Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Darkest of Days - Temat Ogólny

12 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2009 o 21:19, DonSzabla napisał:

Już jest demo:
http://www.fileplanet.com/203460/download/Darkest-of-Days-Demo
http://www.gamershell.com/download_49398.shtml
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=KWJ7nRhLYqE
PS: Czekam na grę ze względu na oryginalny pomysł z fabuła. Będzie ciekawie.

Po obejrzeniu gameplaya stwierdzam, że zapowiada się super hiper ultra ciekawa gierka. Nic tylko czekać na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zassałem demo, ale napotkałem problem. Otóż menu pokazuje się normalnie, ale gdy klikam na "new game", pokazuje się znanie i nielubiane okienko "wysyłaj, nie wysyłaj". Tak się dzieje przy każdych ustawieniach grafiki. Ktoś ma ten sam problem lub go rozwiązał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem ale nie udało mi ise go rozwiązać. Pewnie trzeba tylko przeinstalować windowsa :). Mam nadzieje ze da sie cos z tym zrobic chociaz wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem demo. Twórców powinno się wywalić na zbity pysk. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby gra mi tak klatkowała. Miałem dosłownie 0.5 klatki na sekundę! I to na najniższych detalach, gdy mój piec pociąga bez problemu Crysisa na średnio wysokich. Demo ściągałem przez steama, więc nie ma szansy, że jakieś g*wnianą wersję mam. Tak to jest jak się za robienie gier zabiera banda debili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 11:16, MaccCry napisał:

Zainstalowałem demo. Twórców powinno się wywalić na zbity pysk. Jeszcze nigdy nie widziałem,
żeby gra mi tak klatkowała. Miałem dosłownie 0.5 klatki na sekundę! I to na najniższych
detalach, gdy mój piec pociąga bez problemu Crysisa na średnio wysokich. Demo ściągałem
przez steama, więc nie ma szansy, że jakieś g*wnianą wersję mam. Tak to jest jak się
za robienie gier zabiera banda debili...

To dziwne bo mi demo bez problemu wyciąga nie mniej 40 fps bez względu na detale. Teraz poczekam na jakąś okazje i kupie pełną wersje bo gra mi sie spodobała. Ja demo ściągałem z fileplanet, tak więc coś jest z twoją wersją dema lub z twoim kompem bo mi śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to z gniot.... poziomy są sterlne HDR ani śladu chyba w ogóle tam grafików dobrych nie mają bo nawet na broni przy przybliżeniu jest pikselizacja poniżej celownika gra zero dno tak samo jak damnation rozczarowanie rokuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 18:52, tomoliop napisał:

Zapowiadała się naprawdę ciekawie, ale 4+ w CDA... szkoda, bo pomysł był naprawdę ciekawy.

Brak doświadczenia twórców zrobiły swoje. Szkoda że wyszło tak a nie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto grał w DoD może powiedzieć, czy opłaca się kupić produkcję za 20 zł? Pomysł na grę wydaje mi się całkiem niezły, z drugiej strony czytałem, że zawiera parę bugów, m.in. debilną AI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować