Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2009 o 22:42, Camelowaty napisał:

A nie jest już przypadkiem ep6?


Na stronie oficjalnej klient jest jako Ep V...

Dnia 17.03.2009 o 22:42, Camelowaty napisał:

Na początku nawet fajne, szybko zdobywasz peta(na zasadzie gylłorsowej zresztą), dużo
polaków, ładna grafika. Gra sie dość przyjemnie i szybko hapie lv.
Pamiętam że bardzo mi się spodobało iż po mieście zasuwająswobodnie wartownicy... po
czym okazało się że tekstury mojej postaci przechodzą przez ich, a oni nawet nie są npc.


Dzieki, to się zastanowię... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 23:10, Camelowaty napisał:

A mi się skończył EvE :(


A nie mogłam się nicka doprosić, fregatę byś dostał... Jak się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 23:23, Fumiko napisał:

A nie mogłam się nicka doprosić, fregatę byś dostał... Jak się podobało?


NIe chciałem Ci fregaty zmarnować po tym jak już mi konto zablokują, ale jeśli byłaby tkaa możliwość to z przyjemnością bym się zgłosil jak już uda mi się na oficjalu konto stworzyć.
Podobało i to jak! Przez ostatnie dni tyle jużkumplom zachwalałem, że aż nie chce się powtarzać xD
Wspaniale się gra, przepiekna grafika, ciekawy pomysł, wielkość świata, podobąło mi się jak leciałem o wokół jakiegoś słońca gracze sobie gadali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 23:34, Camelowaty napisał:

Wspaniale się gra, przepiekna grafika, ciekawy pomysł, wielkość świata, podobąło mi się
jak leciałem o wokół jakiegoś słońca gracze sobie gadali xD


Graffis! Chodź tu!

*Fumiko idzie szukać Graffa, niech się chłopak ucieszy, a co*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 00:39, Fumiko napisał:

Graffis! Chodź tu!

*Fumiko idzie szukać Graffa, niech się chłopak ucieszy, a co*


Hehehe :)
Szkoda, że nie moglem pograć dłużej, ale tak sięzastanawiam, wszechświat ma jakieś granice xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 01:20, Camelowaty napisał:

Hehehe :)
Szkoda, że nie moglem pograć dłużej, ale tak sięzastanawiam, wszechświat ma jakieś granice
xD?


Tia, te między nacjami i strefami wpływów wielkich sojuszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 23:34, Camelowaty napisał:

NIe chciałem Ci fregaty zmarnować po tym jak już mi konto zablokują, ale jeśli byłaby
tkaa możliwość to z przyjemnością bym się zgłosil jak już uda mi się na oficjalu konto
stworzyć.

Nie musisz tworzyć nowego konta ani postaci - jeśli zechcesz do gry wrócić to wystarczy reaktywować to które już masz. Postać, jej własności i wszystko z nią związane będzie nadal dostępne.
Wszechświat w Eve w tym momencie to ok. 5.5k systemów planetarnych (k-space) plus wiele dodatkowych w tzw. ''wormhole''ach'' (w-space). To kawał obszaru do zwiedzania i opanowania co w połączeniu z możliwościami oferowanymi przez mechanikę gry, czyni pojęcie ''granicy'' dość nieistotnym ;)

No i miło słyszeć, że się komuś gra spodobała - Eve potrafi z wielką siłą od siebie odepchnąć młodych i nowych graczy (czego nie raz byliśmy już świadkami w tym i innych tematach ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 01:27, Graffis napisał:

Nie musisz tworzyć nowego konta ani postaci - jeśli zechcesz do gry wrócić to wystarczy
reaktywować to które już masz. Postać, jej własności i wszystko z nią związane będzie
nadal dostępne.

Zmacz, że źle zrozumiałem pojęcie freeze, myślałem, że "zmrożenie" jest na stałe

Dnia 18.03.2009 o 01:27, Graffis napisał:

Wszechświat w Eve w tym momencie to ok. 5.5k systemów planetarnych (k-space) plus wiele
dodatkowych w tzw. ''wormhole''ach'' (w-space).

haha, czyli twórsy EvE zabawili się w Einsteinów i stworzyli tunele do podróży między wszecświatami xD?

Dnia 18.03.2009 o 01:27, Graffis napisał:

To kawał obszaru do zwiedzania i opanowania
co w połączeniu z możliwościami oferowanymi przez mechanikę gry, czyni pojęcie ''granicy''
dość nieistotnym ;)

Dobrze powiedziane, zastanawiam się ile zajmie mi czasu przzyswojenie tego wszystkiego, 3 tyg to zdecydowanie za mało, szkoda że nie ma trybu offline, aby sobie chociaż polatać xD

Dnia 18.03.2009 o 01:27, Graffis napisał:

No i miło słyszeć, że się komuś gra spodobała - Eve potrafi z wielką siłą od siebie odepchnąć
młodych i nowych graczy (czego nie raz byliśmy już świadkami w tym i innych tematach
;) ).

Jakim sposobem? Ale gra musi w sobie mieć to coś, skoro nie potrzebuje 123456789kk graczy aby trzyamć się na rynku, lub zmniejszać abonament(Tabula Rasa)aby zachęcić do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 01:48, Camelowaty napisał:

Jakim sposobem?


"Za trudne". "Nudne". "Nie wiem co robić" . "Nie umiem czytać, a tu jest dużo literek". "Nie chciało mi się słuchać Aury i rozwaliłem statek, odchodze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja Wy tu o EVE ( nie powiem fajne tylko ten Triaaaaaal :/)
Ale za to RF Online znów funga i to w formie F2P. http://www.mmorpg.org.pl/news.php?rowstart=11
Beginnerom dają na start całkiem silne dwie bronie sieczną i strzelaną. Do 30 LVL-a styknie potem trzeba czarować :D No i jest trudniej/łatwiej(zależy dla kogo) niż gdy RFO było prowadzone przez Codemasters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 01:48, Camelowaty napisał:

haha, czyli twórsy EvE zabawili się w Einsteinów i stworzyli tunele do podróży między wszecświatami xD?

W świecie tej gry ludzkość odbyła podróż z galaktyki Drogi Mlecznej do nowej nieznanej przestrzeni przez wormholę właśnie. Nazwano ją EVE, a nowo odkrytą gromadę gwiezdną New Eden. Cała historia była przedstawiona w starym intro... nowe odeszło od przedstawiania historii świata, a skupia się na nie wiadomo czym :(
Link: http://www.youtube.com/watch?v=T84nrp08MWo

Dnia 18.03.2009 o 01:48, Camelowaty napisał:

Dobrze powiedziane, zastanawiam się ile zajmie mi czasu przzyswojenie tego wszystkiego,
3 tyg to zdecydowanie za mało, szkoda że nie ma trybu offline, aby sobie chociaż polatać
xD

Learning curve Eve uchodzi za jeden z niewielu, o ile jedyny, który jest... hmmm... wertykalny ;) To jak wiele czynników ma znaczenie przy tak zwyczajnej akcji jak strzelanie z działek już onieśmiela. Pilot znający się na rzeczy i potrafiący wykorzystać mechanikę na swoją korzyść (szybkość lotu liniowego i kątowego wobec celu, sam kąt podejścia do celu, dobór dział i amunicji, wykorzystanie odpowiednich modułów podnoszących skuteczność tychże dział etc.) wygrywa starcie z równym sobie lub nawet bardziej doświadczonym w kwestii czasu w grze pilotem. A to tylko walka - do tego dochodzi przemysł, ekonomia, prace naukowe, polityka, zarządzanie zespołami, logistyka, etc.

Dnia 18.03.2009 o 01:48, Camelowaty napisał:

Jakim sposobem? Ale gra musi w sobie mieć to coś, skoro nie potrzebuje 123456789kk graczy
aby trzyamć się na rynku, lub zmniejszać abonament(Tabula Rasa)aby zachęcić do siebie

Pięć lat na rynku i świetnie ustalona pozycja wśród MMO - CCP znalazło dla siebie niszę i mało prawdopodobnym jest, by komuś udało się ich stamtąd przepędzić. Nie z taką aktywnością producenta przy wymyślaniu nowych rzeczy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie mam się co aż tak dziwić, gra jest naprawdę trudna i nawet trochę mi ulżyło na myśl że nim uda mi się uzbierać kasy na abonament minie troche czasu, przerwa dobrze zrobi, jednak to raczej jest zachęcające że trzeba pogłówkować a nie lecieć po 1k mobów/h
Czekam na jakieś porządne mmorts, w sumie nie obrażę się jesli byłoby połączone z RPG, i na przykład wyłącznie podczas walk byłby to tryb RTS, walk z innymi ludźmi albo coś w tym guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 01:55, Fumiko napisał:

"Za trudne". "Nudne". "Nie wiem co robić" . "Nie umiem czytać, a tu jest dużo literek".
"Nie chciało mi się słuchać Aury i rozwaliłem statek, odchodze".


Haha, ale nie dziwię się, gry mają rozluźniać, tyle że jedni rozluźniają się przy FPS inni przy czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam MMO z systemem walki jak w jRPG, i najlepiej w takim klimacie, lub też z MMO z ciekawym systemem walki (nie CABAL), najlepiej w klimatach japońskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 23:20, lama123 napisał:

Szukam MMO z systemem walki jak w jRPG, i najlepiej w takim klimacie, lub też z MMO z
ciekawym systemem walki (nie CABAL), najlepiej w klimatach japońskich.

Pograj sobie w MU online a już ci się odechce grania w jakiekolwiek MMo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 23:20, lama123 napisał:

Szukam MMO z systemem walki jak w jRPG, i najlepiej w takim klimacie, lub też z MMO z
ciekawym systemem walki (nie CABAL), najlepiej w klimatach japońskich.

Może to http://www.dofus.com/en
O ile dobrze pamiętam (grałem w to daaawno temu i to tylko chwilę*) to walka jest w turach (czyli tak jak w jrpgach).
Ale mi przeszkadzała ta ''the cutest'' grafika.

*więc nie linczujcie jeśli się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:09, 4ny4 napisał:

Grał ktoś w ArchLord''a ? Jakieś wrażenia pozytywne ? :)


Przez pierwsze 40 lvl(czyli koło 130 godzin gry) jest całkiem ciekawie. Niestety potem wali, nudą ciągły grind, mało questów i skilli(cały czas używamy klawiszów 1-2-1-2). Od 55 lvl zaczynają sie combo skille, ale dużoooooo czasu zajmie ci dojscie do tego lvl. Jeśli nie nudzi cię ciągły grind, to jak najbardziej polecam Archlorda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować