Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania przesunięta na przyszły rok

37 postów w tym temacie

Pewnie JoWooD nie chce popełnić tego samego błędu co z Gothic 3 i tym razem nie spieszy się z przedwczesnym wydawaniem gry. Zresztą późniejsza premiera zwiększy sprzedaż - gdyby gra wyszła w tym samym czasie co Risen, wielu fanów Gothica zostałoby przy dziele Piranii, a tak kupią tą i tą grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen zbytnio przypomina mi G3, ale będzie dobry. Ale mimo wszystko z niecierpliwością czekam na Arcanie. Jeżeli dobrze wykorzystają kasę to będzie najs. Pierwsza połowa to akurat na wakacje. Ale ten egazmin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to mogą sobie nawet na 2011 rok przełożyć. To już nie będzie TEN Gothic. Jedyne szanse na coś w gothicowym stylu ma tylko i wyłącznie Risen. Nie zdziwię się, jeśli Risen będzie lepiej sprzedającym się tytułem niż Arcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałem , że premiera będzie przesunięta na 2010 rok, ale też się niezmiernie cieszę, że mają dodatkowe fundusze aby zrobić jeszcze lepszą grę i zrekompensować się za G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś już wcześniej napisał również uważam, że to bardziej zagranie taktyczne niż przypływ gotówki na projekt. Po prostu nie chcą rywalizować bezpośrednio w tym samym czasie z Risen''em. To lepiej dla fanów gatunku bo będą mogli spokojnie kupić obie gry a nie decydować się na którą najpierw przeznaczyć forsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie materiały filmowe z tej produkcji nie nastrajały optymistycznie. Gothic niestety upada, toteż moi drodzy ratunku powinniśmy szukać nie w nim, lecz we wspomnianym przez was Risen.
Oby tylko poza wersją na PC i X360 wyszła także i na PS3... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać dokładnie to, co pepsi w swoim komentarzu całej sprawy. Bez dodatkowych pieniędzy ukazałby się na rynku produkt niedokończony... Paranoja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 19:02, Neysha napisał:

Dla mnie to mogą sobie nawet na 2011 rok przełożyć. To już nie będzie TEN Gothic. Jedyne
szanse na coś w gothicowym stylu ma tylko i wyłącznie Risen. Nie zdziwię się, jeśli Risen
będzie lepiej sprzedającym się tytułem niż Arcania.


Też tak uważam, z dotychczasowych prezentacji ta Arcania to wygląda trochę jak jakaś konsolówka, taki jakiś dziwnie wyglądający system walki. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tę grę i tak czekają już chyba tylko zatwardziali fanatycy gothica, których ulubioną częścią jest Forsaken Bugs, a przynajmniej twierdzą, że coś co zacina się co 10 metrów na highendowym sprzęcie, to tylko drobna niedogodność, a nie partactwo uniemożliwiające rozgrywkę..

wszyscy normalni ludzie grający ze względu na ten specyficzny klimacik i tak czekają na Risena, a Arcanię NAJWYŻEJ rozważają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować