Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hal-Life przeceniony na Steam

29 postów w tym temacie

HAL? I`m sorry, Dave.

Chyba ktoś literówkę w tytule zrobił xD Swoja drogą, to Valve na takich akcjach zarabia b. dużo ;) I widać to było na przecenie TF2 swego czasu.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż przypomniał mi się jeden komiks, mówiący o pojedynku dwóch osób dot. ilości komentarzy do ich wpisów.
Pierwsza osoba uzyskała ~80 komentarzy - we wpisie był Rick Roll, nagie panienki, najlepsze gry komputerowe i tak dalej, i tak dalej.
Druga osoba zebrała kilka ładnych setek. Jakim cudem?
... walnęła literówkę w tytule...
;-)
Co do promocji. Kto jeszcze nie miał okazji zapoznać się z serią, to może być ostatnia okazja (przeca koniec świata się zbliża) do zmycia z siebie tego ciężkiego grzechu... Ejmen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja antologie H-L1 właśnie se sprawiłem. Zastawiam się się jeszcze nad HL1 Source, Opposing Force i Blue Shift działają niestety tylko ze zwykłą edycją podstawki więc takową kupiłem a ten modek też chciałem wypróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 12:57, igor8472 napisał:

Ja antologie H-L1 właśnie se sprawiłem. Zastawiam się się jeszcze nad HL1 Source, Opposing
Force i Blue Shift działają niestety tylko ze zwykłą edycją podstawki więc takową kupiłem
a ten modek też chciałem wypróbować...

Jak nie kupiłeś GOTY, to nie warto. Lepiej trzymać kciuki za Black Mesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 16:51, Crew_900 napisał:

ja chciałbym sobie kupić Half-Life Source ale nie mam pojęcia jak kupować przez steama


Ja pytałem się kumpla i podobno trzeba mieć konto bankowe z możliwością obsługi online. Tak kupował sobie dodatki do TF2. Potem dostajesz CD-Key który wpisujesz w instalacji ze Steama i gra ci się ściąga na dysk.

Ja to osobiście kupiłem w 2002 roku HL: Generacja (wszystkie części do Jedynki i mody multi) teraz zamierzam kupić sobie Orange Box''a, bo kupiłem HL2 i dałem dla kolegi żeby sobie zainstalował, bo nie miałem wtedy neta (głupi byłem jak na 13 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 17:20, Crew_900 napisał:

Już sobie kupiłem używając karty rodziców ;]


I git majonez... Teraz tylko chwilę poczekać i będziesz miał grania na nast. parę tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2009 o 17:09, Muradin_07 napisał:

Tak kupował sobie dodatki do TF2. Potem dostajesz CD-Key który wpisujesz w instalacji


Ke? Dodatki do TF 2 ? Kpisz czy o droge pytasz?

Dnia 15.08.2009 o 17:09, Muradin_07 napisał:

teraz zamierzam kupić sobie Orange Box''a, bo kupiłem HL2 i dałem dla kolegi żeby


THE Orange Box Kosztuje teraz 50zł więc warto jak na TAKIE gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 17:48, Jumpkov napisał:


> Tak kupował sobie dodatki do TF2. Potem dostajesz CD-Key który wpisujesz w instalacji


Ke? Dodatki do TF 2 ? Kpisz czy o droge pytasz?

> teraz zamierzam kupić sobie Orange Box''a, bo kupiłem HL2 i dałem dla kolegi żeby


THE Orange Box Kosztuje teraz 50zł więc warto jak na TAKIE gry


Widziałem na ST ostatnio to co on kupował, tylko nie podam nazwy, bo Steam mi się wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować