Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 15:22, Bezi_113 napisał:

Słyszał ktoś, albo grał w Ether Saga ?
Myslałem, że fajne, ale pograłem chwilę i nie jest dość przekonujące ...


Bleee za bardzo mangowo/cukierkowe aż rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wyrzucić swoje łatwo zarobione pieniądze w bło... tzn. na jakieś MMO. Zastanawiam się nad: Warhammerem, LOTRO, Age of Conanem. Mógłby mi ktoś przybliżyć, albo kilka osób co która gra ma takiego bardzo dobrego, co jest słabym punktem itd. Z chęcią sam bym to wypróbował w trialu, ale ściąganie tyle Gigabajtów mi się nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się ładnie sieka w vindictusie - nic ambitnego ale po cięzkim dniu można posiedzieć z 2 godzinki :)
path of exile jak będzie wreszcie open beta to też polecam. Poza tym nie ma żadnej gry wartej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 22:31, Gizdek napisał:

mnie się ładnie sieka w vindictusie - nic ambitnego ale po cięzkim dniu można posiedzieć
z 2 godzinki :)

Tak długo na to czekałem,( grałem tez na US), że teraz już się tym przesyciłem i jakoś nie mam siły w to grać ;/

Dnia 06.10.2011 o 22:31, Gizdek napisał:

path of exile jak będzie wreszcie open beta to też polecam. Poza tym nie ma żadnej gry
wartej uwagi

Śmierdzi Mythos''em;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 15:59, Markush napisał:

Mam zamiar wyrzucić swoje łatwo zarobione pieniądze w bło... tzn. na jakieś MMO. Zastanawiam
się nad: Warhammerem, LOTRO, Age of Conanem. Mógłby mi ktoś przybliżyć, albo kilka osób
co która gra ma takiego bardzo dobrego, co jest słabym punktem itd. Z chęcią sam bym
to wypróbował w trialu, ale ściąganie tyle Gigabajtów mi się nie widzi.


Ja na twoim miejscu poczekałbym na najnowsze MMO jakie wyjdzie, czyli Star Wars: The Old Republic, szczególnie jeśli jesteś fanem ww. sagi ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś zainteresowało, to wraz z premierą dodatku Goddes of Destruction Lineage 2 w Europie przechodzi na model F2P(mikropłatności). Ponadto mają dodać kilka nowych języków tym polski, jak i lokalne serwery(dzieciarnia będzie miała ubaw), ponadto mają podobno wprowadzić system banowania używających boty Frost, chociaż mając w pamięci moją grę na Franzie i całe ally ruskich botów jakoś nie chce mi sie w to wierzyć. Data przejścia Lineage na na F2P w europie narazie nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:34, Wintesun napisał:


Witam, mam pytanko odnośnie Lineage II: Jak zamknac okienko chatu? Nie moge sie poruszac
bo wszysto zamienia się na litery. Po wypowiedzeniu zdania okienko zostajje dalej aktywne.
"Esc" nie działa. Help, anyone?


Niestety dawno nie grałem więc dokładnie nie pamiętam, kojarzę jedynie iż wystarczy chyba zakończyć chat enterem nic innego nie przychodzi mi w tej chwili na myśl. Co do sterowania to poza skilami korzystałem zawsze z myszki, bo typowy wsad nigdy mi nie był w L2 potrzebny, a ze skrótami klawiszowymi i chatem nie miałem nigdy żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:34, Wintesun napisał:

Witam, mam pytanko odnośnie Lineage II: Jak zamknac okienko chatu?


Pogrzeb w opcjach, L2 na oczy nie widziałem parę ładnych lat (ale na F2P wrócę do gry) więc dokładnie Ci nie powiem gdzie, ale będzie opcja w stylu "Enter Chat" czy coś - po zaznaczeniu jej będziesz mógł korzystać z klawiatury (chociaż poruszanie się w ten sposób było dla mnie niewygodne :P), a pasek z akcjami będzie reagował na klawisze 1-0 zamiast F1-F10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jutra DC Universe Online przechodzi na model F2P.
Osobiście z chęcią wypróbuję tym bardziej że ograniczenia względem P2P nie mają być wcale aż tak znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 17:27, kaczek93 napisał:

Od jutra DC Universe Online przechodzi na model F2P.
Osobiście z chęcią wypróbuję tym bardziej że ograniczenia względem P2P nie mają być wcale
aż tak znaczące.

Nie którzy już sciągają/ściągli. Jakieś How to? Bo na stronie mam tylko jakieś durne odsyłacze...
http://maintenance.station.sony.com/dcuo_index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 18:59, alexiej napisał:

A wiadomo kiedy L2 idzie w F2P?


Na lineage2.eu nadal wisi tylko informacja o jesieni, mam nadzieję, że nie wyczekają do połowy grudnia (chociaż prezent na święta byłby - i czas na granie, hyhy).

Czyli konkretnego info brak. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się, Tera wkrótce przechodzi na Free to Play. Jestem ciekaw, czy ten "Endless Trail" zostanie przemieniony na konto F2P, oraz czy cena pudełka spadnie - z tego co widziałem tradycyjne pudełko do SWTOR kosztowało po zmianie modelu biznesowego 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 18:54, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Stało się, Tera wkrótce przechodzi na Free to Play.


Hah.
Haha!
Hahahahahaha!
MWAHAHAHAHAAAAAHAHAHAHAH! *łzy śmiechu*

Sorry. Dalej mam straszną zabawę z tego powodu, bo w dniu launchu założyłam się ze znajomym, że góra rok i się to stanie. On twierdził, że niemożliwe, że gra taka cudowna, system walki miodzio itp...

Huehuehue! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z dużą pogardą patrzycie na Tere ;p Imo bardzo błędnie nań patrzycie ;p Po trialu jak najabardziej zacieram ręce i nie spokojem czekam na F2P. Bo nie wiem czy jest coś lepszego na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować