Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA: Chinatown Wars na PSP w październiku

14 postów w tym temacie

To świetnie. Z pewnością będę chciał zagrać w nowe odświeżone CHTW. Zupełnie nie rozumiem niskiej sprzedaży wersji na DSa. Przecież to GTA jest naprawdę dobre. Oby tym razem twórcom się poszczęściło i nowe CHTW na PSP sprzedało się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dali jeszcze screenów z gry. Ale i tak myślę, że będzie się grało wspaniale. Jedynie szkoda mini gierek, ale jak bez ekranu dotykowego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To definitywny znak, że trzeba skończyć Vice City Stories :) Zatrzymałem się na misji, gdzie trzeba w czasie jazdy chronić gościa przed przeciwnikami naparzającymi do niego, a po dojechaniu na miejsce lać się z człowiekiem z miotaczem ognia. Ale w końcu mi się uda, przejdę całość i będę oczekiwał Chinatown Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawiało się na DSa to wszyscy narzekali, że co to może być na taką konsolę dla każuali. Ale jak się pojawia na PSP to z góry będzie grą genialną, wynoszącą konsolkę Sony na nowy poziom. Dziwne.
Polska jest chyba jednym z niewielu krajów, w którym to PSP jest lepiej sprzedającą się konsolą przenośną. U nas kupuje się oczami i możliwościami sprzętowymi konsoli. Nie tym co jest najważniejsze w grach, czyli zabawą.
Oczywiście nie mówię tu do poszczególnych posiadaczy PSP, przecież każdy ma swój rozum i wie co mu się bardziej podoba. Na PSP też są świetne gry. Mówię do ogółu, bo wszyscy mówią, że DS jest be i nie wart swoich pieniędzy, bo nie ma ładnej grafiki. Chociaż nawet nie próbują.
Życzę R* wysokiej sprzedaży i liczę na to, że mimo tylko tylu sprzedanych kopii na DSa nie zrezygnują z tworzenia gier na tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 17:52, ibisz napisał:

Polska jest chyba jednym z niewielu krajów, w którym to PSP jest lepiej sprzedającą się
konsolą przenośną. U nas kupuje się oczami i możliwościami sprzętowymi konsoli. Nie tym
co jest najważniejsze w grach, czyli zabawą.

To zależy od punktu widzenia bo każda konsolka ma inny zestaw gier, no i każda przynosi zabawe. Na DS jest więcej gier raczej orginalnych i grywalnych ale płaci to to tym że jednak wyglądają gorzej i są mniej rozbudowane przez niewielkie możliwości sprzętowe. No i na DS jest dużo więcej tytułów. Na PSP jest za to mniej gier ale to co są jednak rozbudowaniem przebijają odpowiedniki z DS (choć by Bleach na obie konsolki) i nadal są grywalne. Bo takie przedstawienie że PSP= grafika ale bez grywalności, a DS= jest gorszy sprzetowo ale grywalniejszy nie jest zbyt mądre.

Dnia 26.08.2009 o 17:52, ibisz napisał:

Oczywiście nie mówię tu do poszczególnych posiadaczy PSP, przecież każdy ma swój rozum
i wie co mu się bardziej podoba. Na PSP też są świetne gry. Mówię do ogółu, bo wszyscy
mówią, że DS jest be i nie wart swoich pieniędzy, bo nie ma ładnej grafiki. Chociaż nawet
nie próbują.

Osobiście jestem posiadaczem PSP ale przed kupnem miałęm jakiś czas DS (wyporzyczony od kolegi aby odadać co wybrać) i jednak mimo grywalności znudził mi się po jakimś czasie bo jednak jestem już za stary na gry w których jest kupa minigierek i skakania które są kij wie jak grywalne ale mimo to szybko nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:10, Tomoya-kun napisał:

To zależy od punktu widzenia bo każda konsolka ma inny zestaw gier, no i każda przynosi
zabawe. Na DS jest więcej gier raczej orginalnych i grywalnych ale płaci to to tym że
jednak wyglądają gorzej i są mniej rozbudowane przez niewielkie możliwości sprzętowe.
No i na DS jest dużo więcej tytułów. Na PSP jest za to mniej gier ale to co są jednak
rozbudowaniem przebijają odpowiedniki z DS (choć by Bleach na obie konsolki) i nadal
są grywalne. Bo takie przedstawienie że PSP= grafika ale bez grywalności, a DS= jest
gorszy sprzetowo ale grywalniejszy nie jest zbyt mądre.

Nie stwierdzam, że gry na PSP są o wiele mniej grywalne, bo tak nie jest. Zazdroszczę PSP takich gier jak np. Shin Budokai, czy wspomniany przez Ciebie już Heat the Soul. Ale niewątpliwie gier ciekawych na PSP jest dużo mniej. Mam nadzieję, że LBP czy GTA CW trochę odrodzi PSP, bo ostatnio było już naprawdę krucho. Ale głównie o to chodziło mi w moim poście. I przez to daje mniej zabawy. Przynajmniej w moim przypadku.

Dnia 26.08.2009 o 18:10, Tomoya-kun napisał:

Osobiście jestem posiadaczem PSP ale przed kupnem miałęm jakiś czas DS (wyporzyczony
od kolegi aby odadać co wybrać) i jednak mimo grywalności znudził mi się po jakimś czasie
bo jednak jestem już za stary na gry w których jest kupa minigierek i skakania które
są kij wie jak grywalne ale mimo to szybko nudzą.

Miałeś DSa - wiesz o co chodzi. Nie mam do nikogo pretensji, że wybrał PSP, każdy lubi inny typ gier. Jedni wolą FPSy, drudzy wyścigówki, jeszcze inni strategie. Gdyby tak nie było, to jedna z konsol nie sprzedawałaby się w ogóle. Jak już mówiłeś - gry na DSa są grywalne, ale nie zgodzę się z Tobą, że nudne. Przy Pokemonach (o których już rozmawialiśmy :D) siedzę już 70h - w moim przypadku jeszcze chyba żadna gra prócz Diablo II mnie tak nie przykuła. W poprzednim poście chodziło mi głównie o przedwczesne wysyłanie NDSa do lamusa, bo jest gorsza grafika i w ogóle granie na tym jest takie lamerskie. Mogę się założyć, że gdyby 90% z tych marudzących osób zagrałoby na DSie, zmieniłoby zdanie. Ale i tak by się do tego nie przyznali, bo granie na DSie "nie jest kul".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Bundle Packa z GTA: LCS, VCS i Chinatown Wars w przyzwoitej cenie to na pewno kupię.
Na DSa tak na prawdę brakuje tytułów które by mnie interesowały, a na PSP jest ich mnóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:28, Fucio napisał:

Dajcie Bundle Packa z GTA: LCS, VCS i Chinatown Wars w przyzwoitej cenie to na pewno
kupię.
Na DSa tak na prawdę brakuje tytułów które by mnie interesowały, a na PSP jest ich mnóstwo...


Moźe na razie to cię zadowoli:
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=930

A do tematu: Chinatown Wars na DSa to juź nie będzie to samo - ale mogą wymyślić jakies inne minigierki przystosowane do PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować