Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 "nie pociągnie" Uncharted 2

104 postów w tym temacie

to znaczy kolego, że Sony nieźle im opłaciło dupy za takie gadanie, jak i tą ekskluzywność. To samo może powiedzieć Cliffy B. o Gearsach i pan Molyneux...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Isoft. Był kiedyś news że takie gadanie to tylko nieumiejętności przystosowania danej gry na nową platformę. Kiedyś słyszeliśmy o tym że na konsolach nie będzie crisisa... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiczka 116, ale mnie teraz rozśmieszyłeś Sony im płaci nie lubię takich komentarzy od firm widać jak się podlizują, przy Rage powiedzieli, że to PS3 niema w tej chwili 60 fps, a Xbox i PC już ma. Sami się ośmieszają, bo to znaczy, że gra ma kiepską optymalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marketingowa paplanina wszędzie jasno już stwierdzono ze konsole są bardzo do siebie zbliżone wydajnościowo, a najlepsze jest to ze ludzie z obozu sony caly czas staraja sie cos udowodnic wiadomo ze start ps3 im nie wyszedl gry mierne grafika slaba dopiero teraz zaczyna to wygladac jako tako a ci dalej swoja imperialistyczna polityke prowadza jakby ich maszynka zgniatała konkurencje X_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo mówili o Force Unleashed... że nie ma możliwości żeby poszło na PC... i co ? i pójdzie :) A ten pan myli pojęcia "nie można" z "nie umiem" :) fakt gra jest miodna ale nie wierze że PS3 jest aż o tyle lepsze od x''a że nie pociągnął by gry... kwestia optymalizacji.

Xjumpaytech -> z Rage nie mówili że PS3 nie da rady 60 fpsów tylko że ich programiści jeszcze ich nie wyciągnęli bo słabiej programują pod PS3 i trudniej im to idzie. Ale w dniu premiery Rage będzie miał 60 klatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konsole xbox 360 i ps3. niestety mocy ps3 do mocy xboxa nie da sie porownac. Gral ktos z was w gta4 na ps3 i xboxie? przeciez gta na ps3 zgniotla graficznie xboxa. PS3 jest o wiele lepiej wykonane od Xboxa 360, jedynie co Xbox ma lepsze to caly jego system live i wiecej gier multi player, a najwieksza pieta achillesowa X-a sa te g--niane pady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:06, nxros napisał:

Posiadam konsole xbox 360 i ps3. niestety mocy ps3 do mocy xboxa nie da sie porownac.
Gral ktos z was w gta4 na ps3 i xboxie? przeciez gta na ps3 zgniotla graficznie xboxa.
PS3 jest o wiele lepiej wykonane od Xboxa 360, jedynie co Xbox ma lepsze to caly jego
system live i wiecej gier multi player, a najwieksza pieta achillesowa X-a sa te g--niane
pady...



Jeżeli największą wadą xboxa są dla ciebie pady to do czego ty go używasz? Poza tym dla mnie xboxowe pady są najlepszymi jakie miałem i w moim osobistym rankingu biją te z ps3 na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:12, RadeX_vs_Blaskow napisał:

Jedynka wciąż wygląda pięknie po dwuch latach od wydania a to nie była nawet połowa mocy
ps3. Nie mogę się już doczekac zobaczyc jak będzie wyglądała dwójka.



Tak. Moc ps3 jest ukryta w specjalnych pudełeczkach ukrytych w konsoli. Sony niedługo odblokuję "moc" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:06, nxros napisał:

Posiadam konsole xbox 360 i ps3. niestety mocy ps3 do mocy xboxa nie da sie porownac.
Gral ktos z was w gta4 na ps3 i xboxie? przeciez gta na ps3 zgniotla graficznie xboxa.
PS3 jest o wiele lepiej wykonane od Xboxa 360, jedynie co Xbox ma lepsze to caly jego
system live i wiecej gier multi player, a najwieksza pieta achillesowa X-a sa te g--niane
pady...

Tak tylko, że w GTA mogę wymienić wiele gier, które graficznie są lepsze na Xie. Moc procesora może jest większa i na tym się kończy karta graficzna to za niedługo zabytek będzie. Wykonanie PS3 nie wiem w czym jest lepsze? Bardziej podobają Ci się śrubki, czy co? Wykonanie jest porównywalne nawet na yt są filmiki jak ludzie niezrównoważeni psychicznie niszczą konsolę i konsolę niszczą się prawie tak samo. Co do pada to leże hahahahahahaha pad do Xboxa 360 to najlepszy pad na jakim grałem jest duży, ciężki, wygodny, idealnie pasuje do rąk, ręka mi nigdy nie zdrętwiała. W PS3 pad jest bardzo lekki (wiem, że dualshock3 już jest cięższy ale nadal jest lżejszy), skrzypi z czym się nie spotkałem w padzie do Xboxa chociaż czasami skrzypią trigery, ale to rzadkość, mały (Dla mnie to jest ważne). Kiedy się nauczycie, że konsole różnią się pod względem technicznym niewiele, bo Xbox 360 ma dużo nowszy układ graficzny, lecz słabszy procesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 16:06, nxros napisał:

Posiadam konsole xbox 360 i ps3. niestety mocy ps3 do mocy xboxa nie da sie porownac.
Gral ktos z was w gta4 na ps3 i xboxie? przeciez gta na ps3 zgniotla graficznie xboxa.
PS3 jest o wiele lepiej wykonane od Xboxa 360, jedynie co Xbox ma lepsze to caly jego
system live i wiecej gier multi player, a najwieksza pieta achillesowa X-a sa te g--niane
pady...

Ty pewnie grałeś w gta V na ps4, dlatego zauważyłeś takie różnice w grafice. Prowokatorom mówimy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pile daj spokój - nie musisz bronić M$ i oczerniać Sony.
Dla mnie ND jest najlepszą ekipą developerska - a że programują tylko na PS3 to tak mówią - to samo może powiedzieć Cliffy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cała płyta, 25GB, jest wypełniona danymi."

NAPRAWDĘ? Niesamowite. Oczywiście o tym, że napęd jest żałośnie wolny, a te same dane na płytce należy zapisywać wielokrotnie szanowny pan już nie wspomniał.
Tylko czekać, jak ktoś z MS wyskoczy ze stwierdzeniem "Fable III jest możliwe jedynie na xboxie". Słów firm należących do MS lub Sony chyba nikt poza Lordpilotem poważnie nie traktuje.

> Kiedyś słyszeliśmy o tym że na konsolach nie będzie crisisa... ;]

Bo nie będzie. Dostaniesz port Crysis 2, a nie części pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie - posiadaczom PS3 gratuluje ciekawego exclusiva, życząc jednocześnie miłej zabawy :) Filmiki z gameplayów bardzo ciekawe, graficznie też wypasik (choć są momenty że jest słabiej - choćby kanciaste cienie, ale moze do czasy premiery to poprawią).


Co do samej wypowiedzi tego pana z Naughty Dog, to pamiętam że podobnie wypowiadali się przed premierą Killzone 2 goscie z Guerilla. Mogę tylko powiedziec że zarówno ND jak i Guerilla to są wewnętrzne studia deweloperskie SONY - i wszystko już jasne :) Nie będą przecież mówili dobrze o konsoli konkurencji, nie za to mają płacone :)

@nxros,

Bardzo marna prowokacja - xboxowy pad bije ten z PS3 na głowę. Co do GTA IV to wersja z PS3 chodzi w niższej rozdzielczości, z mniejszą ilością klatek niz xboxowa. Do tego jest pozbawiona AA. Chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło...

@Principes,

Za to twoich słów - a jesteś typowym internetowym napinaczem, nikt na tym forum poważnie nie traktuje :) Ale rozumiem, że musiałeś mi dosrać - typowe jak się nie ma żadnych argumentów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze powiedzieć, że ten pan mógłby się zająć grą, a nie głupim rozpętywaniem wojenek, bo na tym filmiku spotkałem bardzo wiele bugów, albo ta gra jest na niskim poziomie realistyczności oprócz grafiki
oglądnąłem jak na razie parę sekund i już widzę spore błędy:
1. Gość rzucił się z gołymi rękami na 2 gości z pistoletami, gdy zabijał jednego drugi przyglądał się, lecąc do drugiego zaczął strzelać dostał kilka dobrych kul, a gościowi nic biegnie dalej i go zabija.
2. Gość rzucił granat i ten stojący dalej poleciał na kilkanaście metrów, a stojący bliżej został nietchnięty.
3. 1:30 gość padł po 2 kuli w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować