Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja ze zlotu gramowiczów w Malinówce AD 2009

34 postów w tym temacie

Nie wiem czy chcę dalej utożsamiać się z tym portalem. Drażni mnie wręcz słowo "gramowiczów" w tytule newsa. Dla mnie było to po prostu bardzo fajne spotkanie starych, przesympatycznych znajomych z różnych stron kraju i zamierzam uparcie się tego trzymać. Proponuję Paniom i Panom zmienić miejsce internetowego pobytu, może gdzie indziej tamtejszy dział "community" nas nie oleje. Rozumiem wszelkie niedogodności, terminy, kryzysy, przemoknięte buty... Tyle, że tutaj buduje nam się tradycja, czteroletni jej zalążek już mamy za sobą, piątego roku chyba nie dożyje. Nawet troszkę tęsknię za starym składem z Pluszakiem i Spajkiem, no ale cóż poradzić... Teraz ma się w dupie starych wyjadaczy, którzy byli fundamentem dla tego forum. Byłoby fajnie, gdyby do tego ziewali na klęcząco i jeszcze wam za to płacili, co nie? Nie zapomnijcie tylko wysłać mi kolejnej reklamy ze sklepu na mail, na bank coś kupię. Kapitalizm... Za miesiąc na afterparty oczywiście pojadę, ale mam nadzieję, że za rok spotkamy się pod innym szyldem niż "gram.pl".

Szacunek dla wszystkich, którzy byli obecni na mazurskim meetingu. Wiem jak wiele to dla Was znaczy. ;)

Wafel, dałeś ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 21:19, SadraX napisał:

Nie wiem czy chcę dalej utożsamiać się z tym portalem. Drażni mnie wręcz słowo "gramowiczów"
w tytule newsa. Dla mnie było to po prostu bardzo fajne spotkanie starych, przesympatycznych
znajomych z różnych stron kraju i zamierzam uparcie się tego trzymać.


Dlatego ja otwarcie Kamiloosowi pisałem że jeśli pojadę na zjazd to tylko dla tych kilku osób które poznałem, polubiłem i wiem że zawsze w ich towarzystwie można się fajnie bawić. Zupełnie olewając serwis gdy zupełny brak zainteresowania ze strony pracowników gramu. A to przecież dzięki nam użytkownikom istnieją. Okazywali kiedyś swoje zainteresowanie. Teraz to już olewka tylko patrzą na cyferki ile to mają użytkowników na papierze itp. Sam gram mam już głęboko, w czym tylko mnie utwierdzili olewając zjazd. Mógłbym napisać tutaj wiele, ale chyba nie warto.
To że znalazł się tutaj news jest dla mnie zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 21:56, Stfforex napisał:

To że znalazł się tutaj news jest dla mnie zaskoczeniem.

Niezłą reklamę z tego mają. Nieco się wytnie ze zdarzeń, pocenzuruje i jest wabik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wakacje 2009 przejdą do historii. Szkoda że z bardzo negatywną notką przy dacie gdyż zdecydowanie można powiedzieć że to był 4 i ostatni zlot gramu:(. Chociaż przypominam że za rok się spotykamy lecz już pod innym hasłem:).

Podobno "Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy." i myślę że w każdego przypadku to się tyczy. Resztę można dopowiedzieć sobie samemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 02:59, Lord_Joker napisał:

To zdjęcie powinno mieć podpis "Geek Squad ''09"


Nie mogę się z tym zgodzić :* Bo widzisz, prawdziwe geeki (w tym i ty, kotku) nie były obecne na zjeździe, gdyż jak na prawdziwych przedstawicieli swego gatunku - nie chciało im się ruszyć swoich czterech literek sprzed monitora, co zaowocowało tym, że się na zjeździe nie pojawiły. Wszystko już jasne? :*


Pozdrawiam,
Twój (geekowy) Moherek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2009 o 16:48, Merovingian napisał:

Ej.


Porażająco skomplikowana konstrukcja wypowiedzi, ta głębia metafor i złożoność paraleli...

Moher - dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , czy to zamierzone, ale podoba mi sie oddzielenie forumowiczów od użytkowników irca, z tymże ta druga grupa powinna się nazywać "#muzyka &friends", ale to szczegół.
Jeśli mowa o sprawie "mamywaswnosie" to już się przyzwyczaiłem i właściwie to wszystko pasuje i nie widzę powodów do urządzania dyskusji na ten temat
wśród komentarzy znalazłem tylko 3 osoby spoza grupy Zjazdowiczów (uwzględniam również obecnych na poprzednich zjazdach), więc udowodniony został brak sensu pisania tej relacji. Właściwie jest to przykre, ale...

wafel: A NIE MÓWIŁEM!
;D

lofciam was, baj
Laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować