Zaloguj się, aby obserwować  
Shiraco

Heroes of Newerth - temat ogólny

72 postów w tym temacie

jakby ktoś był ciekawy zamieszczam gameplaya w późniejszej fazie rozgrywki
Blood Hunter

Ps:
O keya prosze pisac namiary na gramsajcie =D
Kto pierwszy ten lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagralem z 20 gier, glownie Swiftblade''m (pod koniec calkiem skutecznie), kilka rzeczy ktore mnie denerwuja:

1. bez przynajmniej 2och osob nie ma co myslec o powaznym graniu, w 3 graczy mozna zniszczyc przeciwna 5-osobowa druzyne w kilka sekund. Gra solo to bycie zaleznym od kretynow ktorzy wychodza w polowie bez powodu czy trafienie na totalnych noobow - czyli kogos takiego kim sie bylo na samym poczatku (sami zobaczycie o czym mowie)

2. bulidy, bez przeczytania kilku ospisow nie nie ma co myslec o przyzwoitym graniu - to co robilem przed czytaniem to bylo expienie przeciwnika

3. przedmioty - jest ich od cholery i eksperymentowanie solo (jest opcja trening) zabiera duzo czasu, z poczatku nie moglem sie polapac co brac, a co nie - i tutaj znowu trzeba poczytac by grac skutecznie, bo gra bez przedmiotow/ze zlymi przedmiotami to marnowanie potencialu klasy.

4. skill i "zasady" - zawsze 1ranged na mid, po dwoch na gore i dol, do tego "last hitowanie", sposoby na spowolnienie wlasnego creepu itd. Ludzie majacy +60 action per minute (APM) to norma w tej grze... Zasad jest sporo i tak solo to ciezko zaskoczyc - znowu czytamy poradniki, albo ktos bardziej rozgarniety (kolega ktory juz gra) nam tlumaczy. Czesc zasad wydaje sie dziwna - szczegolnie z perspektywy meele dpsa ktorym gram, imo rangedy maja latwiej w poczatkowej fazie gry, szczegolnie ze zabijaja wlasne jednoski zebym ja nie dostal kasy.

5. walka "bohaterow" - polega na tym: ktora druzyna pierwsza rzuci stuna, potem juz aoe wszystkich i pozamiatane... troche to przesadzone. Swoim Shiftblade''m zdejmowalem magow wroga jednym skillem (dystansowym) i to tak kolo 15 poziomu (do 25jeszcze daleka droga)

jest to gra nastawiona na granie druzynowe - poki co gram w duecie, srednio nam to wychodzi, z 3cim ze srodka mozna by juz cos powaznego planowac. I jest to gra ktorej trzeba sie uczyc - zeby byc przecietnym trzeba swoje poczytac, ponotowac i miec sciagi podczas grania (do zapamietania jest troche) a potem zmudnie zdobyte informacje wprowadzac w zycie dostajac niemilosierne baty w pierwszych grach. A czy warto ? Wg mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól ze skomentuje twoje Punkty
1.Jeżeli grasz gry nierankingowe to sie nie dziw =D
Trafiasz na feederów i leaverów
2.co do talentów to obojetnie a z itemami to każdy ma własny schemat
zależy jak lubi grac
3. Na swifta jest dużo sposobów jak go "uziemić"
4.Chesz ci to wytłumacze nawet w praktyce
5.Wiesz wogóle co to gankowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 22:32, VenRage napisał:

1.Jeżeli grasz gry nierankingowe to sie nie dziw =D
Trafiasz na feederów i leaverów


raczysz zartowac, jak tworze gre to ludzie prosza by ich blokowac bo sie znajach i chca grac razem, Ba bardzo czesto wapdaja "pro-sy" z jakis klanow w ilosciach hurtowych... oczywiscie gry "no-stats" bo tylko w takie gram. A co mi da granie w gry rankingowe ? mam w dupie caly ten raniking jak zapewnie wiele innych osob, konto komus skasuja, ze sobie wyjdzie wczesniej ? nic mu nie grozi poza strata paru punktow...

Dnia 29.12.2009 o 22:32, VenRage napisał:

2.co do talentów to obojetnie a z itemami to każdy ma własny schemat


tylko ze takie "wydaje mi sie" poczatkujacego gracza nie ma nic wspolnego z wygrywaniem, trzeba poczytac - moja skutecznosc po zastosowaniu jednego bulida bardzo wzrosla.

Dnia 29.12.2009 o 22:32, VenRage napisał:

3. Na swifta jest dużo sposobów jak go "uziemić"


byle jaki stun i kilka razy aoe - 99% walk pomiedzy zespolami tak sie konczy... przezywaja tylko str, ktorych za duzo nie gra :/

Dnia 29.12.2009 o 22:32, VenRage napisał:

4.Chesz ci to wytłumacze nawet w praktyce


ja juz cos tam kumam, ale ktos kto wlasnie dostal klucz i sciaga bete nie ma o tym zielonego pojecia - wyzywanko od nobow nawet na "noobs only" na porzadku dziennym - cholernie zachecajace, nie ma co.

Dnia 29.12.2009 o 22:32, VenRage napisał:

5.Wiesz wogóle co to gankowanie?


gankowanie = bicie slabszych w mmo, tutaj zamiast slowa gankowanie lepiej pasuje "lepszy refleks". I opisuje to co widze w grze: grupa przeciwnikow wyskakuje z gory/dolu/tylu (tam gdzie sie nie spodziewasz), ten kto idzie pierwszy stunuje/zamraza/spowalnia, a potem patrzysz jak wybiega reszta, ktora odpala aoe przed ktorym nie ma jak uciec... kilka sekund i czekasz na respawn. Nawet ja po 2och dniach grania jak odpalilem sobie Pyromancera to do czegos takiego zmierzalem, z czesciowym sukcesem - stun, atak, aoe (jestem martwy bo nie wszykich trafiam stunem i focus na mnie) ale moja druzyna wykancza bez problemow po czyms takim...

ps. w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeśli gram z randomami to gram na stats pownieważ denerwują mnie leaverzy
a co do newbich to gra strasznie zniecheca na początku bo trzeba sobie powiedzieć ze jest trudna
i żeby opanować ją doskonale potrzeba długich godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 15:28, VenRage napisał:

a dokładnie gankowanie tutaj w HoNie to atak na przeciwna druzyne przesuwającą linie
z flanki lub z lasu

dokładnie tak. zwykle chodzi o to żeby ich tak podejść żeby chociaż kilku/jeden z nich zginął.
ja z opanowaniem tej gry to mam takie problemy że się słabo robi. niby prawie to samo co dota, parę innych/zmienionych bohaterów oraz przedmiotów a jak nie mogę tak nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem sporo w DotA, a to wydaje sie bardzo podobne. Moze ktos podeslac zaproszenie na rtblade@poczta.fm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma na zbyciu to moglby mi podeslac beta key? Zaciekawil mnie linux client tej gry. :>
Email w podpisie.
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już jest oPen Beta więc korzystać bo potem 30 $$$ to idiota da na gre 300 mb....

tylko ja nie mogę uaktualnić gry? Gorzej niż z BC2 bo kurde tu co patch to crash...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ściągnąłem, HoN (trwa już open beta) i również przy próbie updejtu gry z wersji 0.3.0.0 do 0.3.3.0 wywala mnie do pulpitu, oby to szybko poprawili ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować