Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 12:47, Deejay napisał:

> Ej co jest.Mam ustawione,żeby pokazywało mój portret,a jak wchodzę do podglądu to mi pokazuje

> czarne pole z karteczką w lewym górnym rogu.Co jest?
Spróbuj ctrl+F5
jak nie pomoże to wyłącz portret i włącz jeszcze raz


Dzięki pomogło ctrl +F5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie.Czy jeśli jest wojna i przegra się walkę lub jest remis to trzeba to zamieścić na forum bite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wczesniej mialem doczynienia z ta grą ale jakos mi nie przypadla do gustu,szczerze to wole gladiatusa a i mam tam juz nie najgorszą postac :D ale bitefight tez nie jest zle i oczywiscie szacunek dla tych ktorzy preferują takie gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 15:09, BoyOgOyOrtH napisał:

Tak wczesniej mialem doczynienia z ta grą ale jakos mi nie przypadla do gustu,szczerze to wole
gladiatusa a i mam tam juz nie najgorszą postac :D


od dawna gram i gra mi sie nie znudziła... przeżyłem reset postaci (po koniec wakacji 2006 skasowali wszystkie statystyki postaci... został tylko poziom). Trudno było mi się po tym "ciosie" podnieść, ale jakoś ciągne... heh gdyby nie ten reset to bym teraz wymiatał na s3...

Dnia 22.07.2007 o 15:09, BoyOgOyOrtH napisał:

ale bitefight tez nie jest zle i oczywiscie
szacunek dla tych ktorzy preferują takie gry!


Zależy kto jakie klimaty lubi... z "tych" gier klimatem najbardziej odpowiada mi BF i w niego gram... :D


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie tak sobie popatrzyłem na statystyki na s1.No i patrze na najlepszego.Fajnie poziom chyba 184,ale zobaczyłem zbroje jaką nosi i owszem ma,ale na 50 poziom.I pomyślałem "Czy nie zrobili nowych hełmów,zbroi,czy broni,a może po prostu nie stać graczy na nowe przedmioty.Nieeee, przecież oni zarabiają po kilkanaście tysięcy dziennie więc jak mogłoby ich nie stać."
Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:38, Paweł 321 napisał:

/ciachu-ciach/

Widocznie nie zrobili itemów dla wyższych poziomów. Na samym szczycie ludzie wygrywają dzięki jak najlepsze,u rozmieszczeniu kasy na statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:38, Paweł 321 napisał:

Co o tym myślicie?

Hełmy ===> http://board.bitefight.onet.pl/thread.php?threadid=30251
Zbroje ===> http://board.bitefight.onet.pl/thread.php?threadid=30252
Uzbrojenie / Broń ===> http://board.bitefight.onet.pl/thread.php?threadid=30281

Jak widzisz, w najlepszą zbroję i hełm można już się przyowdziać już na stosunkowo niskim lvl-u :)
Potem zostają tylko branie, a od setnego lvl-u ładujesz już tylko w staty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc, to szybko mnie ta giera znudziła, chociaż sama nie wiem dlaczego. Już po jakimś tygodniu ją zostawiłam. Dla porównania moja siostra grała w nią od marca ubiegłego roku do jeszcze niedawna, więc to chyba już kwestia gustu czy się znudzi czy nie...

Tak btw. to teraz jest całkiem podobna knightfight, też szybko mi się znudziła... pecha mam do gier w przeglądarkach... ;D
Btw2. Widziałam, że twórcy wyżej wymienionego knightfight zrobili też całkiem podobną giere do bitefight, coś chyba jak monsters game czy jakoś... a może to nowa odsłona bitefight? bo to praktycznie to samo...

Ps. Sorka za lekkiego offa... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 23:19, Deejay napisał:

Jak widzisz, w najlepszą zbroję i hełm można już się przyowdziać już na stosunkowo niskim lvl-u
:)
Potem zostają tylko branie, a od setnego lvl-u ładujesz już tylko w staty :)


Ale to już nie ma sensu jak na 40-50 lvl kończą się już bronie i nie da się już nic kupić i tylko staty rozwijać :(

Wiecie na jaki pomysł wpadłem???Zobaczcie na obrazku :D (hahaha smieję się z własnej postaci).Jak ktoś chce,żebym mu zrobił taki obrazek podobny to dać mi tylko obrazek postaci,broni i hełmu.

20070724134327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:43, Paweł 321 napisał:

Ale to już nie ma sensu jak na 40-50 lvl kończą się już bronie i nie da się już nic kupić i
tylko staty rozwijać :(

No. bronie akurat dopiero na 99lvl się kończą :) Ale masz rację, to i tak dość szybko :( Już o zbrojach i hełmach nie wspominając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:43, Paweł 321 napisał:

Wiecie na jaki pomysł wpadłem???Zobaczcie na obrazku :D (hahaha smieję się z własnej postaci).Jak
ktoś chce,żebym mu zrobił taki obrazek podobny to dać mi tylko obrazek postaci,broni i hełmu.


No jakoś tak dzwnie by sę wyglądało. Ale to chyba mogłobybyć do wyboru czy chce sę, żeby pokazywać całę uzbrojenie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 23:06, krzysiek253 napisał:

No jakoś tak dzwnie by sę wyglądało. Ale to chyba mogłobybyć do wyboru czy chce sę, żeby pokazywać
całę uzbrojenie... :/

nie wiem czy to byłoby dobre. tak to przynajmniej jak kogoś atakujesz, to wiesz tylko jaką ma zbroję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest średnia. Denerwuje mnie schemat działania w Gladiatusie, BiteFight oraz w np. MetalDamage. Wszystko ma swój odpowiednik. W klimacie BF jest jeszcze monstersgame i w to właśnie gram (dużo ładniejsza kryjówka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 16:11, wooki3 napisał:

Mam na sprzedarz postać do Bitefight :) serv 13 48 lvl Pisać chętni :)


Przeczytaj sobie zasady gry, konta nie są na sprzedaż ponieważ konto nie jest twoją własnością..

Pozwole sobie zacytować zasady by cię jeszcze dokładniej uświadomić:

"§11 Handel kontami

Konta są własnością:
Gameforge GmbH
Durmersheimer Str. 55
D-76185 Karlsruhe
Tel: +49 (0)721 / 1208571
Fax: +49 (0)721 / 1208574
E-Mail: info@gameforge.de

Zabrania się prób sprzedaży konta lub pozyskiwania pieniędzy w inny sposób na przykład przez udostępnianie konta osobom trzecim. Zakaz ten dotyczy także upubliczniania oraz używania danych umożliwiających dostęp do konta, jak celowego omijania reguł gry i przepisów zawartych w OWU."


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja skończyłem niedawno z bitefight. Byłem na 70 lvl ale gra mi się znudziła. Przeciez tam nie mam żadnego urozmaicenia. No tak są wojny, ale tylko tyle. Przecież trzeba tylko chodzić na polowania i do pracy, a jak jest wojna to atakować wampiry lub wilkołaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 19:08, feniksipopiół napisał:

Przecież trzeba tylko chodzić
na polowania i do pracy, a jak jest wojna to atakować wampiry lub wilkołaki.

Jak nie ma wojny też możesz atakować przeciwników i to z rożnych klanów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować