy

Pomogłoby to, lecz w zasadzie zamknięte tematy spadają coraz głębiej (patrząc na liczbę stron) więc to aż tak bardzo nie przeszkadza.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Zyzio Ziom
>>”Można by je wywalać na najstarsze strony forum, żeby nikomu nie wadziły, albo
stworzyć osobną "stronę" dla tematów zablokowanych, ale zawierających jakieś informacje, które
komuś mogą się przydać. Reszta do kosza.”

To tak bardzo nie przeszkadza ;)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Pediator
>>”możliwość posiadania animowanego gifa i tzw muzycznej wizytówki polegało by
to że po miejscem gdzie po avatarem pojawia się napis mój g....s.... było by też moja muzyczna
wizytówka jakby się klikło to by muza leciała(oczywiście wybrana przez właścicielawizytówki.”

Pomysł moim zdaniem zbędny, bo Twoją wizytówką jest GS i tam możesz m.in wstawić muzykę. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Super Gość
>> Obok daty ostatniego posta, Nick osoby kto go napisał

Zgadzam się, przydałby się.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Skaybay
>>Po najechaniu kursorem na kłódeczkę pokazuje nam np. Temat Zamknięty przez [Nick Moderatora]

Niby nic ważnego, lecz pomysł ciekawy.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Rick90
>>Wyróżnienie jakoś przypiętego przez użytkownika posta

Myślę, iż samo przypięcie posta jest jego wyróżnieniem. Ale w sumie... mógłby się on jakoś wyróżniać.. Np. żołty a nie biały.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Airuk
>>Awatary większe niż 64x64

W ustawieniach można powiększyć ich rozmiar, więc pomysł zbędny.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lampak
>>”Wypadałoby coś chyba zrobić z błędem cytowania postów, w których był inny cytat.
Np. za każdy znak > na początku cytowanego posta dodawać jeden znak, a za > i spację
- dwa znaki do maksymalnej ilości znaków, po których ma się załamywać linijka. I tak aż do
znalezienia innego niż > lub spacja znaku w linijce”

Trochę to skomplikowane... :P

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>PatrYX93
>> Nowe skórki (skiny)

Są dwa i wystarczą. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Dominik000
>> Przy pisaniu posta, oznaczenie go jako np. zapytanie, co skutkowałoby pojawieniem
się znaku zapytania w rogu posta

Dobra myśl, jestem za wprowadzeniem tego.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Gesio
>> Radio internetowe portalu Gram.Pl

Ciekawa myśl. Sam jednak i tak bym jego nie słuchał ;)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Iro1979
>> Możliwość przypięcia tematu z poziomu jego środka/przeglądania go

No tak, ułatwiłoby to pracę.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>PolishWerewolf
>>Zbiorowa odpowiedź, kilku osobom naraz

Jak już pisałem wyżej - bardzo dobre rozwiązanie. Często się chce odpowiedzieć kilku osobom naraz w jednym poście a to rozwiązanie powodowałby, że nie trzebaby pisać kilku postów tylko dlatego, że odpowiadamy różnym osobom.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Mr.M
>>”dobrze by było, jakby można było widzieć jakie kwaski dał dany użytkownik, czyli
np. dodanie do wyszukiwarki możliwość szukania po nickach osób, które kwaski dodały”

I co jeszcze? :>

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Lamb3rt
>> Edycja posta jako dopisanie czegoś do posta, a nie robienie całokształtnych zmian

Myślę, że zwykła edycja postów wystarczy.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>GandalftheBlack
>>”Stworzenie działu FanFiction/FanArt itp., itd.”

Odpowiednie tematy wystarczą.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Krzysiek253
>> Wprowadzenie animowanych avków

Oj nie. Wolę zwykłe. Poza tym Twoje zdjęcie w legitymacji/dowodzie też jest stałe a nie animowane. :)

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>> Krzysiek253
>> Pasek pod Nickiem „Ile do awansu..”

Oj pewnie, jasne. Problem w tym, że awans ma być rzeczą tajną. :]

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>> Modest-Vermin
>> Zakaz oglądania obrazków dla niezalogowanych osób

Może zakaz przeglądania forum bardziej by pasował?

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Obi-wan_Kenobii
>>”każdy pracownik danej strony miał podpis, np. jeśli ktoś jest odpowiedzialny
za newsy to miałby: mmo.gram.pl (newsman). A nie tak jak dotychczas admin i jego zastępca...”

Warto nad tym pomyśleć.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>Wip_01
>>Odnośnie statystyk: Aby po wpisaniu w wyszukiwarce w statystykach kawałka Nicku plus
gwiazdeczka (np. Des*) wyświetliła się lista użytkowników których Nicki rozpoczynają się od
liter Des

Dobra myśl. Sam bym z tego nieraz skorzystał.

Dnia 28.12.2007 o 12:35, wip_01 napisał:

>>>dawiddawiddawid
>>>milten6
>>Tworzenie tematow nie dla osób z brakiem postów

Tak, zgadzam się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować