Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

To bierz brata konto i graj z wyższym levelem , ale im wyżej jest się tym łatwiej idzie gra. Ja tam muszę dobić do 64 levela i będe dostawał więcej kasy na cmentarzu i przecierpię te 9 zł i kupię sobie skrzynie i zacznę zbierać na jakoś super zbroje albo miecz.
Jak by ktoś był wilkołakiem na 6 serwerze to niech da znać czy to na gg czy w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:47, olki77 napisał:

To bierz brata konto i graj z wyższym levelem , ale im wyżej jest się tym łatwiej idzie gra.
Ja tam muszę dobić do 64 levela i będe dostawał więcej kasy na cmentarzu i przecierpię te 9
zł i kupię sobie skrzynie i zacznę zbierać na jakoś super zbroje albo miecz.
Jak by ktoś był wilkołakiem na 6 serwerze to niech da znać czy to na gg czy w tym temacie.



Ta weź od brata on za darmo mi nie odda :P Kase chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:48, wooki3 napisał:

Ta weź od brata on za darmo mi nie odda :P Kase chce :P


Taki brat :P To na jego miejscu sprzedał bym konto na allegro , tam latają konta z ogame , pimplanda , to nawet dobry sposób na zarobek , rozbudować konto i później je sprzedać . Ja bym swojego konta nie sprzedał , za dużo czasu poświęciłem tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:53, olki77 napisał:

> Ta weź od brata on za darmo mi nie odda :P Kase chce :P

Taki brat :P To na jego miejscu sprzedał bym konto na allegro , tam latają konta z ogame ,
pimplanda , to nawet dobry sposób na zarobek , rozbudować konto i później je sprzedać . Ja
bym swojego konta nie sprzedał , za dużo czasu poświęciłem tej grze :)



Jak by był chętny spredał by na allegro ale tam mało kto kupuje :P A może ty znasz kogoś kto chce :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:11, krzysiek253 napisał:

z tego co wim to sprzedaż konta jest niedozwolona... Konta są własnością GameForce, a nie użytkowników...



Niedozwolona niedozwolona :P Ale i tak sprzedają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:18, Adam k. napisał:

Bo jak gralem kiedys to wypowiedzieli mojemu klanowi wojne i cos mowili ze na forum trzeba
zamiescic zeby byla oficjalna tylko nei wiem o co dokladnie chodzi:/

Regulamin prowadzenia wojen ===> http://board.bitefight.onet.pl/thread.php?threadid=28627

Dnia 25.08.2007 o 14:18, Adam k. napisał:

Niestety nie dostalem meila z ktywacja i nie moge pisac postow:/

Podaj nicka, to Ci aktywuję konto :)

P.S. Wyciąg z regulaminu gry:
§11 Handel kontami

Konta są własnością:
Gameforge GmbH
Durmersheimer Str. 55
D-76185 Karlsruhe
Tel: +49 (0)721 / 1208571
Fax: +49 (0)721 / 1208574
E-Mail: info@gameforge.de

Zabrania się prób sprzedaży konta lub pozyskiwania pieniędzy w inny sposób na przykład przez udostępnianie konta osobom trzecim. Zakaz ten dotyczy także upubliczniania oraz używania danych umożliwiających dostęp do konta, jak celowego omijania reguł gry i przepisów zawartych w OWU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znów zacząłem grać w tę grę i muszę powiedzieć, że nawet mnie wciągnęła ;]. Ma nawet fajny klimat, ale trochę mało można kupić przedmiotów :/. I trochę mało miejsc do odwiedzenia w mieście, ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:30, mikim napisał:

Wczoraj znów zacząłem grać w tę grę i muszę powiedzieć, że nawet mnie wciągnęła ;]. Ma nawet
fajny klimat, ale trochę mało można kupić przedmiotów :/. I trochę mało miejsc do odwiedzenia
w mieście, ale to nic.

Ja grałem z pół roku i mi sie znudziło... Oddałem konto i jestem teraz szczęśliwszym człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grę bazującą na BiteFight to zagraj sobie w BattleKnight

PS. tam jest o wiele więcej rzeczy i w każdym momencie gry możesz wybrać czy chcesz być zły czy dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:50, Baluk25 napisał:

Jak chcesz grę bazującą na BiteFight to zagraj sobie w BattleKnight

Sorki to moje osobiste zdanie. Obydwie gry są nuuudne, grałem w obie ok. 2 tygodni i każda z nich powtarza te same mechanizmy, zero fabuły... nuuuuda! Aczkolwiek wole BF

Dnia 11.09.2007 o 21:50, Baluk25 napisał:

PS. tam jest o wiele więcej rzeczy i w każdym momencie gry możesz wybrać czy chcesz być zły
czy dobry.

Taaaa... i tak musisz z góry decydować bo potem mniej kasy masz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Z forum BF-a dowiedziałem sie, że 22 serwer zostanie otwarty 1 pazdziernika :) To wiadomośc od admina wiec napewno to prawda ;]

HURRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitefight?! Co to jest?! Jakieś minimalistyczne RPG dla niepełnosprytnych moim zdaniem. Dwie "lokacje" w mieście, zero ruchu i pseud-walki. Do tego jeszcze te "piekeilne kamienie" za kasę. No, no, mają ludzie pomysły, jak naiwniaków wydoić... W takie "gry" to można było grać 15-20 lat temu... To jaj już wolę "The Mafia Boss". Tam przynajmniej jest wrażenie, że coś się dzieje, a połączenie grabarza z Nosferatu i Bobem Budowniczym jakoś do mnie nie przemawia. W skali od -5 do 5, daję -5 bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować