Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny - recenzja

17 postów w tym temacie

Bardzo chętnie bym pograł bo widzę, że CI się stara a takie niewymagające FPS''y bardzo ludzie. Jednak cena 50zł to troszkę za dużo jednak za 20zł skusiłbym się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom 50 zł to trochę za dużo jak na taką grę to trochę za dużo . 30 zł to lepsza cena , ale CI musi na niej zarobić troche :] ale trzeba przyznać że robi coraz lepsze FPS-y. Pamiętacie poprzednie ich tytuły jak np. Mortyr 3 ? W porównaniu do niego najnowszy CoH jest o wiele lepszy. Jeżeli kolejne gry będą lepsze od poprzednich , to być może za 2 lata ujrzymy...... coś tak dobrego jak Modern Warfare 2 ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się uczą i robią postępy. Nie każdy developer od razu był Blizzardem. :) Rodzimemu producentowi życzę ciągłej zwyżki formy. Tak trzymać, a może kiedyś się coś na prawdę dobrego uda zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wieżyc !!! :O !!! Ostatnie moje tytuły z stajni CI wyglądały jakby każdy został stwożony : ctrl+c i ctrl+v !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję. Chcę to zobaczyć na własne oczy - narazie najlepszą strzelanką CI było SAS: Secure Tomorrow, ale myślę, że CoH 3 przebije tę grę pod każdym względem. Czyżby to był początek wychodzenia z budżetowości strzelanin CI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze się ciesz że ktoś wogóle spojrzał w stronę tego tytułu ;]
CI to nie jest wielka firma ale widać że idą do przodu dajmy im z 5 lat i kilka dobrych kontraktów. To za parę lat wyskoczą już lepszymi tytułami :] I oby więcej takich gierek ^^


Ps: Stwierdzenie "Nie każdy developer od razu był Blizzardem. :)" Jest tu cholera trafne więc muszę je zacytować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaczkaibasta CI to nie jest wielka? Proponuję wejść na ich stronę i sprawdzić, gdzie mają swoje placówki (czytaj w ilu państwach). Do tego CI jest na giełdzie. Na giełdzie nie ma "malych" gier. CI obrało inną taktykę - byle gówno w 2 miesiące za 20 zł a i tak znajdą się frajerzy, którzy to kupią. Wystarczy poczytać ich raporty finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak SAS: Secure Tomorrow jest bardzo fajne i z tego co widziałem to Code of Honor 3 jest podobny do SAS-a właśnie. W SAS był multiplayer gdzie do tej pory gra pełno osób i gra kosztowała 20 zł a nie to co teraz 50 zł i nawet multi niema. Za to duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne gry po jakie sięgnąłem od CI to Art of Murder obie części i mam nadzieję, że z każdą kolejną przygodówką będzie coraz lepiej bo mistrzostwo to to nie jest, ale kryminały click''n''point widać, że im leżą. FPS''y od nich to średniaki dlatego nie mam zamiaru wydawać na to ani złotówki dopóki nie zrobią czegoś porządnego. IMO nawet dostateczny CoH 3 to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:58, Lord-Tyrranoos napisał:

Kupuję. Chcę to zobaczyć na własne oczy - narazie najlepszą strzelanką CI było SAS: Secure
Tomorrow, ale myślę, że CoH 3 przebije tę grę pod każdym względem. Czyżby to był początek
wychodzenia z budżetowości strzelanin CI?



Pamietam jak Manager od CI w wywiadzie z Gry-Online.pl powiedzial, ze cel firmy jest, zeby gry poszly w jakosci dalej do gory, co naturalnie oznacza, ze cena tez idzie w gory. Niestety :]

Oby tylko tez w dalszym ciagu robil tez gry na PC i DS ktore sa za okolo 20 (lub na DS za 50) zl, bo to jim pomoglo, ze firma tez wczasach kryzysu ciagle robi zysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technika małych kroków. Z gry na grę coraz lepiej. A to się będzie wiązało ze wzrostem cen. A jak klienci dopiszą, to firma w końcu wyda światowego hita. Każdy jakoś zaczynał, dzisiaj w tej branży start jest bardzo utrudniony. Jak do tej pory ta firma nie upadła, to konkurencja dla Ubisoftu może niedługo wyrosnąć. Ja trzymam za nich kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować