Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 08:18, hunter22 napisał:

Po prawie dwóch latach gry w dziwny i tajemniczy sposób zniknęło moje konto na s3...
profesjonalność operatora serwera też mnie powaliła :P

Pod koniec naszej dyskusji i podawaniu przeze mnie szczegółow na temat mojego konta,
napisał... "no to klops", i stwierdził, że nieraz ktoś się na konto włamuje i usuwa :P

Zwróć się do administratora gry.
To e-mail do niego - g0b@team-bitefight.pl
Mam nadzieję, że coś zaradzi :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 19:06, KamileK92 napisał:

Zdarza sie wam często ze przegrywacie walkę z gościem słabszym o 2lvl i gorszymi statami??
Ja już tak kilka razy miałem:(


To system losowy... w BF by wygrywac walki nie są potrzebne super staty, szczęścia trzeba miec dużo lub być SMS-fighterem, jakich pełno w BF :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a o co chodzi w rankingu z tymi latarniami i treningiem??

Odpowiedź do posta KamileK92


Latarnie - kto najwięcej razy trafiał na latarnie na polowaniach

Trening - kto ile złota wydał na podnoszenie statystyk swojej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę, kasy trochę uzbierałem, no i pytania do tych doświadczonych - W co pakować na treningach? Równomiernie, czy siła i obrona wystarczy? Co ma największe znaczenie przy starciach - który ze współczynników? Jak mogę mieć więcej złota z polowań czy walk? Co najlepiej rozbudowywać w kryjówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobili wielką akutalkę na BF .
Dodano :
Tawerna jest bez wątpienia najbardziej mrocznym i obskurnym miejscem w całym miejście. Między innymi dlatego Stworzenia Nocy mogą tu od czasu do czasu wmieszać się w towarzystwo i dostać do społeczności śmiertelników. Wieść niesie, że właściciel tawerny jest jednym ze Stworzeń Nocy i dla "niektórych" klientów ma specjalne zlecenia...
Grota Stoisz przed wejściem do głębokiej i tajemniczej groty. Jest wiele opowieści na jej temat, ale ktokolwiek tam wszedł nigdy nie wrócił i nie zdał relacji ze swoich przygód. Powiedziane jest, że grota prowadzi do samego piekła...
Targowisko Na targowisku zawsze coś się dzieje, kupcy i handlarze sprzedają swój towar a klienci pozbywają się nadmiaru złota z sakiewek.
Biblioteka Tutaj masz możliwość zmiany swojego Imienia, pamiętaj jednak, że to kosztuje.


Jednak coś robią :P A już mi się odechciewało grać , normalnie zaczyna gra przypominać Gladiatusa .
No i jeszcze nowa grafika budynków itp. To się chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No - w tawernie wykonałem dwa zadania - super pomysł na doświadczenie, bo można po zadaniach zapolować, iść na cmentarz i w godzinę zarobić nawet 5-6 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:44, Uspatente napisał:

No - w tawernie wykonałem dwa zadania - super pomysł na doświadczenie, bo można po zadaniach
zapolować, iść na cmentarz i


No, zadanka są ciekawe... na trudnych zadankach można zdobywać tysiące sztuk złota dziennie :)

Dnia 01.04.2008 o 20:44, Uspatente napisał:

w godzinę zarobić nawet 5-6 punktów.


To właśnie nie dobrze, im więcej PD tym szybciej awansujesz na wyższe poziomy a twoje staty zostaja w miejscu... wtedy mozesz stać się farmą dla wrogiej rasy...

Jaki serw? Jaka rasa jestes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 09:26, hunter22 napisał:

To właśnie nie dobrze, im więcej PD tym szybciej awansujesz na wyższe poziomy a twoje
staty zostaja w miejscu... wtedy mozesz stać się farmą dla wrogiej rasy...


Mechanika walki rzeczywiście pozostawia sporo do życzenia, skoro lepiej być bogatym, aby szkolić się w statystykach niż doświadczonym :) Dla mnie czasami działa to na korzyść, bo tłukę "wilki" o 5-8 poziomów wyżej ode mnie, które inwestują w kryjówkę niż w staty. A wyższy poziom jest potrzebny mi do awansowania na cmentarzu i lepszego ekwipunku. To dobry pomysł, że nie widać premii za "itemy" - parę razy nieźle zarobiłem, bo oponenci widzieli stosunkowo niskie moje staty, ale plus premia okazały się wyższe od atakujących :))
Co do złota wystarczy mieć listę ok. 10 niższych od ciebie poziomem i regularnie po południu/wieczorem ich trochę natłuc - czyści się im wtedy złoto, które zarobili :) + 2 x polowanie po 1h (średnio ok. 700-900 golda, raz miałem duże miasto - ponad 2000 golda i 20 pkt.EXP!) tawerna (biorę tylko te z rozmową - przeszukiwanie kosztuje czas na polowania) + reszta cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 11:08, Uspatente napisał:

Mechanika walki rzeczywiście pozostawia sporo do życzenia, skoro lepiej być bogatym,
aby szkolić się w statystykach niż doświadczonym :) Dla mnie czasami działa to na korzyść,
bo tłukę "wilki" o 5-8 poziomów wyżej ode mnie, które inwestują w kryjówkę niż w staty.


A więc jesteś wampirem... a jaki serw? Oby 23... :)

Dnia 14.04.2008 o 11:08, Uspatente napisał:

A wyższy poziom jest potrzebny mi do awansowania na cmentarzu i lepszego ekwipunku. To
dobry pomysł, że nie widać premii za "itemy" - parę razy nieźle zarobiłem, bo oponenci
widzieli stosunkowo niskie moje staty, ale plus premia okazały się wyższe od atakujących
:))


Tak, ukryte wypasne bronie, zbroje to udręka, ale ja sobie z takimi wampirami radzę :)

Nie pisze, że nie mozna awansować na wyższe poziomy, chodzi o to by robić to powoli... :P

Dnia 14.04.2008 o 11:08, Uspatente napisał:

Co do złota wystarczy mieć listę ok. 10 niższych od ciebie poziomem i regularnie po południu/wieczorem
ich trochę natłuc - czyści się im wtedy złoto, które zarobili :) + 2 x polowanie po 1h
(średnio ok. 700-900 golda, raz miałem duże miasto - ponad 2000 golda i 20 pkt.EXP!)
tawerna (biorę tylko te z rozmową - przeszukiwanie kosztuje czas na polowania) + reszta
cmentarz.


Na wampirach mam średnio z 5000 dziennie, coś pewnie ostatnio sporo mi spadła średnia, bo nie mam premium na razie :P

3-4 razy dziennie trudne zadania, a w tym grota kilka razy na 30 minut i można ciężką kasę złapać :)

Od kiedy doszła grota i zadania nie warto chodzić na polowania na ludzi... a cmentarz biorę tylko na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 11:33, hunter22 napisał:

A więc jesteś wampirem... a jaki serw? Oby 23... :)

Niestety nie :)

Dnia 14.04.2008 o 11:33, hunter22 napisał:

Tak, ukryte wypasne bronie, zbroje to udręka, ale ja sobie z takimi wampirami radzę :)

Mnie z początku irytowało, że nie mogę części używać, bo uzależnione to od poziomu - kupę kasy uzbierałem, ale się nie zmarnowała, bo poszła na treningi :)

Dnia 14.04.2008 o 11:33, hunter22 napisał:

Na wampirach mam średnio z 5000 dziennie, coś pewnie ostatnio sporo mi spadła średnia,
bo nie mam premium na razie :P

Ja gram na tym bezpłatnym :(

Dnia 14.04.2008 o 11:33, hunter22 napisał:

3-4 razy dziennie trudne zadania, a w tym grota kilka razy na 30 minut i można ciężką
kasę złapać :)

Nie miałem szczęścia do groty - zawsze jakiś pech wyleciał, to w polowaniu mam rzadziej latarnię :) To od charyzmy zależy czy od poziomu ile się złota trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 11:39, Uspatente napisał:

Ja gram na tym bezpłatnym :(


Grałem ponad 1,5 roku bez kupowania dodatków i stwierdzam, że nie warto... choć na początku BF''a dało sie grać, ale teraz by coś osiągnąć trzeba trochę zainwestować. Choć i tak mało kasy na to wydaje :P

Dnia 14.04.2008 o 11:39, Uspatente napisał:

Nie miałem szczęścia do groty - zawsze jakiś pech wyleciał, to w polowaniu mam rzadziej
latarnię :) To od charyzmy zależy czy od poziomu ile się złota trafi?


Niby od charyzmy, im wyższa tym więc kasy... ale jest z tym różnie, masz szczęście to masz obfite polowanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick w grze: PJoTr3K. Jestem wilkołakiem w 4 świecie i jestem adminem klanu _mOsT_WaNt3D_ do którego zapraszam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować