Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 15:58, trutututu napisał:

A tak żeby offtopu nie bylo: kiedy będzie krążek "Before I Self Destruct?"


Ja już wszystko wiem ;] Płyta ta ma wyjść tego samego dnia co nowa płyta The Game''a "L.A.X", czyli w czerwcu bo dokładnego dnia nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 16:05, jakoktochce napisał:

> A tak żeby offtopu nie bylo: kiedy będzie krążek "Before I Self Destruct?"

Ja już wszystko wiem ;] Płyta ta ma wyjść tego samego dnia co nowa płyta The Game''a
"L.A.X", czyli w czerwcu bo dokładnego dnia nie znam.


A no to fajnie 2 płytki n aurodzinki będę miał, ciekawe czy będą fajne piosenki na BISD i LAXie, chociaż bardziej mnie interesuje BISD. O mam pomysł zaraz poszukam czegoś na imeem, może będą jakieś 30 sekundówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawet jeżeli coś znajdziesz, to będą to mixtape''y, które jakiś czas temu zostały wydane ;] Natomiast jest już singiel z płyty The Game''a "Big Dreams", który jest na prawdę niezły ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 16:11, jakoktochce napisał:

Moim zdaniem nawet jeżeli coś znajdziesz, to będą to mixtape''y, które jakiś czas temu
zostały wydane ;] Natomiast jest już singiel z płyty The Game''a "Big Dreams", który
jest na prawdę niezły ^^


Co ja nie za bardzo lubię The Game''a to ta piosenka jest super, najfajniejszy refren ;] Najfajnie jesze jest to w refrenie "Big DRIIIIIIIIms" mam nadzieje że cała płyta bedzie jak ta piosenka, czyli super. Ale dobra ja tu o The Game''ie, a tu temat o 50
EDIT coś znalazłem, ale nie wiem czy tam w ogóle 50 jest, co prawda to takie "aha" jest takie jakby to 50 był, albo sie tylko przesłyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po Edicie. Znalazłem jeszcze coś http://www.imeem.com/bkmoss84/music/kBtSgaTv/fitty_before_i_self_destruct/ ,ale znajome jakies , a do tamtego nie dałem linku/a
A to linka do poprzedniego: http://www.imeem.com/people/-GLYo-x/music/Sh8gANG5/50_cent_blizz_freestyle/
A to jeszcze jedno, ale tez bardzo znajome, ja już nie wiem co oni na tym imeem wypisują: http://www.imeem.com/people/lRjPMlc/music/Ygtv7IPq/50_cent_it_is_what_it_is/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam w ogóle tych dwóch pierwszych ale nie wydaje mi się żeby to były tracki z Before I Self Destruckt :/
Natomiast ten ostatni kawałek to "Why Ask Why", który jest dość stary ;]

Nie ma co wymyślać... trzeba cierpliwie czekać na nową płytkę 50 Centa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 16:42, jakoktochce napisał:

Nie znam w ogóle tych dwóch pierwszych ale nie wydaje mi się żeby to były tracki z Before
I Self Destruckt :/
Natomiast ten ostatni kawałek to "Why Ask Why", który jest dość stary ;]

Nie ma co wymyślać... trzeba cierpliwie czekać na nową płytkę 50 Centa.


buahaha ciekawe jaka bedzie... jak będzie znowu jakaś typu "I am Gangsta" "I am kill You" "I get so many" to ja dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 16:45, Sir Braveheart napisał:

buahaha ciekawe jaka bedzie... jak będzie znowu jakaś typu "I am Gangsta" "I am kill
You" "I get so many" to ja dziękuje...


Kawałki do tej płyty zostały nagrane przed Curtisem więc można spodziewać się wszystkiego ale słyszałem, że mają być "mroczniejsze"... Inne bity inni goście... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie, ale po Curtisie to nie czekam już tak na kolejną płytkę 50 Cent''a. Bardziej nie mogę sie doczekać albumów Eminema, Dre''a i Game''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 16:05, jakoktochce napisał:

Ja już wszystko wiem ;] Płyta ta ma wyjść tego samego dnia co nowa płyta The Game''a
"L.A.X", czyli w czerwcu bo dokładnego dnia nie znam.

Nie, płytka G-Unit (T.O.S.) ma wyjść tego samego dnia co płyta Game''a (L.A.X.) czyli 24 czerwca. Before I Self Destruct ma wyjść w 2008, ale nie podano dokładnej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:11, Madt napisał:

Zobaczymy jak to będzie, ale po Curtisie to nie czekam już tak na kolejną płytkę 50 Cent''a.
Bardziej nie mogę sie doczekać albumów Eminema, Dre''a i Game''a.


Muszę Ci powiedzieć, że ja też bo ostatnio Fifti mi się przesłuchał :) A kawałki Game''a zaczęły wpadać mi w ucho. Eminema zawsze lubiłem bo pisał teksty o swoim życiu i o ważnych wydarzeniach dla niego... Natomiast Dre''a nałogowo nie słucham. Od czasu do czasu jakieś "Still Dre" ^^
Ale jestem ciekawy jak to będzie z tą płytą Cenciaka.

Aaa... sorry z tymi płytkami :) Wiedziałem, że coś mi tu nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:17, jakoktochce napisał:

Aaa... sorry z tymi płytkami :) Wiedziałem, że coś mi tu nie pasuje :P

Najlepiej to zaglądać na angielską wikipedię - tam jest wszystko co potwierdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz już tylko z angielskiej wersji będę korzystał bo rzeczywiście jest lepsza. I się dowiedziałem, że oprócz płyt The Game''a i G-Unit latem ma wyjść jeszcze nowy album Young Bucka... ale się lato zapowiada ;]

Ostatnio spodobał mi się ten kawałek http://pl.youtube.com/watch?v=JZGD5e91K5U Gimme Your Number... wiem, że o laskach ale refren wpada w ucho ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 13:40, jakoktochce napisał:

Ostatnio spodobał mi się ten kawałek http://pl.youtube.com/watch?v=JZGD5e91K5U Gimme
Your Number... wiem, że o laskach ale refren wpada w ucho ;]

No, w sumie całkiem ciekawy kawałek :)
A słyszał ktoś ten:
http://pl.youtube.com/watch?v=ocp0MKPs-bo
50 użył tego efektu w refrenie co T-Pain... Dziwnie to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I am told ya boy I am soldier boy i get no chose but to be a rider" :P Czy jakoś tak... Ostatnio się jaram tym kawałkiem. Może i trochę dziwnie brzmi taki T-Painowski głos w wykonaniu Fiftiego ale słucha się przyjemnie :D

A tamten kawałek jest z mixtape''u G-Unit "Shoot 2 Kill" wydanego w tym roku... O ile to mixtape jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę na temat nowego albumu G-Unit (Terminate on Sight)... :)
Są kręcone dwa teledyski do tracków "Rider Pt. 2" i "I Like The Way She Do It" - będą gotowe wkrótce.
Sam album ma wyjść 1 lipca. Będzie niezła płytka na wakacje. :]
Oprócz tego Tony Jajo :P powiedział, że jeden track jest z Eminem''em, i że jest to diss - taki mocniejszy. Jak sam powiedział:
"The track with Em is raw. Him And Fif are gonna kill someone''s career with that, but I''ll keep that to myself right now. I don''t think ya''ll gonna be ready for this track. I think it might push this nigga to kill himself when he hears this."
Trzeba trochę rozkręcić ten temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 13:54, Madt napisał:

Trochę na temat nowego albumu G-Unit (Terminate on Sight)... :)
Są kręcone dwa teledyski do tracków "Rider Pt. 2" i "I Like The Way She Do It" - będą
gotowe wkrótce.


Obydwie piosenki znam i są na prawdę niezłe ;) ostatnio częściej słucham tej drugiej ale Rider jest tuż za... Jeszcze jest Homicide (ft Spider Loc) ale to już nie wiem czy to będzie na nowej płycie. Na teledyski czekam ze zniecierpliwieniem bo dawno już G-Unit nie zrobiło dobrego teledysku (Bottom Girl i inne mixtape''y).

Dnia 02.05.2008 o 13:54, Madt napisał:

Sam album ma wyjść 1 lipca. Będzie niezła płytka na wakacje. :]


A czy to również znaczy, że płytka The Game''a będzie 1 lipca ? ;> Bo tak to będą dwie płytki na wakacje ;D A jeszcze Young Buck ma wydać latem swoją płytkę a Fifti? No nie wiadomo kiedy... pewnie na jesień :)

Dnia 02.05.2008 o 13:54, Madt napisał:

Oprócz tego Tony Jajo :P powiedział, że jeden track jest z Eminem''em, i że jest to diss
- taki mocniejszy. Jak sam powiedział:
"The track with Em is raw. Him And Fif are gonna kill someone''s career with that,
but I''ll keep that to myself right now. I don''t think ya''ll gonna be ready for this
track. I think it might push this nigga to kill himself when he hears this."


Jeżeli to prawda to Fif i Em mogą tym kawałkiem wywołać niezłe zamieszanie w świecie rapu ale nie sądzę, że od razu zniszczą komuś karierę ;P Lecz niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 14:08, jakoktochce napisał:

A czy to również znaczy, że płytka The Game''a będzie 1 lipca ? ;> Bo tak to będą
dwie płytki na wakacje ;D A jeszcze Young Buck ma wydać latem swoją płytkę a Fifti? No
nie wiadomo kiedy... pewnie na jesień :)

Nie, 50 ma wpływy i płytka Game''a wyjdzie kiedy indziej - chyba 8 lipca czyli tydzień po premierze albumu G-Unit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:52, jakoktochce napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=UIPPziN22sA No ja rozumiem, że w Afryce ludzie biedni...
No ale żeby od razu łańcuchy z szyi 50 Centa zrywać xD

Takie rzeczy tylko w Angoli ;]

Hehe, też to widziałem, a widział ktoś to:
http://www.youtube.com/watch?v=dcuW3goDntA
50 Cent nie odpuści na koncercie temu kto go obleje wodą. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować