Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 19:35, Sir Braveheart napisał:

Hehe ktoś obudził ten temat. Z kąd masz takie info Madt że Young Bucka już nie ma w G-unit
??? z jakiejś oficjalnej strony ??

Sam 50 Cent powiedział dzwoniąc do jakiegoś tam radia. W każdym razie to co powiedział można odsłuchać na tej oto stronie:
http://www.celebully.com/young-buck-not-in-group-g-unit-only-a-solo-artist -p784.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:11, Madt napisał:

Sam 50 Cent powiedział dzwoniąc do jakiegoś tam radia. W każdym razie to co powiedział
można odsłuchać na tej oto stronie:
http://www.celebully.com/young-buck-not-in-group-g-unit-only-a-solo-artist-p784.html

Zepsuło link :P
Oto prawidłowy:
http://www.celebully.com/young-buck-not-in-group-g-unit-only-a-solo-art ist-p784.html
^ jeśli ten też zepsuło :P to należy wyeliminować wszystkie spacje i jeszcze raz spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 said that Buck still will be on the new G-Unit Album T.O.S.: "He''ll still be on those records. I wouldn''t pull him off of the records. I like the records the way they are. He''s on the [album] three or four times. He''s not gonna be in the videos, but he can shoot [videos for] his solo project when he''s done — when he gets himself together." Z wywiadu dla MTV, źródło thisis50.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 14:42, Matix123 napisał:

Witam. Bardzo lubię piosenki 50 cent''a. Ale słyszałem że był kiedyś bandziorem.


hehe to jakieś dziwne stwierdzenie bandziorem... Może to to i był ale sprzedawał narkotyki na ulicy żeby jakoś zarobić. Pochodził z najbiedniejszej dzielnych Nowego Jorku mianowicie chodzi o Queens .. Teraz udaje ganstera ale to mu nie wychodzi jak całemu G-unit.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 14:45, Sir Braveheart napisał:

hehe to jakieś dziwne stwierdzenie bandziorem... Może to to i był ale sprzedawał narkotyki
na ulicy żeby jakoś zarobić. Pochodził z najbiedniejszej dzielnych Nowego Jorku mianowicie
chodzi o Queens .. Teraz udaje ganstera ale to mu nie wychodzi jak całemu G-unit.

Dziwne ale prawdziwe. Choć w sumie bardziej pasuje zwyczajne: "przestępca". Mnie nie rusza fakt, że musiał jakoś zarobić. Jak się nie ma pieniędzy nie trzeba od razu wchodzić w takie interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2008 o 14:47, squeglee napisał:

Dziwne ale prawdziwe. Choć w sumie bardziej pasuje zwyczajne: "przestępca". Mnie nie
rusza fakt, że musiał jakoś zarobić. Jak się nie ma pieniędzy nie trzeba od razu wchodzić
w takie interesy.


No tak ale w tym przypadku każde dziecko i większość dzieciarni którzy nie mają rodziców i nie mają co z sobą zrobić . Nie mają żadnych perspektyw do życia uciekają w Dilerkę. nawet w filmie dokumentalny 2Pac - Zmartwychwstanie 2Pac o tym wspomina że dzieciaki z Getta tak robią bo nie mają celu... chyba że go znajdą

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 14:45, Sir Braveheart napisał:

> Witam. Bardzo lubię piosenki 50 cent''a. Ale słyszałem że był kiedyś bandziorem.


hehe to jakieś dziwne stwierdzenie bandziorem... Może to to i był ale sprzedawał narkotyki
na ulicy żeby jakoś zarobić. Pochodził z najbiedniejszej dzielnych Nowego Jorku mianowicie
chodzi o Queens .. Teraz udaje ganstera ale to mu nie wychodzi jak całemu G-unit.

Pozdrawiam.

Ja też pozdrawiam dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 10:59, baldspot napisał:

!!!50 Cent jest the best!!! A tak w ogóle to jak się jego syn nazywa? 25 Cent czy 75
Cent?

50 pln to badziew najlepszy jest G-Unit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:03, Beror napisał:

> !!!50 Cent jest the best!!! A tak w ogóle to jak się jego syn nazywa? 25 Cent czy
75
> Cent?
50 pln to badziew najlepszy jest G-Unit


hmm po pierwsze to dałbyś kilka argumentów że badziewny 50ty jest a po drugie G-unit to też 50 Cent chyba jo.. Jedno nie odłącza od drugiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kilka tracków z Buckiem ma pozostać na płytce - chyba 3 albo 4. Jednak Buck już w G-Unit nie jest. Poza tym, 50 Cent mówi, że nie zdziwi się jeśli Buck wypuści diss na G-Unit lub na niego samego. Poza tym wywalenie Bucka z G-Unit było decyzją całego składu nie tylko Cent''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:58, Madt napisał:

Tak, kilka tracków z Buckiem ma pozostać na płytce - chyba 3 albo 4. Jednak Buck już
w G-Unit nie jest. Poza tym, 50 Cent mówi, że nie zdziwi się jeśli Buck wypuści diss
na G-Unit lub na niego samego. Poza tym wywalenie Bucka z G-Unit było decyzją całego
składu nie tylko Cent''a...


Ja to bym się nie zdziwił, gdyby Buck miał wspólny kawałek z Gamem... No cóż, bywa. Poczekamy i zobaczymy jak to się wszystko dalej potoczy. Jednak jestem dobrej myśli, że G-Unit i Buck pozostaną nadal przyjaciółmi, że tak to ujmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:30, bojanzaw napisał:

Ja to bym się nie zdziwił, gdyby Buck miał wspólny kawałek z Gamem... No cóż, bywa. Poczekamy
i zobaczymy jak to się wszystko dalej potoczy. Jednak jestem dobrej myśli, że G-Unit
i Buck pozostaną nadal przyjaciółmi, że tak to ujmę ;)

No, też mam taką nadzieję. Jakby nagrał track z Gamem to super by było, ale nie wiem jakby na to 50 i G-Unit zareagowało - na pewno nie najlepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:47, Madt napisał:

No, też mam taką nadzieję. Jakby nagrał track z Gamem to super by było, ale nie wiem
jakby na to 50 i G-Unit zareagowało - na pewno nie najlepiej. :)


Game feat. Young Buck to by był rozp****lnik ;D Wątpię, że 50 by jakoś źle zareagował. Co prawda Buck jest w G-Unit Records, ale nie oznacza to, że nie może nagrywać z kim zechce. Chociaż zdaje mi się, że gorzej by było, gdyby Buck chciał nagrać kawałek z Fat Joe xD Ponoć Buck wypuścił jakiś mixtape po odejściu z G-Unit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:02, bojanzaw napisał:

Game feat. Young Buck to by był rozp****lnik ;D Wątpię, że 50 by jakoś źle zareagował.
Co prawda Buck jest w G-Unit Records, ale nie oznacza to, że nie może nagrywać z kim
zechce. Chociaż zdaje mi się, że gorzej by było, gdyby Buck chciał nagrać kawałek z Fat
Joe xD Ponoć Buck wypuścił jakiś mixtape po odejściu z G-Unit...

Tego nie wiem, ale znalazłem chyba nowy, naprawdę świetny track, który można tutaj przesłuchać:
http://www.hiphopdx.com/index/audio/id.4619/title.young-buck-its-not-o -k
Wydaje mi się, że teraz The Game będzie się starał współpracować z Buckiem, zawsze chciał, żeby odszedł z G-Unit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taki napakowany murzyn, ja tam za jego hip hopem nie przepadam i nie kupuję jego płyt, ale jak w radiu poleci to czasem posłucham. Wolne to i nudne. To już wolę Britney albo blog 27. Polski hip hop też jest średni a najbardziej mi się nie podoba Mezo, jego kawałki coraz mniej przypominają hip hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to nowa płyta G-Unit ma się ukazać tego samego dnia co nowa płyta The Game''a. Ciekawe co będzie tym razem? Czy 50 znowu zostanie pokonany, tak jak 11 września kiedy to przegrał z Kanye Westem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No track jest na prawdę świetny chociaż moim zdaniem najlepsze tracki Young Bucka to: Slow Ya Roll, Get Buck, Hold On, Say It To My Face no i oczywiście moje ulubione takie jak New York City, 5-0 (gdzie odnajdujemy nawiązanie do piosenki Linkin Park - Numb... oczywiście w refrenie) i... Feel Lights ;)
Moim zdaniem dobrze, że Young Buck odszedł z G Unit bo szczerze powiedziawszy to się tam marnował... Nie mówię, że tworzyli jakąś totalnie złą muzykę ale Buck się wyróżnia głębią tekstu ^^ Natomiast jeśliby zaczął współpracować z The Game''em to według mnie wstrząsnęło by to 50 Centem aczkolwiek nic mu do tego ;) Ale z tej współpracy mogło by wyniknąć tylko wiele dobrego bo od dawna już w świecie muzyki nie ma dobrego rapu... oj dawno ;/ Z wyjątkiem Chamillionaire''a...

A co do płyty to myślę, że zostanie pokonany przez Game''a bo po Curtisie ludzie będą bali się zaryzykować kupno tego ;] natomiast piosenka promująca płytę The Game''a Big Dreams jest na prawdę dobra i można spodziewać się dobrego rapu ;]

Dominik000
Witaj my pink Nigga ;] Mimo iż 50 Cent jest tak jak to określiłeś "napakowanym murzynem" to jednak oprócz tych kawałków, które tworzy współcześnie posiada bardzo dobre kawałki wcześniejsze. Zdarzają się przypadki, że ma też dobre teraz np. Hollow Thru Him albo Rider Pt2 i z Curtisa I''ll Still Kill, w sumie to tylko tego słucham z tej płyty bo ma jako tako Niggerski klimat ;] I nie wiem czemu uważasz, że kawałki są wolne ??? Bo mimo iż teksty nie są jakieś wygórowane, to bity ma wypasione... w prawdzie i tak ich sam nie robi ale... ;]
Wolisz Britney ? Ja tam się nie dziwię... (ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:27, Madt napisał:

W ogóle to nowa płyta G-Unit ma się ukazać tego samego dnia co nowa płyta The Game''a.
Ciekawe co będzie tym razem? Czy 50 znowu zostanie pokonany, tak jak 11 września kiedy
to przegrał z Kanye Westem?


Z Westa taki raper jak ze mnie syn papieża -.-''

jakoktochce, posłuchaj też nowego kawałka Game'a z nadchodzącego L.A.X feat. Keyshia Cole - Pain. Też całkiem fajny. Album zapowiada się wyśmienicie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować