Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miliardowa piosenka sprzedana w sklepie iTunes!

27 postów w tym temacie

To ja sobie poczekam i kupie, jak będzie 2 miliardy :D Może też coś dostane . Albo wiem. Może GRAM.PL zrobi podobną inicjatywę ?? (Ale idącą w tysiące, a nie miliardy :D). Np. do co tysięcznej sprzedanej gry figurka w skali 1:1 głównego bohatera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ... czekam do kolejnej "ładnej" liczby :D ale teraz to już chyba będzie bilion (O.o) więc moge czekać iczekać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie moze jak nazywala sie ta piosenka numer 1 miliard i kto ja wykonywal ;)? Niestety na stronie itunes jakos nie udalo mi sie dokopac do tej informacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:40, Karlak napisał:

To ja sobie poczekam i kupie, jak będzie 2 miliardy :D Może też coś dostane . Albo wiem. Może
GRAM.PL zrobi podobną inicjatywę ?? (Ale idącą w tysiące, a nie miliardy :D). Np. do co tysięcznej
sprzedanej gry figurka w skali 1:1 głównego bohatera :D



Może byćnp ten wielki ork, napewno wam jest nie potrzebny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We had one billion reasons to celebrate, and we started with you. As we marked our way to one billion, the music fans who downloaded every 100,000th song won a prize package featuring a black 4GB iPod nano and a $100 iTunes Music Card.

The lucky music fan who downloaded the billionth song from the iTunes Music Store — won a new 20-inch iMac, 10 60GB iPods, and a $10,000 iTunes Music Card to jumpstart their digital music collection.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż apple wprowadzi taka opcje mam nadzieje ze juz niegluga sa juz polskie podcasty to niedlugo powinny byc juz istore :) moje przypuszczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas poluje na limitowaną edycję - U2 iPod - mam nadzieję że jeszcze dam radę go gdzieś kupic - no a potem załadowac go tylko U2 - hmm troszkę by mnie to kosztowało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować