Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brütal Legend -zapowiedź

19 postów w tym temacie

I to jest kolejna zachęta abym kupił sobie Xbox''a słucham heavy metalu i jeżeli bym kupił xboxa to pierwszą moją grą byłaby Brutal Legend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 21:48, Gen_Radius napisał:

Zima + Xbox360+Brutal Legend = dobrze wydane pieniądze i masa zabawy ;)

a my, bracia w muzie, miejmy nadzieję, że Twoja odpowiedź zasługuje na 5 z matmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 02:06, Lucas_the_Great napisał:

> Zima + Xbox360+Brutal Legend = dobrze wydane pieniądze i masa zabawy ;)
a my, bracia w muzie, miejmy nadzieję, że Twoja odpowiedź zasługuje na 5 z matmy :)



5 z matmy nie chcę, wolę żeby gra była idealna w każdym calu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... chyba jedyny (no, jeszcze Heavy Rain by się załapał) tytuł, na widok którego ślinka cieknie, a w gardle rodzi się jękliwy okrzyk "Chcę to na PC!!!" Planów jeszcze niestety nie ma... ale może (oby!) kiedyś...

Aha - Na razie nie wiadomo, czy owe mini-gry muzyczne da się wykonać na kontrolerze z Guitar Hero lub Rock Band...

Niestety (a może stety) już od marca wiadomo, że raczej nie - http://multiplayerblog.mtv.com/2009/04/03/no-plans-for-brutal-legend-guitar-controller-compatibility/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:10, FranTheMan napisał:

> sam Jack Black - apostoł rocka
Tak, zdecydowanie dla "wannabe rockman''ów" i nikogo więcej. Dalej nie przeczytam, wybaczcie.

I tu, chcąc być "true" przestałeś być "true" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, kasy może nie styknąć jesienią: MW2, Uncharted 2, Gran Turismo 5 i jeszcze Brutal Legend (dla fana metalu i hard rocka a także wygłupów Jacka Black''a .. must have..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować