Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

STAR WARS: EMPIRE AT WAR - temat ogólny

139 postów w tym temacie

A zapomniałem dopisać. Sprawa polonizacji jest zawsze "oszczekiwana" z każdej strony. Jedni nie chcą jej wcale, inni bez niej nie pograją, jeszcze inni narzekają. W tej grze jest moim zdaniem całkiem przyzwoicie zrobiona. Nie znalazłem żadnych istotnych nonsensów, ani błędów. Głosy są dobrane nawet całkiem nieźle, afekty do głosów też dobrane nienajgorzej. Pod względem polonizacji trudno coś tej grze zarzucić. Szkoda, że reszta czyli sama gra już nie jest tak ok.
Jak na razie wciąz czekam na Rebelliona 2 - może się kiedyś pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zrobić format kompa i mam w związku z tym pytanie. Gdzie znajdują się savy z SW Empire at War? Ktoś może znalazł ? Przeszukałem wszystkie możliwe miejsca i nie wiem gdzie są . Chciałbym jej zgrać , żeby nie zaczynać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 17:39, Tass napisał:

Muszę zrobić format kompa i mam w związku z tym pytanie. Gdzie znajdują się savy z SW Empire
at War? Ktoś może znalazł ? Przeszukałem wszystkie możliwe miejsca i nie wiem gdzie są . Chciałbym
jej zgrać , żeby nie zaczynać od nowa


W moich dokumenatch patrzyłeś jak mniemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 17:40, Mistic napisał:

> Muszę zrobić format kompa i mam w związku z tym pytanie. Gdzie znajdują się savy z SW
Empire
> at War? Ktoś może znalazł ? Przeszukałem wszystkie możliwe miejsca i nie wiem gdzie są
. Chciałbym
> jej zgrać , żeby nie zaczynać od nowa

W moich dokumenatch patrzyłeś jak mniemam?

Tak , po GTA mam ten nawyk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 20:02, asparagus napisał:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Petroglyph

Znaczy się należałoby zapisać to jako:
X:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Dane aplikacji\Petroglyph
Gdzie X to litera dysku systemowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak czytałem "recenzje" Olamagato to uznałem że albo ja jestem jakiś inny :P albo po prostu to zależy od upodobań :) grałem w demo i niezbyt mi się spodobało :( jednak nie wiem czemu kupiłem pełną wersję i... bardzo mi się spodobała. tak jakby to była inna gra :] nie jestem jakimś zagorzałym wielbicielem strategii więc nie przeszkadza mi za wiele rzeczy :D to poprostu zależy od tego kto jest jak wymagający. aha wielkim fanem Gwizdnych Wojen też nie jestem, więc ta gra nie podoba mi się wcale tylko z tego powodu że dzieje się w świecie Gwizdnych Wojen :P gra jest fajna, prosta i miło się w nią gra. a polonizacja stoi na wysokim poziomie. no to tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam następujący problem. Bardzo często podczas grania gra mi się wywala ale w dość dziwny sposób. A mianowicie pojawiają się przez chwilę jakieś kolorowe paski na monitorze po czy sie wyłącza. Następnie nie da sie nawet uruchomić systemu. Dopiero po wyjęciu bateryjki i restarcie biosa mogę normalnie uruchomić system. To samo działo mi się w AoE III . Obie gry oryginalne, i spatchowane maksymalnie. Mój komp to Athlon 1800+ , 1280 RAMu , GF 6800 GT i najnowsze stery. Co może być tego przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:42, The-Darkest napisał:

Nie podoba mi sie kampania Rebeliantow, rozwalilem Gwiazde Smierci i co? Koniec? A atak na
Coruscant? A Byss? To nic, konczy sie i urywa :( ani z Viaderem nie bylo starcia ani z Imperatorem,
mialem nadzieje, ze bedzie Lusankya albo Eclipse albo chociaz jeden malutki Superniszczyciel
a tu nic... Ech...

Moze dlatego ze gra miała rozpoczynać sie przed Episode IV i konczyć pod konieć IV?? wpadłeś na taki pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:51, Kartel napisał:

> Nie podoba mi sie kampania Rebeliantow, rozwalilem Gwiazde Smierci i co? Koniec? A atak
na
> Coruscant? A Byss? To nic, konczy sie i urywa :( ani z Viaderem nie bylo starcia ani z
Imperatorem,
> mialem nadzieje, ze bedzie Lusankya albo Eclipse albo chociaz jeden malutki Superniszczyciel

> a tu nic... Ech...
Moze dlatego ze gra miała rozpoczynać sie przed Episode IV i konczyć pod konieć IV?? wpadłeś
na taki pomysł??


Nie wpadłem? ? ? ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolorowe paski i ktartki jest to zapewne wina karty graficznej(u mnie się strasznie przegrzewa) i słabego monitora(jeżeli ustawiona jest zbyt rozdzielczość i odswierzanie). Mam to samo i zmniejszenie rozdzielczości, odświerzania, i wyłączenia antylisyngu problem rozwązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 22:33, Minsc i Boo napisał:

Jeśli chodzi o kolorowe paski i ktartki jest to zapewne wina karty graficznej(u mnie się strasznie
przegrzewa) i słabego monitora(jeżeli ustawiona jest zbyt rozdzielczość i odswierzanie). Mam
to samo i zmniejszenie rozdzielczości, odświerzania, i wyłączenia antylisyngu problem rozwązuje


macie na myśli że wszystkie okna i panele kontrolui stają sie białe, nie widać prawie wcale napisów i wogule nic nie widać i nie da się grać ?? o to wam chodzi bo mi też się tak robie CZASEM. gram sobie i nagle mi sie wszystko psuje. zazwyczaj wystarczy wyjść do menu i wczytać grę spowrotem. jak tak to sprubuje pujść za twoją radą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z nią problem. Uruchamiam ją i gdy ładuje mi się wyświetla mi się okinko z informacją, że nie znaleziono d3dx9_27.dll Zainstalowałem ponownie DirectX 9.0c ale to nie pomogło. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:44, Smugller napisał:

Ja mam z nią problem. Uruchamiam ją i gdy ładuje mi się wyświetla mi się okinko z informacją,
że nie znaleziono d3dx9_27.dll Zainstalowałem ponownie DirectX 9.0c ale to nie pomogło. POMOCY!



a zainstalowałeś directa z tej płytki z grą? inaczej nie bvędzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu polityka developera gry jest dosyć dziwna, bo jest konsola do wpisywania cheat''ów, ale same kombinacje do wstukania, ułatwiające rozgrywkę nie są podane (to jest fragment tekstu mówiący o tym problemie na jednej z stron fanowskich) Cheat console :To display the cheat console, hold [Shift] + [Tab]. Alternately, press ~ to display the console window. Note: The cheat codes are currently unknown. Jedynym wyjściem pozostaje ściągnięcie trainer''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra będzie mi płynnie działać w niskich lub średnich detalach w rozdziałce 1024x768 na sprzęcie:
Intel 2,4Ghz
256mb RAM
ATI Radeon 9200SE ze 128mb Cross Fire(czyli tak jak Radeon 9600Pro)
Proszę odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:55, Woko11 napisał:

Czy gra będzie mi płynnie działać w niskich lub średnich detalach w rozdziałce 1024x768 na
sprzęcie:
Intel 2,4Ghz
256mb RAM
ATI Radeon 9200SE ze 128mb Cross Fire(czyli tak jak Radeon 9600Pro)
Proszę odpiszcie!

powinna Ci chodzić płynnie na niskich (część średnich) detalach

Twój sprzęt spokojnie to pociągnie, chociaż ramu by się więcej przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że giera wygląda "znośnie" na niskich detalach? Może jakiegoś screena jak wygląda gra w niskich detalach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:04, Woko11 napisał:

Mam nadzieję, że giera wygląda "znośnie" na niskich detalach? Może jakiegoś screena jak wygląda
gra w niskich detalach? :)

Może przesadziłem: ja na Radku 9800 SE, 512 ramu i Sempronie 2500(1, 7 GH) gram na średnio- wyskoich(z przewagą wysokich) więc myślę ze na śrenich spokojnie ruszysz. Oczywiście że na śrenich wygląda baardzo znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować