Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie kolekcjonerskich edycji Modern Warfare 2 na PC

159 postów w tym temacie

Mam obie konsole i dosc mocnego PC... nie powinno mi to robic roznicy... ale jednak robi bo chce sobie w to pograc na PC a zastanawialem sie nad zakupem mega wypasionej wersji... i co? I gó..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i nie dziwcie się potem, że gry na PC się nie sprzedają. Po co kupować grę i dostać okładkę i pudełko i płytę, jak samą zawartość płyty można mieć za darmo? Echh... Promowanie konsol na pewno, ale jednocześnie podkopywanie rynku PC i zniechęcanie do kupowania gier na PC. Problem polega na tym, że zniechęceni wcale nie sięgną po konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze mam PS3 i X360 :D
Kupie se ta edycje i git.. ;]
Na kompa tez kupie :D Bo gra warta a noktowizor jeszcze bardziej warty! Pewnie bedzie tez na PC.. Pewnie CD Project da nam jakas faina edycje.. tak jak bylo ze Stalkerem.. Ruscy tam mieli jakas kulie i cos jeszcze a my co? Gorsi? Lepsi "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD''a wydaje LEM, więc nie licz na cokolwiek oprócz pudełka z płytką i kartką z klawiszologią. Za jakieś 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o debile i dziwolągi, na pewno mieli by dużo większy zysk nawet z samej wersji Hardened, bo wielu fanów by zakupił tą wersję
jednak stare chińskie powiedzenie, które mówi, że wszystko kręci się wokół pieniędzy jest nie do końca prawdziwe: najbardziej liczy się aby zepsuć życie PC-towcom.... :)
żal.pl, a tak lubiłem Activision, po tej akcji moja sympatia do nich spadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem krótko: Activision śmierdzi. Od kilku lat utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Żal, że Blizzard się z nimi połączył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to co napisałem już na innym forum (bo news ma już sporą brodę):

"Czwórka" w największej ilości zeszła w wersji na X360, na drugim miejscu znalazła się wersja na PS3, wersja blaszakowa zajęła zaszczytne, trzecie i ostatnie miejsce. W przypadku wersji konsolowych można wiec zakładać, że jakaś tam grupa ludzi kupi wersje kolekcjonerskie.

Powód braku "kolekcjonerki" na PC wydaje mi się wiec prozaiczny - IW (choć bardziej Activision, bo to on jest wydawcą) zakłada, że ta wersja by nie zeszła. IMO - jest to jednak założenie błędne. Wystarczyłoby zrobić (na PC) po prostu mniejszy nakład "kolekcjonerki" - nie wiem 500 egz. , może 1000 ? Myśle, że chętni by się jednak znaleźli.

Co do samej gry - pewnie nie kupię, tak jak i nie kupiłem czwórki. CoD "przejadł mi się" po części drugiej, a demo pierwszego MW niczym mnie nie zachwyciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 15:06, Lordpilot napisał:

a demo pierwszego MW niczym mnie nie zachwyciło.

Demo nie miało trybu multiplayer który do dzisiaj bije na łeb na szyje osławionego Counter-Strike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie zasrańce probują wybic NAS PECETOWCÓW ale my sie nie damy z drugiej strony juz nie musze sie martwic o ta edycje prestige :) (i kasa pojdzie na cos innego moze PSP) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEM i tak by nie wydał nawet wersji Hardened w Polsce, więc... ;P
Ale co najmniej dziwne posunięcie ze strony Activision. Kompletnie tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( Szkoda :D tak się paliłem na te gogle, bo co raz fajniersze bajery dodają do gier, Pendrive nabój(Saints Row 2) (WYCOFANE) Kastet (Godfather 2) Rosyjska Flaga (World in Conflcikt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować