Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Power Play - nowa tania seria gier

89 postów w tym temacie

No właśnie ciekaw jestem co z resztą serii po tych wakacyjnych wyprzedażach. SS poszły po 20zł, KK 50% taniej, o nowych tytułach nie słychać a Premium Gamesx teraz oczkiem w głowie C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 16:27, igor8472 napisał:

W końcu gdzieś upchnęli gry które Cenega wyprzedaje po niskich cenach od chyba roku,
raczej bez powodzenia jak chociażby I WŚ, Patrician III, Desert Law czy Port Royale.
Ale za tą cenę to w sumie nawet 1/3-1/2 tej listy jest warta uwagi. Zawsze lepiej sek
upić to niż 2-3 browary.



Tu bym polemizował. 3 browarki albo gra za 8zł? Oj to ja wole 3 browarki a grę kupic innym razem:) Tym bardziej, ze czasu na granie mało a na półce leży kilka ciągle wciągających tytułów:) No ale lockdowna chyba kupic. Tylko nadal interesuje mnie kwestia tych punktów do KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 16:24, Revanchist napisał:

Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE :P. Jest dużo serii lepszych niż Combat Mission, jesteś
po prostu zaślepiony :P.


Nie, to Ty jesteś zaślepiony innymi kaszalotami komputerowymi i nie dostrzegasz geniuszu Combacika. :D

Dnia 08.09.2009 o 16:24, Revanchist napisał:

A tak na serio: ludzie, CM to strategia, nie mówmy, że jest lepsza od np. platformówek,
bo to nie ten gatunek i takich gier po prostu nie zestawia się razem :P.


No, jak nie?
Tak na serio, to jak dobrze zaobserwujesz, to CM jest najlepszy w każdym rodzaju gier...

Dzikie wyścigi czołgami w stronę flag w celu ich przejęcia, to nic innego niż rajdówka i to lepsza niż jakieś Burnałty czy inne Nid for Spidy...

Obniżenie widoku najniżej przed oddziały i mamy super FPS''a o dynamice milion razy lepszej niż w Krajzisie czy innym Farkraju...

Dziesiątki liczb w statystykach i wybieranie jednostek o lepszych cyferkach, to nic innego niż RPG ciekawsze niż wszelakie Newerłintery czy Planskejpy...

Zręczne skakanie od zagajnika do zagajnika i od domostwa do domostwa oddziałami i mamy lepszą zręcznościówkę od Prins Of Persja...

Tak więc jak widzisz, CM bije wszystkie gry jak tylko potrafi. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nadal interesuje mnie kwestia tych punktów

Dnia 08.09.2009 o 16:33, Citkowsky napisał:

do KG.


Trzeba było na próbę jedną sztukę kupić :-). Skoro gry wydaje Cenega punkty na 99% powinny być tak jak w Taniej Serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, kto zmoderował tytuł tego tematu? Toż ta seria nie nazywa się ,,Power Play" tylko ,,power play" więc nie widzę sensu w modyfikowaniu tego tytułu. Tytuł napisany z małych liter nie bez przyczyny.


igor8472

Kupię tego Lockdowna przy najbliższej wizycie w markecie to dam znać ile tam punkcików dają za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 16:48, Revanchist napisał:

Jak to mówią, jak coś jest dobre do wszystkiego, to jest do niczego :D.


A widzisz...
Z braku argumentów szukasz zwyczajnej i niewinnej dziury w całym moim wywodzie opisującym szczerą prawdę.

;D

BTW. Widzę, że i tak zbieracze gier z CDA wiele tytułów już z tej serii mają, tak jak ja, więc jakimś tam rarytasem wcale ta seria nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wywód jest śmieszny i na żadnym innym polu by ta gra się nie wybroniła, nie mówiąc już o np. fabule :P. Kurczę, maniakiem WarCrafta jestem i uważam go za najwspanialszą serię gier, ale aż taki nie jestem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 16:57, Revanchist napisał:

Ten wywód jest śmieszny i na żadnym innym polu by ta gra się nie wybroniła, nie mówiąc
już o np. fabule :P. Kurczę, maniakiem WarCrafta jestem i uważam go za najwspanialszą
serię gier, ale aż taki nie jestem... :P


Jak to na polu fabuły by się nie wybroniła?
Przecież zawiera chyba najdramatyczniejszą fabułę, jakiej zaznała ludzkość...
Chyba nie stwierdzisz, że było inaczej w przypadku II Wojny Światowej? ;)

CM jest najlepszy i basta! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o dramatyzm - Lost z pewnością nie ma dramatycznej fabuły, a jest jedną z najciekawszych na rynku.

A w ogóle to zapominasz, że FPSy to nie tylko dynamika, a RPGi to nie statystyki i liczby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 17:06, Revanchist napisał:

A w ogóle to zapominasz, że FPSy to nie tylko dynamika, a RPGi to nie statystyki i liczby...


Ekchm...
No chyba nie powiesz, że wszystkie moje poprzednie wypowiedzi traktujesz całkiem serio...

:D

Zdaję sobie sprawę, że dla większości graczy (im młodszy tym jeszcze gorzej) Combat Mission nie oferuje niczego ciekawego.
No ale my, miłośnicy tej gry, wiemy że jest zwyczajnie nie dla każdego...
Tak czy siak na polu realistycznej symulacji pola walki CM nie ma sobie równych, zarówno jeśli chodzi o starsze tytuły, jak i CMSF.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuję serio, więcej, zachodzę w głowę, jak można takie coś pisać :P.

Jeśli o wiek chodzi, to jest to dziwna sprawa, bo jak byłem mały, to lubiłem skomplikowane gry - strategie turowe, realistyczne symulatory lotu, bardziej wymagające RTSy... Takie gry dawały mi po prostu satysfakcję i przyjemność. Dzisiaj już gram w produkcje też nieraz wymagające - ale w inny sposób i generalnie rzecz biorąc nie wymagające aż takiej uwagi.

Przyznam Ci zaś rację, że takiej satysfakcji z gry i ze zwycięstwa nie znajdzie się w wielu innych grach jak właśnie w CM i pokrewnych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eja patrząc po tytułach jak wielu już zauważyło takie te gry, że zagrać można ale nie trzeba a za 8zł to się skuszę...
Zajarałem się tyko Piratami Nowego Świata 2, bo kiedyś chciałem sobie sprawić gdyż klubie te klimaty, ale przejrzałem recenzje, screeny itd w necie i cóż, już chyba nie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deska ratunku czy mocny cios w podbródek dla osób, którzy piracą gry? Bo te gry już lepiej opłaca się kupić.. za grosze.
Tytuły ciekawe... pomyśleć, ze jakiś rok temu Beowulf The Game kosztował ~80-100zł. Jak będę miał okazje, to chętnie poprowadzę armię Tanów(bodajże). Na inne tytuły też się skuszę (choćby PNŚ2, Outfront) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować