Zaloguj się, aby obserwować  
Krol_Jabol

SWAT 4 Syndykat temat ogólny

73 postów w tym temacie

W tym temacie piszcie swoje wrażenia z gry jeśli już ktoś ma(ja dostałem dziś) i co o niej myślicie.
Nowe poziomy wydają mi sie lepsze od tych z podstawki a nowe bronie też są super.Szczególnie podoba mi sie paralizator Cobra(wspaniały wrzask ofiary)Cd Projekt móg jednak troche dopracować polonizacje wnerwiło mnie na przykład female suspect albo hostage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 17:27, paweusz napisał:

Oprócz tego znalazłem jeszcze 7 innych tematów o SWAT4 (jeden z 7 też ty stworzyłeś)-powiedz
po co robisz następny? Wyszukiwarka jest darmowa

Ale ten jest o dodatku.Poprzedni stworzyłem bo miałem problem ze zwykłym SWATem a nie dostałem odpowiedzi z pomocy technicznej.Jakiś temat o syndykacie też był ale jakiś gość sie w nim wypytywał o wymagania i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 18:29, paweusz napisał:

Wciąż uważam, że mogłeś to napisać to tam. Dodatek to rozszerzenie gry, a nie inna gra !

Jak ludzie robią osobne tematy dla misji lub kodów dla jednej gry to czemu sie czepiasz tematu o dodatku?
A jak cie to tak drażni to niech jakiś mod zamknie ten temat i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 18:29, paweusz napisał:

Wciąż uważam, że mogłeś to napisać to tam. Dodatek to rozszerzenie gry, a nie inna gra !

Ja uważam, że się czepiasz. Zawsze funkcjonowały tematy o dodatkach (jeszcze na starym cdprojekt.info) i było ok. Nagle teraz ma być źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kończę rozmowę. A, żę inni tworzą po kilka bezsensownych tematów nie musi dotyczyć i ciebię. Na forum ogólnie nie lubimy, gdy się tworzy całą serię niepotrzebnych tematów. Nie czepiam się - tylko ci tłumaczę jak i co.
Byś na przyszłość wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 20:06, Astmatyk napisał:

Nie przesadzajcie. Wczesniejsze tamty sa o podstawce, ten jest o dodatku. Koniec. Temat jest
i dobrze, ze jest.

Że temat jest,to dobrze ale jeszcze lepiej by było jak ktoś zaczął by pisać na temat.

PS w końcu sie nie czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2006 o 20:42, Król Jabol napisał:

Że temat jest,to dobrze ale jeszcze lepiej by było jak ktoś zaczął by pisać na temat.

Jak ludzie zakupia grę ktorej premiera byla wczoraj,to zaczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 10:58, Darkstar181 napisał:


> Że temat jest,to dobrze ale jeszcze lepiej by było jak ktoś zaczął by pisać na temat.

Jak ludzie zakupia grę ktorej premiera byla wczoraj,to zaczną:)

Ja zamówiłem w pre-orderze i już mam.Chciałem kupić w sklepie ale na gram.pl taniej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zainstalowalem i mam problem ;/

chcialem z bracholem sobie pograc w coop''a przez LAN''a ale niestety nie moge sie do niego dolaczyc , wykrywa sesje ale konczy sie na pasku "laczenia"

-nie jset to wina zapory bo probowalismy nawet przy wylaczonej
-w opcjach laczenie ustawione jest na T1/LAN

powiedzcie mi czy to wina tego ze kozystamy z tego samego klucza ? - to bylo by dla mnie troche bezsensowne bo 2x tej samej gry nie bede kupowal ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2006 o 16:48, k13 napisał:


powiedzcie mi czy to wina tego ze kozystamy z tego samego klucza ? - to bylo by dla mnie troche
bezsensowne bo 2x tej samej gry nie bede kupowal ;/

Bezsensowne? Dla ciebie może tak,ale nie dla autorw gry:)

P.S To jest chyba powszechnie wiadome że nie pograsz z kumplem na tym samym cd-keyu.Skąd te zdziwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 17:15, Darkstar181 napisał:


> > > powiedzcie mi czy to wina tego ze kozystamy z tego samego klucza ? - to bylo by dla mnie
troche
> bezsensowne bo 2x tej samej gry nie bede kupowal ;/
Bezsensowne? Dla ciebie może tak,ale nie dla autorw gry:)

P.S To jest chyba powszechnie wiadome że nie pograsz z kumplem na tym samym cd-keyu.Skąd te
zdziwienie?


Ma to sens jak ktos chce grac przez internen a nie w sieci lokalnej ;/ , przeciez nie bede kupowal kazdej gry dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz...Ty kupujesz nie tyle gre colicencje - jednoosobowa licencje (czyli wlasnie ten cd-key) zainstalowanie gryna dwoch komputerach jest samo w sobie zlamaniem EULA czyli tego co podpisujesz klikajac (dalej->accept->i Agree- zgadzam sie) wiec sie moze doucz i naucz czytac ze zrozumieniem licencje gry ktora kupujesz

i daruj sobie glodne kawalki w stylu "przeciez nie bede kupowal kazdej gry dwa razy." chcesz grac na dwoch kompach to kupuj dwa egzemplarze - i nie bedziesz miec problemu... wszak swata mozna kupic juz za 50 zl a to nie jest jakas wygorowana cena - ot jedno wyjscie mniej do kina czy do knajpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha czyli jak kupie sobie nowy komputer to juz nie bede mogl tej gry na nim zainstalowac ? (bo zlamie prawo)

ehh dobra niewazne ;/ jakos przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z innymi Windowsami czy Officami. Jak szef chce mieć w biurze XP na 10 kompów to musi kupić 10 XP, nie da rady inaczej, bo jak będzie miał kontrolę to... Są niektóre wersje programów z licencją na kilka kompów, z kilkoma cd-keyami, ale z jedną płytą (zazwyczaj cały program tak jest na kilku, ale to tak dla przykładu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 07:04, CH1CKEN napisał:

Tak samo jest z innymi Windowsami czy Officami. Jak szef chce mieć w biurze XP na 10 kompów
to musi kupić 10 XP, nie da rady inaczej, bo jak będzie miał kontrolę to... Są niektóre wersje
programów z licencją na kilka kompów, z kilkoma cd-keyami, ale z jedną płytą (zazwyczaj cały
program tak jest na kilku, ale to tak dla przykładu).



hmm to wlasciciele kafejek internetowych tez musza kupic tyle kopii oprogramowania co komputerow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 02:30, k13 napisał:

> Tak samo jest z innymi Windowsami czy Officami. Jak szef chce mieć w biurze XP na 10 kompów

> to musi kupić 10 XP, nie da rady inaczej, bo jak będzie miał kontrolę to... Są niektóre
wersje
> programów z licencją na kilka kompów, z kilkoma cd-keyami, ale z jedną płytą (zazwyczaj
cały
> program tak jest na kilku, ale to tak dla przykładu).
>


hmm to wlasciciele kafejek internetowych tez musza kupic tyle kopii oprogramowania co komputerow
?


tak.
a wracajac do stechkova bo dyskusja bardzo od trematu odeszla moge z czystym sumieniem powiedziec ze ten dodatek to tragedia. powodow jest wiele ale najwiekszy to chyba ten ze dodatek nie przynosi nawet najmniejszej zmiany w podstawce a to juz jest nabijanie ludzi w butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować