Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

STAR WARS: EMPIRE AT WAR - temat ogólny

139 postów w tym temacie

Witam. Mam "kosmiczny problem" (jak na SW przystało). Z góry mówię, że chodzi o DODATEK (Siły korupcji).
Mam oryginał. No więc tak:
Gra podstawowa działa bezproblemowo, uruchamia się i się gra. Ale jak instaluję Forces of Coruption (dodatek) nie działa .
Jest tak: Uruchamiam ją, na ułamek sekundy ekran jest czarny, potem jest normalny (pulpit). Gry nie ma w aplikacjach menedżera zadań, więc rzekomo nie jest uruchomiona. Co jest nie tak? Powtarzam podstawka działa bez zarzutu. Mam najnowszego patcha, ale nawet jak jest podstawowy to nic to nie daje. Próbowałem crackować, na większosci wersji, próbowałem robić Virtuale i nic. Jak nie działa na oryginalnej płycie, tak nie działa z tymi innymi cudami... :( :(... Mój komp:
Sempron 2500+ (2.1GHz)
1.25 RAM (1280) DDR SDRAM 400MHz
Geforce 7300GT directX 9.0c | Forceware 169.xx (nie pamiętam jaki to numerek) - karta z Galaxy 500/700 | 500/700 (3d / 2d)

I teraz najlepsze:
U siostry odpala normalnie, a jest dużo goorszy:
768mb RAM (nie wiem jaki dokładnie RAM, ale napewno to nie jest ddrII)
Grafa zintegrowana (Radeon Xpress 1250) 400/400 | 400/201 (3d/2d)
No i tylko proc jest lepszy: AMD ATHLON X2 4200+ (2x 2100mhz)

Oby dwa systemy działają pod XP''kiem.

Co jest grane? Z góry dzięki za pomkoc,
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam problem. Otóż zakupiłem grę po angielsku w wersji GOLD i kiedy chcę zainstalować cały pakiet (czy też jakąś grę z zestawu) to pisze mi abym wsadził płytkę do napędu :/ Jeśli pogrzebię w zawartości DVD i odpalę z setupa to wszystko się zainstaluje (Oo) ale już nie dopalę, bo znowu prosi o płytkę. Błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jeśli masz program do wirtualnych napędów (Alcohol, Daemon Tools), to powoduje on takie zjawisko, jeśli masz jakiś program tego typu, spróbuj go wyłączyć/odinstalować, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:44, mikim napisał:

Możliwe, że jeśli masz program do wirtualnych napędów (Alcohol, Daemon Tools), to powoduje
on takie zjawisko, jeśli masz jakiś program tego typu, spróbuj go wyłączyć/odinstalować,
może pomoże.

Odinstalowałem Deamon Tool''sa i nawet zrestartowałem komputer, a ciągle dzieje się to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:14, Pablo Querte napisał:

Hej! Mam problem. Otóż zakupiłem grę po angielsku w wersji GOLD i kiedy chcę zainstalować
cały pakiet (czy też jakąś grę z zestawu) to pisze mi abym wsadził płytkę do napędu :/
Jeśli pogrzebię w zawartości DVD i odpalę z setupa to wszystko się zainstaluje (Oo) ale
już nie dopalę, bo znowu prosi o płytkę. Błagam o pomoc!


Zainstaluj wszystko po kolei (w osobnych folderach) czyli podstawę i dodatek nie z setup (autorun).
A gry uruchomisz wchodząc do katalogu z grą (warto zrobić skróty). Oczywiście płyta musi sie znajdować w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:55, gpodoba napisał:

Zainstaluj wszystko po kolei (w osobnych folderach) czyli podstawę i dodatek nie z setup
(autorun).
A gry uruchomisz wchodząc do katalogu z grą (warto zrobić skróty). Oczywiście płyta musi
sie znajdować w napędzie.

OMG !!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111111111111 Działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:16, Pablo Querte napisał:

> Zainstaluj wszystko po kolei (w osobnych folderach) czyli podstawę i dodatek nie
z setup
> (autorun).
> A gry uruchomisz wchodząc do katalogu z grą (warto zrobić skróty). Oczywiście płyta
musi
> sie znajdować w napędzie.
OMG !!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111111111111 Działa :D


No musi działać, a teraz możesz postawić piwo na stół :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:11, Ecko09 napisał:

Dodatek Forces of Corruption trzeba instalować w to samo miejsce co podstawke Empire
at War?


Witam. Nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:20, Lucas01 napisał:

> Dodatek Forces of Corruption trzeba instalować w to samo miejsce co podstawke Empire

> at War?

Witam. Nie trzeba.


Czyli po zainstalowaniu dodatku wyskoczy osobna ikonka i z niej odpalać gre? I będzie tam dodatek razem z zawartością podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:28, Ecko09 napisał:

> > Dodatek Forces of Corruption trzeba instalować w to samo miejsce co podstawke
Empire
>
> > at War?
>
> Witam. Nie trzeba.

Czyli po zainstalowaniu dodatku wyskoczy osobna ikonka i z niej odpalać gre? I będzie
tam dodatek razem z zawartością podstawki?


Jeśli uruchomisz grę z Force of corruption to będziesz miał kampanię tylko "korupcji". A w podboju będziesz miał do wyboru 3 strony. Jeśli chcesz grać w kampanie z podstawki to musisz odpalić grę przez empires at war ale nie będzie strony 3 "korupcji:. Mam nadzieję ze zrozumiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 18:08, Ecko09 napisał:

E tam, odpuszczam sobie te gre, zbyt wysoki poziom trudności...


Gra na poziome łatwym jest banalna. W czym masz problem może uda się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spodobała mi się gra, ale zanim ją zakupię, mam kilka pytań (podajcie odpowiedzi dotyczące podstawki i tylko podstawki oraz podstawki z dodatkiem):

Czy w tej grze jest jakiś tryb skirmish, potyczka, tryb w stylu "podbij galaktykę"? Czy gra single player zaczyna się i kończy na kampanii?
Czy jeśli jest taki tryb, to są w nim także walki na planetach?
Jaka jest jakość polskiej wersji? I czy jeśli jest słaba to istnieje jakiś sposób "zangielszczenia" gry wydanej i kupionej w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:26, FPSProjekt napisał:

pojawiła się reedycja z dodatkiem za 70zł

Ufff... w końcu po tylu latach... już nie wierzyłem...
w sumie fajnie bo dodatek trudno dostępny a jak już to gdzieś za 60-70zł
Moja płytka z podstawką cały czas działa ale troszkę z nią wędrowałem i to widać po niej, więc nowa może się przydać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować