Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piractwo nie popłaca (bardzo)

102 postów w tym temacie

Może to zabrzmi dziwnie, ale ja naprawdę kupuję tylko oryginalne gry. Ech i pomyśleć, że na początku lat 90-tych ********** na moim PC XT gry i programy na giełdzie we Wrocławiu... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do tego artykułu prześlę moim kumplom, hehehe. Chyba jako jedyny z nich kupuję tylko oryginalne gry i muzykę... Szkoda, że obecnie takie coś jest powodem do śmiechu...:/
Nie kupuję tychże gier i płyt nie wiadomoj ak często, ale przynajmniej mam Satysfakcję Gwarantowanę (Helmans:P). Gry wybieram starannie:D!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe jestm ciekaw ile kasy zapłaciłby moj sąsiad pirat :P on ma chyba z 1000 płytek :] ja uczciwy obywatel nie mam zadnego pirata :P trzeba sie na maca przewalic zeby nie kusiło :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za kupowaniem Oryginałów.
Jednak myślę, że tacy Magnaci jak Microsoft czy Lucas Arts nieco przesadzają z cenami swoich produktów. W końcu zarabiają miliony na programach/filmach, to mogliby dać przystępną cenę gier => zbliżoną do standardowej rynkowej (99PLN/129PLN).

A tu dam "conieco" z mojej kolekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:43, RobeN napisał:

Ja również jestem za kupowaniem Oryginałów.
Jednak myślę, że tacy Magnaci jak Microsoft czy Lucas Arts nieco przesadzają
z cenami swoich produktów. W końcu zarabiają miliony na programach/filmach, to mogliby dać przystępną cenę gier => zbliżoną
do standardowej rynkowej (99PLN/129PLN).

A tu dam "conieco" z mojej kolekcji :D


Widać że jesteś fanem eRPeGów :) Tak jak ja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:43, RobeN napisał:

A tu dam "conieco" z mojej kolekcji :D


Nawet ładna kolekcyjka - same klasyki i to głównie RPGi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w budzie opowiadał mi, że gry pożycza od swego przyjaciela, gdzie płytki ("kopie bezpieczeństwa") stoją w rzędach od podłogi po sufit na całą szerokość ściany... ciekawe na ile to zostałoby wycenione. A ja jestem politycznie poprawny i nawracam kogo się da ;]

Btw. ładna kolekcja. Sam bym musiał przymocować sobie te pudełka do ściany. ciekawy efekt to daje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są wszystkie, ale wkrótce przeprowadzka i nie chce mi się teraz robić tego co za miesiąc będę zmuszony przenieść.

BTW. Ja sam byłem zmuszony do wykonania kilku "Kopii Bezpieczeństwa" => np. płyta z Wybrzeżem Mieczy (dodatek BG I b.stare wydanie) zaraz na początku miała pęknięcie w środku (tam gdzie napęd trzyma płytę) i po 2 użyciach ukruszył się całkiem ładny "rogalik" => dokleiłem go na kropelkę i zrobiłem kopię z prędkością x4 bo przy wyższych płyta wpadała w rezonans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 19:29, oranek napisał:

Gościuma przechlapane , ja raz kupuje oryginały **************************


Forum nie promuje piractwa. Swoje informacje pozostaw w takim przypadku dla siebie.
(Możesz potraktować to jako uwagę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno temu mialem piraty. Oczywiscie ich nie kupowalem bo frajerem nie jestem. No, ale juz wszystkie wyrzucilem i postanowilem kupowac orginaly. Juz od 7 lat kupuje orginaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:43, RobeN napisał:

Ja również jestem za kupowaniem Oryginałów.
Jednak myślę, że tacy Magnaci jak Microsoft czy Lucas Arts nieco przesadzają
z cenami swoich produktów. W końcu zarabiają miliony na programach/filmach, to mogliby dać przystępną cenę gier => zbliżoną
do standardowej rynkowej (99PLN/129PLN).

A tu dam "conieco" z mojej kolekcji :D



O kurde... ile tego masz...

No i dobre gry widze, np Tzar, Baldurs Gate. no no...


Z nowymi grami to ciężko tak zrobić.. Są teraz przeważnie w pudełkach DVD..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować