Zaloguj się, aby obserwować  
WhiteMamba

NBA 2K10 - Temat ogólny

765 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 16:14, Dudekfme napisał:

A lobby działa teraz poprawnie? Bo kilka dni temu mogłem do niego wejść(w sensie wyświetlał
mi się mój nick oraz nicki innych graczy), a teraz już nie, a że przed dzisiejszą zabawą
z portami nie sprawdzałem czy jeszcze działa, to nie wiem czy to moja sprawka czy lobby
nie działa samo z siebie ;)

I dobrze źeś zrobił Dudek. (to apropos portów), a co do lobby. Póki co serwery wyłączone. Więc nic nie działa ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cubbek się dopisał więc liga rusza. Schudel rozpisany.
Jeśli się uda to dzisiaj wieczorem zagramy pierwsze mecze. ;)
Jak coś po więcej info zapraszam na gg: 4481883.
Tak btw. NIECH WŁĄCZĄ TE LOBBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś zobaczyć kalendarz czy coś? :/ Bo jedynie co mogę zrobić bo opuścic ligę i kliknąć zatwierdzenie tak jakby przez co tworzy się lobby specjalne dla uczestników ligi(oczywiście póki co się nie tworzy[mam nadzieje] bo lobby nie działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 18:37, Infes napisał:

Można jakoś zobaczyć kalendarz czy coś? :/ Bo jedynie co mogę zrobić bo opuścic ligę
i kliknąć zatwierdzenie tak jakby przez co tworzy się lobby specjalne dla uczestników
ligi(oczywiście póki co się nie tworzy[mam nadzieje] bo lobby nie działa).


No chyba w tym jest problem, że jak nie ma lobby to i nie ma kalendarza... ;/ Sam jestem tym ostro poirytowany, ale zobaczymy. Może te mośki od 2k10 pomyślą o ich konsumentach ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 19:16, Jakli napisał:

Może te mośki od 2k10 pomyślą o ich konsumentach ;/.


Mośki to teraz pewnie liczą pieniądze zgarnięte na frajerach ;-)

A port zmieniłem od razu jak o tym wspomniałeś, i żadnych zmian nie zauważyłem.
Na standardowych ustawieniach udało mi się kiedyś z kimś połączyć, więc zostanę przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 13:40, Infes napisał:

Szykuje się znowu dłuższa przerwa w działalności lobby. Ech... :/

Ehh to 2k w kulki sobie leci ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie obiecają wszystkim graczom ,że 2k11 bedzie git..Nie gram multi w sieci.Gra chyba tylko spełnia wymogi grania samemu na chacie-chocoaz zauwazylem,że na PS3 nadal leca scinki,babki z pomponami potrafia zbiegac kiedy trwa juz 2s kwarta-w sumie nie przeszkadza jak przed patchem ale biegają,bład 3s przeciwnika stojacego "w trumnie" nadal wystepuje min 3 razy na mecz no i gwóźdz programu-rzuty za 3pkt-jak widze jak Shaq wali 3 trójki na 4 rzuty to wylaczam gre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to na PC potrafi się ''zablokować" terminarz, który zajmuje większość ekranu i zupełnie nie widać, co się dzieje na boisku. Na szczęście po kilkunastu sekundach znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo tego że gra ma tyle bugów: jest strasznie grywalna. Lubię sobie zagrać takie dwa 40 - minutowe meczyki, gra się świetnie. W 2k11 mogliby troszkę ulepszyć i usunąć bugi, doprowadzić grę do porządności, zostawić gameplay. Byłby cud. Ale mi się wydaje że 2k10 to wersja beta, alfa a 2k11 będzie final.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 15:35, Dudekfme napisał:

Byłoby miło, ale wszystkiego nie poprawią od razu, bo wtedy nie byłoby sensu kupować
nba 2k12 itd ;)


Stary, bez takich. Nie ma takiego usprawiedliwiania. Gra powinna wyjść bez bugów i koniec. Co ja bete zamawiałem?

FMa kupuję co dwa sezony, mimo, że bugów prawie tam nie ma. Ale zbyt mało zmieniają w stosunku do poprzedniej wersji, więc szkoda mi pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Kupujesz FMa i nie zauważasz bugów ? To ciekawe czemu niedawno wyszła trzecia łatka, która i tak wprowadziła mega buga w postaci killer rogów (i pewnie jak zwykle kilka mniejszych jak np. status wychowanków w Norwegii) :P

Ja też chcę dostawać gry bez bugów i w pełni wypasione np. żeby tryb My Player nie był zrobiony na odwal się, tylko był w pełni grywalny, ale równie dobrze mogę sobie życzyć, żeby wojen na świecie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, u mnie działa lobby i kalendarz w naszej lidze. :) Więc zaczynamy rozgrywkę :]

Może niech każdy z grających w turnieju poda numer gg kontaktowe, żeby móc umawiać się na meczyki, bo nie każdy ma tak jak ja, gg w podpisie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i żal. Trza będzie znowu na nowo po raz trzeci zakładać ligę z tego co mi się wydaje, moje gratulacje. Właśnie teraz wszedłem i klikam na Suns że chce wysłać zaproszenie do meczu a tutaj nagle dupa że nie mogę wysłać player''owi który odszedł lub został zbanowany. Brawo kobe47. Ech...

DZIAŁA LOBBY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 09:19, kobe47 napisał:

aaaaa dajcie mi invite''a jeszcze raz, bo przypadkiem się z ligi usunąłem :<

A pamiętasz może jakim przypadkiem? Bo kiedyś wszedłem do kilku lig i teraz nie wiem jak z nich wyjść :P


Hmm ja nie mogę wejść do lobby :-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gorączkuj się tak, Infes, to jest kilka minut roboty.

a usunąłem się tak, że chciałem zmienić ligę i wcisnąłem R1 na ekranie z ligą gram.pl, pojawił się komunikat ''you''re about to leave this league'', no to właśnie tego chciałem - opuścić ligę i przejść do innej do której należę. szkoda tylko, że to ''leave'' znaczyło ''opuścić na zawsze'' :D

edit: lobby znów nie bangla, kul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 15:21, Infes napisał:

Będę bo lobby działa raz na rok ale Ty oczywiście o tym nie wiesz :X

Infes, Kobe ma racje o tyle, że zrobić takie forum to banał. Z drugiej strony... Kobe nie zauważyłeś, że można grać w kilku ligach? Tak btw. ludzie ja chory i w szpitalu leżę więc i tak długo jeszcze nie zagramy. Jeśli chcemy grać wszyscy to niech ktoś założy nową ligę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować