Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 23:25, bojanzaw napisał:

Z Westa taki raper jak ze mnie syn papieża -.-''


No to Benek ma się z czego teraz tłumaczyć, bo Kanye to raper i to bardzo dobry zresztą. Parę filmów oglądałem o raperach i wszyscy dobrze o nim mówią, więc nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:10, MastAlol napisał:

> Z Westa taki raper jak ze mnie syn papieża -.-''

No to Benek ma się z czego teraz tłumaczyć, bo Kanye to raper i to bardzo dobry zresztą.
Parę filmów oglądałem o raperach i wszyscy dobrze o nim mówią, więc nie wiem o co ci
chodzi.


On robi rnb imo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:11, bojanzaw napisał:

On robi rnb imo...


Możesz mi na słowo uwierzyć, że robi rap, a w każdym razie w głównej mierze, bo teraz prawie każdy kawałek (gdziekolwiek) to połączenie różnych styli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:18, Matix123 napisał:

Da mi ktoś link na jakiejś stronie piosenko Outta Control.


Ale do słuchania czy do ściągnięcia... a może do kupienia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:31, jakoktochce napisał:

> Da mi ktoś link na jakiejś stronie piosenko Outta Control.

Ale do słuchania czy do ściągnięcia... a może do kupienia ? :)

Do słuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:33, Matix123 napisał:

Do słuchania.


jeżeli tak to proszę:
http://pl.youtube.com/watch?v=b1GMDdzQdkk - wersja z Mobb Deepem, czyli remix
http://pl.youtube.com/watch?v=JPj34bTIMV4 - wersja z płyty The Massacre, czyli oryginał ;]

Ewentualnie możesz zalogować się na stronie http://www.imeem.com/ i tam słuchać ulubionych piosenek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:38, jakoktochce napisał:

> Do słuchania.

jeżeli tak to proszę:
http://pl.youtube.com/watch?v=b1GMDdzQdkk - wersja z Mobb Deepem, czyli remix
http://pl.youtube.com/watch?v=JPj34bTIMV4 - wersja z płyty The Massacre, czyli oryginał
;]

Ewentualnie możesz zalogować się na stronie http://www.imeem.com/ i tam słuchać ulubionych
piosenek ;]

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:27, Madt napisał:

W ogóle to nowa płyta G-Unit ma się ukazać tego samego dnia co nowa płyta The Game''a.
Ciekawe co będzie tym razem? Czy 50 znowu zostanie pokonany, tak jak 11 września kiedy
to przegrał z Kanye Westem?



Właśnie bo ja za bardzo nie kminie o co to chodziło 50 i Kanye West . Słyszałem co nie co o tym... ale nie za bardzo wiem o co kaman.. z resztą Kanye West przecież otrzymał najlepszą nagrodę Grammy w tym roku jak była do zdobycia tzw "Muzyczny Oskar" to się chyba nazywa :D:D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 15:27, Sir Braveheart napisał:

Właśnie bo ja za bardzo nie kminie o co to chodziło 50 i Kanye West . Słyszałem co nie
co o tym... ale nie za bardzo wiem o co kaman.. z resztą Kanye West przecież otrzymał
najlepszą nagrodę Grammy w tym roku jak była do zdobycia tzw "Muzyczny Oskar" to się
chyba nazywa :D:D

Pozdrawiam.

Kanye West i 50 Cent wydali swoje nowe płytki tego samego dnia (11 września 2007 bodajże) - chyba Kanye specjalnie wydał tego dnia żeby sprawdzić czy jego płytka sprzeda się lepiej niż Fiffty''ego. West wygrał, a 50 spadł na drugie miejsce. xD Ponadto powiem że do dnia dzisiejszego Kanye sprzedał ponad 2 mln w USA (2 platyny), a Cent około 1,3 mln (platyna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 16:38, Madt napisał:

Kanye West i 50 Cent wydali swoje nowe płytki tego samego dnia (11 września 2007 bodajże)
- chyba Kanye specjalnie wydał tego dnia żeby sprawdzić czy jego płytka sprzeda się lepiej
niż Fiffty''ego. West wygrał, a 50 spadł na drugie miejsce. xD Ponadto powiem że do dnia
dzisiejszego Kanye sprzedał ponad 2 mln w USA (2 platyny), a Cent około 1,3 mln (platyna).



Hehe nom dwie platyny to już coś :D hehe Kanye się dobrze zapowiada

PS: Gratki awansu na Delegata :D jakoś tak dziwnie :p Nie mogę się przyzwyczaić bo tak jakoś przez dłuższy czas miałeś brygadę pod sobą :p;p

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:05, Sir Braveheart napisał:

PS: Gratki awansu na Delegata :D jakoś tak dziwnie :p Nie mogę się przyzwyczaić bo tak
jakoś przez dłuższy czas miałeś brygadę pod sobą :p;p

Pozdrawiam.

Dzięki, trochę sie dziwię z tego awansu, bo przecież na forum rzadko się wypowiadam. No, ale nie będę narzekał. ^^
Tak ostatnio, to w ogóle Buck mi się strasznie wkręcił - non stop go słucham. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 17:24, Madt napisał:

> Pozdrawiam.
Dzięki, trochę sie dziwię z tego awansu, bo przecież na forum rzadko się wypowiadam.
No, ale nie będę narzekał. ^^
Tak ostatnio, to w ogóle Buck mi się strasznie wkręcił - non stop go słucham. :)


Nooo Buck ma ogólnie fajne nuty nawet w kawałkach 2paca jest .. i śpiewa ale to już w tych pośmietnych studyjnych hehe

PS: Dodałem komenta na GS''e Twym
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, polecam płyty Kanye''go West''a ;] Świetne bity (klasyczne sample), kawałki raczej z przesłaniem i radzę się nie nastawiać na uliczny rap albo gangsta ;] no a słowa RUN-DMC i wielu innych raperów jako jest on "nową nadzieją hip-hopu" warto go sprawdzić ;]

btw. to czemu jak chce pisać posta otwiera mi się nowa karta z tym okienkiem dodawania posta ? używam firefox''a,wcześniej tego nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:46, Matix123 napisał:

50Cent vs. Eminem. Który jest lepszy.


Hmm trudne pytanie ;] nie wiem który jest lepszy ale częściej słucham 50 Centa chociaż Eminem''em też nie gardzę. Raz to raz tamto a najlepiej jak mają wspólne kawałki takie jak "Don''t Push Me" albo "You Don''t Know" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:13, jakoktochce napisał:

> 50Cent vs. Eminem. Który jest lepszy.

Hmm trudne pytanie ;] nie wiem który jest lepszy ale częściej słucham 50 Centa chociaż
Eminem''em też nie gardzę. Raz to raz tamto a najlepiej jak mają wspólne kawałki takie
jak "Don''t Push Me" albo "You Don''t Know" ;]

Tak właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:38, trutututu napisał:

Ja się zgadzam z bratem, u mnie Eminem i 50 są na równi, ale najlepiej jak śpiewaja razem
właśnie "You don''t know", "Peep show"

You Don''t Know jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:42, Matix123 napisał:

> Ja się zgadzam z bratem, u mnie Eminem i 50 są na równi, ale najlepiej jak śpiewaja
razem
> właśnie "You don''t know", "Peep show"
>
You Don''t Know jest fajne.


Ej wiesz co: przestań tak spamować, jak już masz się wypowiedzieć to napisz trochę więcej, a nie trzy słowa, albo jak masz tyle pisac to w ogóle nie pisz.

A tak żeby offtopu nie bylo: kiedy będzie krążek "Before I Self Destruct?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować