Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Asylum z rekordem Guinnessa!

35 postów w tym temacie

>A ja mam z ową cudną produkcją spory problem- w żadnym sklepie we Wrocławiu (Empiki, Saturny, Media Markty) nie ma jej na stanie... W Empiku w Magnolii powiedzieli mi, że może będzie w poniedziałek. Może.


to zamów sobie na www.gram.pl/sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:39, kiczka116 napisał:

>A ja mam z ową cudną produkcją spory problem- w żadnym sklepie we Wrocławiu (Empiki,
Saturny, Media Markty) nie ma jej na stanie... W Empiku w Magnolii powiedzieli mi, że
może będzie w poniedziałek. Może.


to zamów sobie na www.gram.pl/sklep :)


A moze on chce sam poczuć smak brania[kupowania] gry z pólki sklepowej?:)

Co do rekordu-ciągle żałuje że gra nie wyszła 28 seirpani...:(Bo jest przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:04, gucior napisał:

A ja mam z ową cudną produkcją spory problem- w żadnym sklepie we Wrocławiu (Empiki,
Saturny, Media Markty) nie ma jej na stanie... W Empiku w Magnolii powiedzieli mi, że
może będzie w poniedziałek. Może.


Jeżeli chcesz kupić we Wrocławiu to jest na stanie w Gekonie( przy placu Nowy Targ) i chyba w Blackgames (na ul. Kołłątaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 20:44, Bajta2 napisał:

Jak gra będzie w Premium games to na 100% kupie :P


Premierówkę można kupić niewiele drożej,ja dam 75 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 18:32, Get_Down napisał:

emperor---Co ty gadasz?Ty już wszędzie widzisz korupcje.Oby gra okazała się tak świetna,jak
na to wygląda.


prawde ? jak gra kosztuje dzis kilkadziesiat milionow to pare milionow na lapkowki to rzecz obowiazkowa - gra musi zarobic na siebie i przyniesc zyski - to juz nie sa pozycje za pare tysiecy dolarow - chodzi o coraz wieksza kase. moze troche przesadzam, ale za mamone dzis zalatwisz wszystko, a stronniczosc recenzji widac od dawna.

jak fakt ze gra jest w ksiedze rekordow z powodu wyniku na metacritic wplynie na sprzedaz to warto kupic sobie parunastu recenzentow - dodatkowa reklama przez ginesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:58, TobiAlex napisał:

EmperorKaligula grałeś w ogóle w tę grę? Co masz jej do zarzucenia?


grze nie mam nic do zarzucenia, bardzo mi sie demko podobalo i czekam na premiere na PC - ale nie po podoba mi sie taki marketing, cholernie mi sie nie podba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emperor--->Masz troszkę racji,ale nie musisz się wszędzie doszukiwać korupcji,miejmy nadziej że korupcja w branży gier będzie jeszcze rzadkością,a ludzie odpowiedzialni za wpisy do księgi rekordów guinesa nie są skorumpowani mam nadzieje,chociaż jak mówiłeś za kasę wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 23:15, Get_Down napisał:

emperor--->Masz troszkę racji,ale nie musisz się wszędzie doszukiwać korupcji,miejmy
nadziej że korupcja w branży gier będzie jeszcze rzadkością,


no wlasnie przeciwnie, im ktos wieksza kase wklada w gre (kilkadziesiat milionow) tym chce wiekszych zyskow, a jesli mozna sobie przychylnosc recenzji malym kosztem zalatwic (a wpywa to na sprzedaz gry) to czemu by nie... o szatazach pewno slyszales, jak redakcja nie zrobi dobrej recenzji to w przyszlosci producent nie bedzie przesylal im wczesniejszych wersji gry dla prasy, nie bedzie zaproszen na pokazy, ekskluzywnych wywiadow itp

Dnia 28.08.2009 o 23:15, Get_Down napisał:

a ludzie odpowiedzialni za
wpisy do księgi rekordów guinesa nie są skorumpowani mam nadzieje,


dla mnie to sa oni kretynami "najlepsza srednia na metacritic..." co to ma byc za wpis ? rownie dobrze to producent batmana mogl wyjsc z taka propozycja (i odpowiednia gruba koperta) - i ma wpis. Sam przyznasz ze ten wpis jest beznadziejny i niczego nie pokazuje, ale kolejna reklama jest.

Dnia 28.08.2009 o 23:15, Get_Down napisał:

chociaż jak mówiłeś
za kasę wszystko jest możliwe.


moze koloryzuje i troche przesadzam, ale napewno branza zwiazana z grami nie jest czysta

ps: uzywaj odpowiedz na moim postcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrą sprzedaż można uzyskać dzięki dobrej kampanii reklamowej,po za tym jestem pewien że nie większość graczy wybiera gry tylko i wyłącznie na podstawie recenzji,recenzje wyłaniają dobre i złe strony gry i jakoś przedstawiają ci grę.Oczywiście im więcej dobrych recenzji tym lepiej dla gry,ale ja nie widzę sensu przekupienia recenzenta,jedynie strony typu gram.pl,no które musisz przyznać robią trochę dziwne recenzje np.ostatnio wheelman gra nie wypał a jaką ocenę dostała,bo z czego wiem są uzależnione od wydawców,choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:10, Get_Down napisał:

Ale dobrą sprzedaż można uzyskać dzięki dobrej kampanii reklamowej,po za tym jestem pewien
że nie większość graczy wybiera gry tylko i wyłącznie na podstawie recenzji,


ja kiedys myslalem ze polacy sa madrym narodem - nasze wybory polityczne sa przykladem ze tak nie jest - lykamy klamstwa jak leci i wierzymy ze sie spelnia... z graczami podobnie, a jak szanowany recenzent pisze o slabej grze ze jest dobra to spora czesc ludzi mu wierzy - a on koperte zarobil ;) zawsze sie moze wylgac ze "naprawde mu sie podobala"

Dnia 29.08.2009 o 12:10, Get_Down napisał:

recenzje
wyłaniają dobre i złe strony gry i jakoś przedstawiają ci grę.Oczywiście im więcej dobrych
recenzji tym lepiej dla gry,ale ja nie widzę sensu przekupienia recenzenta,


zachodni wydawca nawet nie splutnie na gram.pl ;) chodzi mi glownie o popularne zachodnie serwisy ktore sa opiniotworcze ("a na ign czytalem ze", "na gamespotcie mowili ze" czy cos takiego)

Dnia 29.08.2009 o 12:10, Get_Down napisał:

jedynie strony
typu gram.pl, no które musisz przyznać robią trochę dziwne recenzje np.ostatnio wheelman
gra nie wypał a jaką ocenę dostała,bo z czego wiem są uzależnione od wydawców,choć mogę
się mylić.


jak sa uzaleznione od wydawcow to sa stronnicze ;] wydawca w jakis sposob wplywa na recenzenta - i nie zawsze jeast to gotowka (patrz wyzej: bonusy przedpremierowe itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie wierzyłem, że ta gra może okazać się dobra. Dopiero te wszystkie oceny i trailery mnie przekonały. Szkoda jedynie, że na moim sprzęcie nie ruszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować