Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer NFS Shift na PSP

16 postów w tym temacie

Eh szkoda, liczyłem na godnego konkurenta rewelacyjnych Toca 2 i 3 na PSP a EA jak zwykle postanowiło temat ztrywializować i zrobić nie Shifta a plastikowego Shita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 15:17, PanLucek napisał:

no w porownaniu z poprzednimi to wyglada swietnie ;)

Co ogółu to się zgodze, ale samochody na tym trailerze wyglądają jak plastikowe klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohydny ten trailer. Ciągle pokazują się jakieś mordy pokroju serwisu aleryj i pełno kresek zasłaniających gameplay. Nie potrafią już zrobić normalnej ścigałki bez udziwnień? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nam wysyp wyścigów na PSP. Już 29 września wychodzi Motorstorm:Arctic Edge, a 1 października mobilna wersja Gran Turismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że sama gra będzie conajmniej niezła, po ukończeniu już jakiś czas temu Pro Streeta chętnie zagrałbym w jakiegoś NFS''a. Natomiast trailer to całkowita kaszanka -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i że niby takie fajne zniszczenia na PSP są jednak możliwe? i EA jako pierwsze je "przedstawiło?" bo grając w Burnouty to takich zniszczeń nie zauważyłem. (NA PSP, żeby nikt się nie czepiał)
wygląda to jak "Pro Street na PSP, taki jak być powinien w dniu premiery"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno wygląda lepiej niż to, co zaprezentowali na PSP. Jak już kupować grę w takich klimatach to na pewno lepszym wyborem jest Gran Turismo na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 17:10, eowina napisał:

[M]


Nie dość, że archeolog to jeszcze umieszcza reklamę, nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować