Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

APB bez abonamentu

22 postów w tym temacie

Uuuu kolczyk na sutku. Psss, iiii zgaszony :D All Points Bulletin będzie lekko przypominało Saint''s Row... co to oznacza dla mnie? Pogram z nieukrywaną przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli będzie to wyglądać tak jak z Guild Wars? Znaczy się tylko pewne miejsca służą do zgromadzeń graczy, a reszta to instancje? ;)

Swoją drogą, jest to pierwsza gra MMO, która naprawdę mnie zaciekawiła. Z filmiku, który prezentował możliwości edytora awatarów wnioskuję, że będzie naprawdę mała szansa na spotkanie w grze dwóch identycznych postaci. Szykuje się naprawdę ciekawy tytuł. Boję się jednak o jedno... spójrzcie kto jest wydawcą tej pozycji... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 graczy na miasto - gdzie tu massive? w konsolowym MAG - shooterze, bedzie 250 graczy na mapce i jakos nikt tego nie nazywa mmo. Zreszta nawet autorzy gry nie nazywaja tego mmo (faq gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogę doczekać granie bez abonamentu to coś dla mnie. Gram też w GW. Coś mi sie wydaje że chcą ograniczyć ilość prywatów do minimum. Jednak w GW nie ma takigo dreszczyku emocji. Zastanawia mnie czy będę mógł mieć postaci po jednej i drugiej stronie, lub czy wygląd mojej postaci będzie zależny od strony konfliktu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem FAQ, 250 graczy jednocześnie na social district, 100 na action district i do 10.000 graczy w jednym "świecie" + pewnie instancje z konkretnymi misjami. Czyli konstrukcja zbliżona do pierwszej części Guild Wars - co mnie bardzo cieszy. A czy grę taką jak Guild Wars można zaliczyć jako grę mmorpg już kiedyś na forum pisałem, zainteresowanych zapraszam pod ten link:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41589&pid=3

Co do samej gry - MUST BUY! Gra mmo na x360 bez abonamentu? Grzech nie brać, mam nadzieję, że ekipa odpowiedzialna za pierwszą część Crackdown poradzi sobie z wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlefield to MMO? Niekoniecznie. Czy Counter Strike to MMO? Też nie bardzo. To dlaczego niektórzy upierają się klasyfikować APB jako MMO? Czy tak ciężko przeczytać FAQ na oficjalnej stronie?

Nie ukrywam, że cieszę się, że gra w końcu wychodzi. Śledzę ją od czasu, kiedy były raptem dwa arty, i zapowiedź, że coś takiego powstaje. Martwiłem się nawet, że na długo o grze ucichło, i że projekt został skazany na zapomnienie.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że gra będzie przynajmniej tak dobra, jak Crackdown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez nigdy nhie gralem w MMO ale tylko przez wizje co miesiecznego placenia abonamentu, ale jeżeli za APB mamy płacić tylko raz to sie nie zawacham i kupuje, a na dodatek to tak jakby GTA IV MMO, ktore nadrabia multi czwórki bo to było takie sobie
i swietnie sie zapowiada :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować