Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft miał być wyraźnie mroczniejszą grą

23 postów w tym temacie

Ja tam nie wiem co Ci ludzie widzą w tym WOW''ie. Jeśli on tak wygląda jak na tym screenie, toż to jest wg mnie jakaś chińska bajka. Kolory podobierane jak w bajeczkach dla małolatów. Mam tylko nadzieję że Diablo 3 nie będzie takie cukierkowe jak ten, ten... wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chinska bajka? zapewne chodzilo ci o japonskie anime, czyli jak dla mnie to bardzo tym zdaniem komplementujesz gre :)

Bajeczki dla malatow, he? Na tym sie usmialem :D
Diablo 3 bedzie cukierkowe, tak samo jak starcraft II. Cukierkowa grafa to "trademark" Blizzarda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:00, mrxenomorph napisał:

Ja tam nie wiem co Ci ludzie widzą w tym WOW''ie. Jeśli on tak wygląda jak na tym screenie,
toż to jest wg mnie jakaś chińska bajka. Kolory podobierane jak w bajeczkach dla małolatów.
Mam tylko nadzieję że Diablo 3 nie będzie takie cukierkowe jak ten, ten... wow.

Tak to jest wow, ale, żeby zrozumieć co ludziom podoba się w tej grze trzeba zagrać wtedy bardzo wciąga i mówi to były fan GW i jednocześnie były fan WoWa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:05, Xjumpaytech napisał:

> Ja tam nie wiem co Ci ludzie widzą w tym WOW''ie. Jeśli on tak wygląda jak na tym
screenie,
> toż to jest wg mnie jakaś chińska bajka. Kolory podobierane jak w bajeczkach dla
małolatów.
> Mam tylko nadzieję że Diablo 3 nie będzie takie cukierkowe jak ten, ten... wow.

Tak to jest wow, ale, żeby zrozumieć co ludziom podoba się w tej grze trzeba zagrać wtedy
bardzo wciąga i mówi to były fan GW i jednocześnie były fan WoWa. :)


Też nie rozumiałem fenomenu WoW''a póki nie zagrałem, a to było jakieś 2 tygodnie temu. Na dysku mam kilkanaście zainstalowanych gier a gram tylko w Fuel i WoW''a, obie po prostu masakrycznie wciągają. Cukierkowatość? Zgodzę się z tym w 120 %, cukierkowatość jest ale jako istny paradoksalny wyjątek nadaje grze mega klimatu. Jestem Michał i zacząłem grać w WoW''a. - dziękuje Ci Michale, że wyrzuciłeś to z siebie, wszyscy brawo dla tego pana.

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem o tych art workach aż mi ślinka pociekła. Mogliby je opublikować : ( a do samego wowa jaki jest nic nie mam, najważniejsze są wrażenia z gry a nie grafika która i tak jest ważna ale nie do tego stopnia by ubliżać fanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się to podoba, ok, szanuję ich zdanie. Chyba nie sądzisz Czaroxxx że gdzieś tu ubliżyłem fanom wow'a? Mnie natomiast nie kręcą ani żadne Wow''y, ani anime i inne tym podobne, jak dla mnie "chińskie bajki". Ja właśnie dlatego nie zamierzam zaczynać grać w wow''a bo wiem że niektórzy potrafią spędzić pół dnia na graniu, a jak dla mnie jest to trochę strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW po prostu jest niesamowicie grywalny. Jasne, grafika jest cukierkowa, bo świat jest typowym baśniowym fantasy (ostatnio zaczynają iść troche w stronę dark fantasy ale nie zmienią profilu WoWa całkowicie), więc coś takiego jest niezbędne.

A anime to japońskie a nie chińskie bajki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj dochodzimy do setna sprawy. Po co robić grę mroczniejszą, poważniejszą, która siłą rzeczy trafi w mniejsze (ale o ile ''lepsze'') grono użytkowników, skoro można iść na kasę i zrobić grę rozwodnioną, bez polotu i jakiegokolwiek klimatu.
Robienie z graczy maszynek do kasy, potem dopiero zajęcie się produktem, oto czym raczy nas Blizzard i raczej nie poprzestanie na WoWie (SCraft w 3 Epizodach, złagodzone Diablo III -.-'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:17, mrxenomorph napisał:

Niektórym się to podoba, ok, szanuję ich zdanie. Chyba nie sądzisz Czaroxxx że gdzieś
tu ubliżyłem fanom wow''a? Mnie natomiast nie kręcą ani żadne Wow''y, ani anime i inne
tym podobne, jak dla mnie "chińskie bajki". Ja właśnie dlatego nie zamierzam zaczynać
grać w wow''a bo wiem że niektórzy potrafią spędzić pół dnia na graniu, a jak dla mnie
jest to trochę strata czasu.


W Wowa można grać i nie przesadzać z czasem gry - niektórzy spędzają całe wieczory przed telewizorem, inny grają w gry komputerowe. Nie ma znaczenia co to jest za gra - jeśli obawiasz się, że będziesz tracił czas siedząc przed komputerem to sugeruję, abyś uważał nie tylko na tytuły z gatunku mmo, gdyż większość gier sieciowych potrafi uzależnić, a niekiedy również gry single-player. Serio, odstaw komputer, idź na basen, bądź do pubu. Lepiej nie ryzykować, że zaczniesz marnować czas grając w gry komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę źle mnie zrozumiałeś, Chodzi o to, że Wow jest grą tego typu co potrafi wciągnąć na dobre. W inne gierki można pograć godzinkę dwie, trzy, można powiedzieć że są fajne. Nie zamierzam grać w wowa, bo mi się jakoś nie podoba, może właśnie ta grafika też mnie odpycha, ale podejrzewam, że gdybym zaczął w niego grać, to by mnie ta gra mogła wciągnąć. Co prawda nie grałem w wowa, ale pokuszę się o stwierdzenie, że pod tym względem wow jest naprawdę genialną grą, która zapewne nie nudzi się po dniu czy dwóch. Po drugie ja mam z góry upatrzone rodzaje i gatunki gier, które preferuje, i wow do nich nie należy.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, trochę źle odbrałem, co chciałeś przekazać. Ja osobiście dużo grałem w gry mmo (nawet praca magisterska na ich temat), chociaż aktualnie nie mam na nie czasu. Ja rozumiem, że pastelowa kolorystyka Wowa do ciebie nie przemawia lub po prostu nie lubisz gier mmo. Każdy gra w to co lubi :P Ja po prostu uważam, że Wow (lub inne mmorpg) jest taką samą rozrywką, jak każda inna i w identyczny sposób można się w niej zatracić. Nie ma znaczenia, czy jest to granie w gry komputerowe, chodzenie do baru, czy oglądanie telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:30, Pawlo09 napisał:

Może wyszło by to na dobre.


A może rozbuduj swoją wypowiedź?
Poza tym obecny kształt WoWa zdecydowanie wyszedł Blizzardowi na dobre.

Dnia 12.08.2009 o 12:30, Pawlo09 napisał:

i jakiegokolwiek klimatu.

Hej nie wiem czy grałeś w WoWa czy nie.
Jeśli nie grałeś i nie czytasz lore to nie dziwne że jedziesz głupim stereotypem, jeśli grasz i klikasz tylko "Accept" przy questach to też nie dziwne. Ale WoW ma mocno rozbudowany świat i klimat, wystarczy czytać questy i książki które się znajduje i naprawdę uda się wczuć.

Dnia 12.08.2009 o 12:30, Pawlo09 napisał:

W inne gierki można pograć godzinkę dwie, trzy, można powiedzieć że są fajne.

Nie prawda ;P Cywilizacja wciąga jeszcze bardziej niż WoW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:00, mrxenomorph napisał:

Ja tam nie wiem co Ci ludzie widzą w tym WOW''ie. Jeśli on tak wygląda jak na tym screenie,
toż to jest wg mnie jakaś chińska bajka. Kolory podobierane jak w bajeczkach dla małolatów.
Mam tylko nadzieję że Diablo 3 nie będzie takie cukierkowe jak ten, ten... wow.

http://www.youtube.com/watch?v=3P9del0HfZw
Dark Enough :-)

Co do WoWa... mhm więc chcieli zrobić takiego łagodniejszego Warhammera, w sumie trochę szkoda że nie zmajstrowali czegoś takiego, chociaż ja bym tęsknił za Thrallem i Społką XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przystępna szata graficzna " He? Szata graficzna to rzecz która najbardziej mnie odpycha od tej gry na równi z abonamentem.

Edit:

UP@ dzięki za linka do opa Hellsinga. Fajnie przypomnieć sobie ciekawe rzeczy.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybanie "co by bylo gdyby" to idiotyzm. WoW w obecnej postaci wyglada bardzo dobrze (mi sie podoba, gralem troche a teraz gram tylko w Warhammera) nic bym nie zmienial poki co. "Ciezszy" klimat moze w WoW2 ? Mogliby wtedy zrobic skok czasowy a w zwyklym warcrafcie go wyjasniac. Te poczatkowe pomysly pewno nie przepadly - a brak publikacji moze byc wyjasniony tym ze beda lub sa aktualnie w uzyciu tamte materialy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ale gdy spojrzeliśmy na to z dystansu, nie czuliśmy potrzebnej więzi. Nie czuliśmy, że to świat Warcrafta"

A przede wszystkim nie czuliśmy, że tysiące małolatów wybuliłoby na to kasę. Po co serwować coś orginalnego, jak można serwować papkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować