Zaloguj się, aby obserwować  
Shiraco

Heroes of Newerth - temat ogólny

72 postów w tym temacie

Trailer do gry

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-debut-heroes-of/55217

Heroes of Newerth (HoN) to klon gry (mapy-moda do Warcraft''a III) Defend of the Ancients (DotA) z paroma zmianami, czy udogodnieniami. Gra jest darmowa, a jej rozwijaniem zajmuje się S2 TEAM. Grę stworzono z myślą o nowych graczach, których specjalnie nie ciągnie grafika Warcraft''a III oraz pojęcie ogólnych zasad panujących w DotA jest dość skomplikowane. Narazie jest to wersja beta, która i tak zaskakuje, i nie wita nas wieloma poważniejszymi bugami. Do zalet HoN można zaliczyć wiele innowacyjnych rozwiązań:
-dobra grafika, pasująca do świata W3,
-łatwiejsze kupowanie przedmiotów, możliwość złożenia przedmiotu z poziomu recepty,
-opcja reconnect (w ciągu 5 minut od wyjścia z serwera można ponownie dołączyć do gry),
-każda gra jest hostowana przez serwery twórców gry (wreszcie nie trzeba szukać hosta),
-wprowadzenie rozmów (można komunikować się z całym teamem oraz tylko z osobą, którą masz na linii, nie przeszkadzając innym),
-system naliczania leavów (wyjść z gry), ustawiamy opcję "No leavers" i gracze którzy mają więcej niż określony % leavów nie zostaną dopuszczeni do gry,
-community system (to tak jakbyśmy z poziomu gry mieli dostęp do Gareny, bez minimize i większych trudności)

Jednak jak w każdej grze, są i minusy:
-wersja beta, ciągle można napotkać mniej lub bardziej poważne bugi,
-mała ilość postaci (obecnie 43) oraz brak balansu dorównującego temu, który znamy z DotA,
-problemy z przyzwyczajeniem się do efektów (na naszym pierwszym 5v5 battle możemy "stracić głowę"),
-licznik kill/dead, przez to ludzie biorą najlepsze postacie i rzadko można trafić na wyrównaną gre

Strona internetowa: http://www.heroesofnewerth.com

Wymagania Sprzętowe :

- Processor: Pentium 4 2.2 Ghz or Athlon XP 2200+
- Ram: 1 GB
- Video Card: GeForce 5 and ATI 9800 w/ 128 MB VRAM or Intel w/ PS 2.0 and 128 MB VRAM

20090829121711

20090829121804

20090829121849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał klucz beta-key na zbyciu to bardzo bym prosił o kontak

xf: adeq7
e-mail: adeq07@gmail.com

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm wygląda na to, że gra pójdzie na najniższych detalach. Tylko czekam na open beta i zasysam, nie mogę się już doczekać. Szykuje się niezła darmowa gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

praktycznie od strony "gameplaya" nie licząc grafiki, to jest to samo co DotA, ale są też nowi/zmienieni bohaterowie, tzn każdy jest zmieniony ale niektórzy to jedynie wygląd/opisy skilli , samo działanie takie samo.
gra się fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także bym prosił o betakey jakby ktoś miał na zbyciu, ew. jakby ktos wiedział skąd wytrzasnąć, czyli np. jakiś giveaway.

mail: trutututu(małpka)hotmail.com
lub na xfire: trutututu

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 20:24, zerohunter napisał:

Może jestem noobem ale co to Dota?;]


Dota to jest chyba mod do Warcrafta 3 i właśnie na jego podstawie jest zrobiona ta gra. Ale nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 20:44, Markush napisał:

> Może jestem noobem ale co to Dota?;]

Dota to jest chyba mod do Warcrafta 3 i właśnie na jego podstawie jest zrobiona ta gra.
Ale nie wiem dokładnie.



Tyle to ja wiem;]

Mi chodzi bardziej o treść i rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby wolnego beta-keya to bardzo poprosiłbym o wysłanie na: gg: 5959237, albo barsum@interia.pl. Z góry dziękuje:).
Gra wygląda ciekawie, a w szczególności przerobione postacie np. Slayer-> Pyromancer :). Sama rozgrywka wydaje mi się bardziej dynamiczna( wystarczy obejrzeć pokazy skilli na stronie głównej gry). DotA to aktualnie "silnik W3", aż dziwne, że IceFrog dał im pozwolenie na stworzenie gry na jej podstawie. Pozostaje tylko czekać na beta-keya/open bete:). Do zobaczenia w grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 20:47, zerohunter napisał:

> > Może jestem noobem ale co to Dota?;]
>
> Dota to jest chyba mod do Warcrafta 3 i właśnie na jego podstawie jest zrobiona
ta gra.
> Ale nie wiem dokładnie.


Tyle to ja wiem;]

Mi chodzi bardziej o treść i rozgrywkę.

tak w skrócie to wybierasz bohatera, i 2 drużyny walczą ze sobą, są 3 "linie" którymi chodzą twoje armie(same automatycznie się pojawiają) za zabijanie ich jest złoto, za zabijanie wrogich bohaterów też tylko dużo więcej, za złoto kupujesz przedmioty bohaterowi a główny cel to rozwalić bazę przeciwnika, zależnie od drużyny gra może trwać około godziny ale nie musi, i oczywiście im lepsza drużyna tym lepiej się gra bo można zawsze coś z nimi zrobić a jak kiepska to najpewniej się przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Wam pochwalić się że dziś w końcu rozegrałem dobrą partię, w sensie na poziomie. Co prawda staty tego nie odwzorowują 2-0-5 jednakże naprawdę uważam że spisałem się świetnie. W końcu odnalazłem swoje powołanie, Scout. Wystarczy dobrze rozglądać się po mapie, często używać Wind Walk''a(niewidzialność po prostu) i dopadać do low-hp bohaterów. Często też używałem ulti pomagając przy tym int''ą, bo spowolniłem kolesia a oni już tylko dobijali. Nie raz też ratowałem allies moich, bijąc wroga który gonił mojego ziomka ;) No i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 18:25, RhastA napisał:

Jeśli ktoś chce jeszcze to znalazłem invite''y na koncie brata, wystarczy mail''a podać.


To ja byłbym bardzo wdzięczny, jeśli otrzymałbym invite''a
trutututu@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w tą gierkę i muszę przyznać, że całkiem niezła jest. Bardzo przypomina mi Demigod''a, tyle, że HoN jest jakby trochę szybszy, albo mi się tak wydaje po prostu. Lamię w tą grę tak, że z serwerów tylko dla noobów mnie chcieli wywalać, ale co tam. Jedyną rzeczą jaka mnie w tej grze na razie denerwuje strasznie to kamera, bliżej to jej się już nie dało ustawić? Może i to jest kwestia przyzwyczajenia, bo w Demigodziie można było oddalić kamerę tak, żeby widać było całą mapę i do tego jestem przyzwyczajony. A nie przepraszam jeszcze bardzo denerwującą rzeczą jest sklep, jest on tak pokręcony, że żeby ktoś nieobeznany z grą chciał sobie coś tam znaleźć to przesiedzi tam dosyć sporo czasu.
Na tych 3 serwerach na których grałem można było przed grą wbrać postać z pośród 3 postaci, moze i jest to dobry pomysł, bo cały team nie może grać jednym bohaterem, jednak martwi mnie, że nie nauczę się grać do perfekcji jedną postacią, tylko przez bardzo długi czas będę patrzył na staty 0/10/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Pratice, Pratice and Pratice. Co prawda dzisiaj chyba życiówke miałem bo double kill po chwili znowu double kill''a zaliczyłem grając Scout''em. Zresztą muszę nim grać przeważnie, steal''ować czy dobijać lub też używać ulti by spowolnić gdyż przy większych rozróbach które są dość częste w HoN nie mam szans ~10fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 18:25, RhastA napisał:

Jeśli ktoś chce jeszcze to znalazłem invite''y na koncie brata, wystarczy mail''a podać.

EDIT: Niestety tylko 3.



Rhasta zostały jeszcze invite??
jak coś speedzenon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jednej rzeczy nie rozumiem, jak w Docie jest większa rozróba(typu walka 5v5) wszyscy rzucają czym się da itp itd, to wszystko ogarniam a w HoNie starczy walka 3v3 i już gówno wiem a po chwili okazuje się że team mate padli a ja mam właśnie 50% hp i nie jest to przez lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować