Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Ale ty jesteś wybredny. Z takim nastawieniem niczego nie znajdziesz :P Tak jak już wspomniałem spróbuj jakąkolwiek.
p.s
Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 17:31, junior35 napisał:

Runes of Magic - nie ma dużo o niej napisanego, a wogóle nie ma recenzji, dlatego poproszę
o obszerniejszy opis/recenzję. Wady i zalety.


A ja jakoś znalazłem recenzję (zapowiedź?) w necie Runes of Magic (open beta)...
http://mmozin.pl/zin/numery/EZinNr3/runesofmagic.html

Jak widać umiejętność szukania jest Ci obca.
Poza tym sporo możesz poczytać o grze na oficjalnej stronie. Albo na tej polskiej: http://runesofmagic-online.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 17:48, szerszeń45 napisał:

> Runes of Magic - nie ma dużo o niej napisanego, a wogóle nie ma recenzji, dlatego
poproszę
> o obszerniejszy opis/recenzję. Wady i zalety.

A ja jakoś znalazłem recenzję (zapowiedź?) w necie Runes of Magic (open beta)...
http://mmozin.pl/zin/numery/EZinNr3/runesofmagic.html

Jak widać umiejętność szukania jest Ci obca.
Poza tym sporo możesz poczytać o grze na oficjalnej stronie. Albo na tej polskiej: http://runesofmagic-online.pl/



Recenzję z mmozine przeczytałem, lecz jest tam napisane tylko, że jest bardzo podobne do wowa, mało konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale dla mnie, że gra to klon WoWa, to już bardzo konkretny konkret. ^^ Wiadomo co się po grze spodziewać.
Chcesz konkretów? Określ co to ma być. Wady i zalety? To chyba w recenzji nawet było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:10, szerszeń45 napisał:

No wybacz, ale dla mnie, że gra to klon WoWa, to już bardzo konkretny konkret. ^^ Wiadomo
co się po grze spodziewać.
Chcesz konkretów? Określ co to ma być. Wady i zalety? To chyba w recenzji nawet było...




Chcę darmowego WoW''a, wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:33, junior35 napisał:

Chcę darmowego WoW''a, wystarczy?


To napisz żale do Blizzarda. ;)
A serio, jeśli RoM ma być regularnie update''owany i dodadzą nowe rasy i klasy (z tego co mi wiadomo, na chwile obecną możliwe jest bardziej ta druga opcja. Podobno dojdzie Druid i Runedancer jako dwie nowe klasy) to być może RoM ma szanse stać się darmowym WoWem. Ale na pewno jakby go nie naśladował, nigdy pełnoprawnym Warcraftem nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:06, szerszeń45 napisał:

> Chcę darmowego WoW''a, wystarczy?

To napisz żale do Blizzarda. ;)
A serio, jeśli RoM ma być regularnie update''owany i dodadzą nowe rasy i klasy (z tego
co mi wiadomo, na chwile obecną możliwe jest bardziej ta druga opcja. Podobno dojdzie
Druid i Runedancer jako dwie nowe klasy) to być może RoM ma szanse stać się darmowym
WoWem. Ale na pewno jakby go nie naśladował, nigdy pełnoprawnym Warcraftem nie będzie.


No racja. Bez sensu by to było. Mi chodzi o ogólne podobieństwo do WoW''a a nie do L2 czyli grindu kolejnych subek czy 945643 lvl. Jutro będzie ściągnięty RoM i sprawdzę, może troche pogram, jeżeli nie podejdzie to ide na WoW''a, ale mam nadzieję, że mnie wciągnie. Nie chcę płacić abonamentu ^^

Także jeszcze raz proszę uprzejmie, czy mógł by ktoś wypisać plusy i minusy Runes of Magic? To naprawdę pomaga. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:17, junior35 napisał:

Także jeszcze raz proszę uprzejmie, czy mógł by ktoś wypisać plusy i minusy Runes of
Magic? To naprawdę pomaga. Z góry dziękuję.


+ podobieństwo do WoW''a
+ intuicyjny interfejs
+ możliwość posiadania domu
+ grind ograniczony do minimum (ale nie traktuj tego dosłownie)

- kiepska oprawa audio-wideo
- po pewnym czasie zaczyna nudzić
- nie ma tego "czegoś" co przyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:33, 4ny4 napisał:

> Także jeszcze raz proszę uprzejmie, czy mógł by ktoś wypisać plusy i minusy Runes
of
> Magic? To naprawdę pomaga. Z góry dziękuję.

+ podobieństwo do WoW''a
+ intuicyjny interfejs
+ możliwość posiadania domu
+ grind ograniczony do minimum (ale nie traktuj tego dosłownie)

- kiepska oprawa audio-wideo
- po pewnym czasie zaczyna nudzić
- nie ma tego "czegoś" co przyciąga


kiepska oprawa audio-wideo? śmiech na sali, oprawa jest podobna do wowa, taka bajkowa, ale brzydkiej jej nazwać nie można
nie prawda, nie nudzi w przeciwienstwie do setek innych grindowych mmo
wciąga jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś darmowy mmo, w którym walka nie polega na tym, że naciskamy na moba i tylko naciskamy skille, ale np atakujemy spacją jak to jest w metinie? Walczymy z większymi grupami. A nie z jednym na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 20:17, junior35 napisał:


Także jeszcze raz proszę uprzejmie, czy mógł by ktoś wypisać plusy i minusy Runes of
Magic? To naprawdę pomaga. Z góry dziękuję.


+wiele questów (twórcy podają ponad 1000)
+ hausing
+ dual class
+ wiele raidów, instancji i żyjące miasta
+ częste updaty, ze względu, że to dopiero OB.
+system craftingu, bestariusz i title

- problemy z dzwiękiem
- inne niedoróbki.
I nie przychodzi mi nic innego do głowy...

Ponadto zapraszam do poczytania ;> (naturalnie o RoM)
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=443592&n=111&k=9#km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:14, Budep napisał:

- problemy z dzwiękiem
- inne niedoróbki.


To ja od siebie jeszcze dopiszę: "zacinanie się" na wzgórzach (postać schodzi raz, i jeszcze raz i znowu) i beznadziejna mechanika skoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:41, tomoliop napisał:

śmiech na sali


Przestałem się śmiać, a tym samym skończyłem przygodę z RoM''em. Tragiczna animacja postaci. Wciąga jak diabli ? To zagraj lepiej w WoW''a albo w coś lepszego.

PS Dodam tylko, że na ten moment "męczę" Cabal Online i muszę przyznać, iż jest to pierwsza, darmowa gra MMO, która mnie naprawdę wciąga i możliwe, że wciągnie. 24 lvl i ciągle rośnie. ;-) Ktoś może gra na serwerze Jupiter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 22:54, 4ny4 napisał:

> śmiech na sali

Przestałem się śmiać, a tym samym skończyłem przygodę z RoM''em. Tragiczna animacja postaci.
Wciąga jak diabli ? To zagraj lepiej w WoW''a albo w coś lepszego.

PS Dodam tylko, że na ten moment "męczę" Cabal Online i muszę przyznać, iż jest to pierwsza,
darmowa gra MMO, która mnie naprawdę wciąga i możliwe, że wciągnie. 24 lvl i ciągle rośnie.
;-) Ktoś może gra na serwerze Jupiter ?


Przez twoje PS postanowiłem sprawdzić jeszcze raz Cabala, może będę grać w 2 MMO??
RoM się właśnie instaluje, zobaczy się. Zaczynam ściągać Cabala, ale mam pytanko, ile tam jest lvl i co ogólnie można robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się wysil trochę i poszukaj informacji w internecie? Zbawi cie te 5 minut? Po raz kolejny w tym temacie pytasz się o jakaś grę. A jak ktoś się wysili i ci sporo napisze to i tak zaraz masz już pytanie o następną... I nie tłumacz się ,,suchymi recenzjami,, czy jak ty to nazwałeś bo komentarzy graczy też jest od cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 10:34, choper napisał:

Czy nadal są problemy z wejściem na serwer w grze Silkroad Online?


Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w RoM''a i jednak jest to (według mnie) kolejny podobny do innych F2P mmorpg, które kopiuje rzeczy z WoW''a, ale nawet to nie zawsze im wyszło. Taka alternatywa, jak ktoś naprawde nie może grać w Płatne, dobre MMO.
sprawdze jeszcze dziś, o ile sie ściągnie Cabal. Macie może jakies propozycje odnośnie innych ciekawych mmorpg?
W sumie to jedyne tytuły, które przyciągnęły mnie na dłużej to Archlord, Silkroad, Perfect World. Noi MU, ale to było moje pierwsze mmo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 11:01, junior35 napisał:

Pograłem w RoM''a i jednak jest to (według mnie) kolejny podobny do innych F2P mmorpg,
które kopiuje rzeczy z WoW''a, ale nawet to nie zawsze im wyszło. Taka alternatywa, jak
ktoś naprawde nie może grać w Płatne, dobre MMO.
sprawdze jeszcze dziś, o ile sie ściągnie Cabal. Macie może jakies propozycje odnośnie
innych ciekawych mmorpg?
W sumie to jedyne tytuły, które przyciągnęły mnie na dłużej to Archlord, Silkroad, Perfect
World. Noi MU, ale to było moje pierwsze mmo ^^


http://www.mmorpg.org.pl/
http://www.mmorpg4u.dbv.pl/news.php

Wybierz sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 07:52, junior35 napisał:

Przez twoje PS postanowiłem sprawdzić jeszcze raz Cabala, może będę grać w 2 MMO??
RoM się właśnie instaluje, zobaczy się. Zaczynam ściągać Cabala, ale mam pytanko, ile
tam jest lvl i co ogólnie można robić?


Max lvl to 170. Na początku questy + grind. Później od 51 lvl''a masz wstęp na Mission War, na 95 lvlu wybierasz dla której frakcji chcesz walczyć Capella czy Proycon (jakoś tak). Później dochodzą instancje itp. Gra dużo zyskuje na późniejszych lvlach, w sumie jak każdy MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować