Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 14:57, bojanzaw napisał:

Masakra nie była G-Unitu, tylko samego 50. Beg For Mercy był G-Unitu i wg. mnie, jest
to świetny album ;)


No to nie jesteś sam bo według mnie też to jest świetny album. Beg For Mercy, Stunt, Poppin'' Them Thangs... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:57, bojanzaw napisał:

> Wiem że dużo słuchasz :p i dobrze a co do ich nowej płyty to nie wiem to bedzie
chyba
> znowu coś ala Masakra z 2005 roku ;/

Masakra nie była G-Unitu, tylko samego 50. Beg For Mercy był G-Unitu i wg. mnie, jest
to świetny album ;)


oki mój błąd ale i tak 50 jest kojarzony z G-unit ciężko jest odłączyć jedno od drugiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:39, trutututu napisał:

> Mnie się pdodba film z jego udziałem i o nim. Swietnie był zrobiony przynajmniej
według
> mnie

Według mnie też ;] Tylko kurde, o czym był ten film, no normalnie nie pamiętam, musze
sobie go jeszcze raz obejrzeć
No ale film był na prawdę dobry


O jego dzieciństiwe i młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:40, KOREKTBG napisał:

> > Mnie się pdodba film z jego udziałem i o nim. Swietnie był zrobiony przynajmniej

> według
> > mnie
>
> Według mnie też ;] Tylko kurde, o czym był ten film, no normalnie nie pamiętam,
musze
> sobie go jeszcze raz obejrzeć
> No ale film był na prawdę dobry

O jego dzieciństiwe i młodości


Ej nie tyle to ja pamiętam, ja tylko szczegółów nie pamiętam, bo tak to to pamiętam, jeszcze tak ze mną źle nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2008 o 16:40, KOREKTBG napisał:

O jego dzieciństiwe i młodości


Czyżby chodziło Ci o film Get Rich Or Die Tryin'' ?? film nie jest w 100% biograficzny co najmniej w 20% ??? ale mnie się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:22, Sir Braveheart napisał:


> O jego dzieciństiwe i młodości

Czyżby chodziło Ci o film Get Rich Or Die Tryin'' ?? film nie jest w 100% biograficzny
co najmniej w 20% ??? ale mnie się podobał


No właśnie o ten film mnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:22, Sir Braveheart napisał:

Czyżby chodziło Ci o film Get Rich Or Die Tryin'' ?? film nie jest w 100% biograficzny
co najmniej w 20% ??? ale mnie się podobał

No całkiem niezły film, choć wolę 8 milę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 15:28, Madt napisał:

> co najmniej w 20% ??? ale mnie się podobał
No całkiem niezły film, choć wolę 8 milę. :)


8 Milą też nie pogardzę
Fajny miała klimat niektóre sceny takie mroczne :D:D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No 8 mila to chyba najlepszy fabularny film o rapie/ z raperami.na pewno lepsza od GRODT albo Hip-hopowej myjni :D Tam grali Snoop,Dre i Eminem krótką rolę mial ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:46, razormw napisał:

No 8 mila to chyba najlepszy fabularny film o rapie/ z raperami.na pewno lepsza od GRODT
albo Hip-hopowej myjni :D Tam grali Snoop,Dre i Eminem krótką rolę mial ;]


No zależy kto ma jakie Gusta i czego wymaga od filmu heheh... szkoda że nie ma więcej tego typu filmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:52, razormw napisał:

tego typu czyli takich luźno opartych na przeszłości raperów? no szkoda..chyba właśnie
tylko GRODT i 8 mila jest nie?


Jako tego typu filmy jak by to określić fabularne to tak.... ale jeszcze masz 2Pac - Zmartwychwstanie ale to jest bardziej dokument... (Świetny polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokumentów jest dużo..autoryzowane,nie autoryzowane..a warto obejrzeć ten film Game''a "The Documentary" ? Oglądał ktoś ? Game tam podobno udowadnia,że 50 Centa wcale nie postrzelili 9 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No nawet fajny i śmieszne są w nim sceny ... co do udowadniania ... To może za bardzo nie to że on tam udowadnia że 50ty dostał 9 kulek tylko bardziej jedzie po 50tym i całym G-Unit zresztą przeczytaj niżej sobie PS: to nie jest The..... tylko "Stop Snitchin'' Stop Lyin"

"To jest DVD opowiadające całą historię beefu miedzy mną a G-Unit. Historię opowiedzianą od początku do końca, bez żadnych przemilczeń. Podobnie jak reszta świata jestem zmęczony błazeństwami 50 Centa. G-Unit umiera i ja jestem tego przyczyną. To jest koniec. To DVD jest ostatnią rzeczą w beefie z tymi klaunami." - opisuje dokument główny bohater filmu, The Game.

Na DVD znajdziemy między innymi polowanie na 50 Centa (tak, tak, to nie pomyłka!). Wyprawa zaczyna się w Los Angeles, trafia do Jamaica Queens, gdzie zostaje umieszczony billboard G-Unot, a kończy się w kurorcie Farmington w Connecticut, gdzie znajduje się posiadłość 50 Centa.

Epizod zatytułowany "The Blair Snitch Project" zawiera również prześmieszną scenę, w której The Game urządzając rajd przez las otaczający posiadłość Cenciaka, włamuje się na jego posesję i obrywa obręcz z boiska do basketu.

Z kolei dołączony do płyty mixtape zawiera m.in. kawałek "120 Bars", gdzie obrywa się całemu G-Unit. Na płycie znajdziemy również gościnne wersy takich artystów jak: Notorious BIG, Paul Wall, Eastwood, Charli Baltimore czy Lil'' Kim.

Najwięcej uwagi poświęca The Game swojej drugiej długogrającej płycie. "Rapuje dopiero od czterech lat i moje umiejętności od momentu, w którym wypuściłem pierwszy album, naprawdę ostro wzrosły. Moje umiejętności rosną każdego dnia, dlatego teraz chcę się skupić na ''Doctors Advocate'', który powinien się ukazać na przełomie marca i kwietnia. Swoją uwagę poświęcam również pracy z artystami z Black Wall Street. Nasze wydawnictwo jest teraz polem walki pięciu dużych wytwórni. Stawki cały czas rosną."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu razor ma rację bo ja osobiście wątpię żeby tyle razy go postrzelili i a on przeżyl. Nawet na ciele niewidziałem żadnych miejsc po postrzale. Może nakłamał troszkę ale to nie zmienia faktu, że jest lepszy od game''a a on chce poprostu być na miejscu 50. Bardzo przypuszczalne jest, że dostał pare kulek ale 9 to niemożliwe jest może 1 może 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:16, Jordan 87 napisał:

Tu razor ma rację bo ja osobiście wątpię żeby tyle razy go postrzelili i a on przeżyl.
Nawet na ciele niewidziałem żadnych miejsc po postrzale. Może nakłamał troszkę ale to
nie zmienia faktu, że jest lepszy od game''a a on chce poprostu być na miejscu 50. Bardzo
przypuszczalne jest, że dostał pare kulek ale 9 to niemożliwe jest może 1 może 3...


Wiesz to różnie niektórzy mówią, ale ja wierze w to ze dostał 3 kulki, bo 9 to ni wiem, by musiał chyba dostać5 po nogach i reszte po rękach i od razu karetka by podjechała żeby się nie wykrwawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wierzę w te 9 kulek... Może go postrzelili, a może nie. W każdym razie pamiętam jak była afera, że jakiś tam koleś, chyba były menadżer 50 Cent''a w jednym wywiadzie powiedział, że blizna na policzku Cent''a nie jest od postrzału, tylko od... No właśnie nie wiadomo, bo kilka osób z wytwórni Fiffty''ego zajęło się tą sprawą i wywiad nie został nigdzie zamieszczony... Ale nie wiem czy to na pewno prawda jest. W każdym razie gdzieś o tym czytałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:46, razormw napisał:

No 8 mila to chyba najlepszy fabularny film o rapie/ z raperami.na pewno lepsza od GRODT
albo Hip-hopowej myjni :D Tam grali Snoop,Dre i Eminem krótką rolę mial ;]

Według mnie Hip-Hopowa myjnia jest najgorsza z tej trójki, a Eminem zagrał w tym filmie niejakiego Chrisa o ile pamiętam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:44, NuGGet napisał:

The Game podobno ma film z tego zajścia gdy NIBY postrzelili centa. Mówił o tym w filmie
Stop Snitchin Stop Lying.


hehe

kilka postów wyżej pisałem już o tym hehe no ale cóż ;] każdemu się tak zdarzyć :d:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować