Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Power Play - nowa tania seria gier

89 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 16:56, Lord-Tyrranoos napisał:

Jest kilka gier, na które na pewno zwrócę uwagę. Przede wszystkim Beowulf i Beyond Good
and Evil... W końcu jakaś konkurencja dla $uperceny...


Beowulfa odradzam, miałem 4 egzemplarze premierowej wersji i nawet za 5zł nikt nie chciał tego kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:48, Lord-Tyrranoos napisał:

Ja kupię - jednak brutalność wzięła górę ;)).



mam na stanie 1 premierówkę także jak chcesz to za 5zł ci oddam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premierówka premierówką - taniej mi wyjdzie w sklepie, licząc wszelkie koszty przesyłki. No, chyba że faktycznie w najbliższych sklepach nie będzie przez jakiś czas tej gry - wtedy, jak jeszcze będziesz miał, może się skuszę. Jednak narazie szukał będę w sklepie ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:59, Lord-Tyrranoos napisał:

Premierówka premierówką - taniej mi wyjdzie w sklepie, licząc wszelkie koszty przesyłki.
No, chyba że faktycznie w najbliższych sklepach nie będzie przez jakiś czas tej gry -
wtedy, jak jeszcze będziesz miał, może się skuszę. Jednak narazie szukał będę w sklepie
;)).



jeżeli tak to proponuje od razu pójść do reala o ile takowy market masz w swoim mieście. Produkt jest w ich gazetce to tez napewno tam znajdziesz tą grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:03, Lord-Tyrranoos napisał:

Jest, więc w ciągu najbliższych dni się tam wybiorę ;)).



Jeżeli kupisz prędzej niż ja to wrzuć proszę tutaj fotki wnętrza pudełka (płytka, instrukcja czy cos) i daj znać jak z punktami do KG a jeżeli ich nei zbierasz to podaj mi ten kodzi. Będe bardzo wdzieczny. DziękI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.... Beyonda mam premierówkę za 20- zł. Tak to nic ciekawego.... Jakby te s supersellera i Kolekcji klasyki wylądowały.. I Beowulf może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż taka zła? Nigdy na oczy nie widziałem, co najwyżej słyszałem. Ale ona mi się kojarzy z tym.. no.. jak mu tam.. a, Eragonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:31, Ezio napisał:

Aż taka zła? Nigdy na oczy nie widziałem, co najwyżej słyszałem. Ale ona mi się kojarzy
z tym.. no.. jak mu tam.. a, Eragonem.



gra o wiele gorsza ale to sam sie najlepiej przekonaj żeby nie było na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w realu specjalnie żeby zobaczyć te gry z tej serii ale chyba nie dowieźli i będe musial wybrać się jeszcze raz. ktoś już widzial te gry ,,na żywo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować