Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Witam zostałem przekierowany do tego tematu więc tutaj napiszę o co mi chodzi. Mianowicie chciałbym prosić jakiegoś moderatora o zmianę mojego nicku ponieważ ten mi się niepodoba i robiłem go dawno i niezastanawiałem sie nad konsekwencjami zrobienia takiego nicku. Mam na tym koncie zarejestrowane sporo gier więc nie chce zakładać nowego i proszę moderatora o zmianę mojego nicku jeśli to możliwe. Jeśli moderator sie zgodzi powiem na jaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:34, Marcinos07 napisał:

Możliwość zmiany nicku nie istnieje. Chyba że nick jest niezgodny z regulaminem. :P

I nieda się nic z tym zrobić??Napewno??Moderator nie da rady tego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modek może zmienić nick. Ale jak by to zrobił to nagle pół forum by się zleciało do zmiany nicku. Niestety albo stworzysz nowe konto albo zostawisz te i pogodzisz się z nickiem (mi się Twój nick podoba). Ja radze to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:38, Marcinos07 napisał:

Modek może zmienić nick. Ale jak by to zrobił to nagle pół forum by się zleciało do zmiany
nicku. Niestety albo stworzysz nowe konto albo zostawisz te i pogodzisz się z nickiem (mi się
Twój nick podoba). Ja radze to drugie.

Mnie on trochę irytuje wydaje mi się taki troche dziecinny wiesz jak ja bym u kogoś taki zobaczył to bym sobie pomyślałe że jakiś dzieciak sobie zrobił taki nick bo chciał być groźny albo coś ale masz racje musze sie z nim pogodzić bo nowego konta nie będę robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać meila do ekipy gram.pl. Tylko wtedy musiałbyś napisać baaaardzo dobre i traaafne argumenty dlaczego mieliby Ci zmienić. Jak pamiętam to chyba jednemu komuś tam zmienili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:44, Super gość napisał:

Mógłbyś napisać meila do ekipy gram.pl. Tylko wtedy musiałbyś napisać baaaardzo dobre i traaafne
argumenty dlaczego mieliby Ci zmienić. Jak pamiętam to chyba jednemu komuś tam zmienili ;)

Najlepszy argument jaki mam to taki że mój nick mi się nie podoba i sądzę że jest do 4 liter a mocniejszych to niemam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:32, Pyton15 napisał:

(...) chciałbym
prosić jakiegoś moderatora o zmianę mojego nicku (...)


Istnieje możliwość zmiany nicku, lecz trzeba bardzo dobrze umotywować swoją prośbę. I argumenty typu: "ten nick mi się nie podoba" nie wystarczą... nigdy nie prosiłem o zmianę nicku, ale raczej na pewno trzeba skorzystać z tego formularza kontaktowego www.gram.pl/moderator

Życzę powodzenia i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:49, hunter22 napisał:

> (...) chciałbym
> prosić jakiegoś moderatora o zmianę mojego nicku (...)

Istnieje możliwość zmiany nicku, lecz trzeba bardzo dobrze umotywować swoją prośbę. I argumenty
typu: "ten nick mi się nie podoba" nie wystarczą... nigdy nie prosiłem o zmianę nicku, ale
raczej na pewno trzeba skorzystać z tego formularza kontaktowego www.gram.pl/moderator

Życzę powodzenia i pozdrawiam :D
Argumentow mocnych niemam więc nie będę zawracał głowy moderatorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiedziałem gdzie to napisac a niechiałem tworzyc nowego niepotrzebnego tematu :)
Bardzo zaskoczyło mnie to co zobaczyłem w sklepie gram.pl :) ( zdjęcie )
"Zapłacisz jeszcze 0 zł mniej" XD

20070612205313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> Obok daty ostatniego posta powinna tez pojawic sie informacja kto go napisal
nie było to planowane, ew wprowadzenie zależy od liczby forumowiczów zainteresowanych takim
rozwiązaniem.


więc i ja jestem zainteresowany. z tego co widzę to coraz więcej osób, więc może by tak wprowadzić... prosimyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:49, hunter22 napisał:

formularza kontaktowego www.gram.pl/moderator

Moderatorzy nie mają możliwości zmiany nicka forumowicza. Najprędzej może to zrobić ktoś z ekipy.gram.pl (najlepiej pisać na maila ekipa@gram.pl ), ale wątpię w powodzenie, ze względu na wprowadzone gramsajty i gramIRC (sam dostałem odpowiedź negatywną). Więc krzyżyk na drogę dla każdego, kto chce się bawić w próbę zmiany nicka ;) Prościej założyć nowe konto, jeśli ktoś ma jeszcze niski status.

Ta odpowiedź nie jest atakiem, tylko wyjaśnieniem małego błędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę, mianowicie chodzi o to aby każdy pracownik danej strony miał podpis, np. jeśli ktoś jest odpowiedzialny za newsy to miałby: mmo.gram.pl (newsman). A nie tak jak dotychczas admin i jego zastępca...
Mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 18:38, balduran2 napisał:

Moim zdaniem, powinno być miejsce gdzie można wstawić swoją kartę z Xfire,
tak jak to można zrobić z XBOX 360 GAMECARD.

Dobry pomysł, ale to do sajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko XFIRE?Nie lepiej by było po prostu miejsce zrobić np 400x200 i każdy by sobie wrzucił co chciał i wszyscy byli by happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:50, Adamido napisał:

Dlaczego tylko XFIRE?Nie lepiej by było po prostu miejsce zrobić np 400x200 i każdy by sobie
wrzucił co chciał i wszyscy byli by happy :)



no nie wiem czy to byłoby takie proste, żeby wrzucać co dusza zapragnie...

i ponowiam prośbę o to aby obok daty ostatniego posta pojawiała się informacja kto go napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować