Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War 2 doczeka się dodatku

22 postów w tym temacie

W40k bez chaosu to nie warhammer, czekam tylko aż będzie pack podstawka + dodatek, bo bez mojej ulubionej rasy nie było po co kupować samego DoWa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze chaosu nie było od początku w podstawce to swoista profanacja gatunku ale cóż teraz marketing rulez .... niech jeszcze dodadzą Tau i jest jak dla mnie komplecik szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL! Ta gra jest tak niezbalansowana, a po patchu 1.4 w dodatku sama mechanika (stosunek HP jednostek do obrażeń jakie zadaje dowolna broń) kuleje na tyle, że w ogóle z taktyki pokroju CoHa zostało juz tylko i wyłacznie micro i zręczne paluszki. A jeśli juz mam grać w RTSa, gdzie chodzi o naprodukowanie jednostek i klikanie nimi szybciej niż przeciwnik, to wolę StarCrafta. Niech najpierw ogarnę podstawkę, zrobią z tego wreszcie grywalny produkt, gdzie normalna rywalizacja sieciowa jest w ogóle możliwa, a nie zajmuja się dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi mówić czy balans jest skopany. Tak naprawdę te Plazmy SM można łatwo wykurzyć np szturarzami orków. To tylko jeden z wielu przykładów ale sadze, że w porównaniu do SS DoW II prezentuje w miarę wyrównany poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Chaosem, zawsze bardziej lubiłem tradycyjną frakcję, nawet jeśli zgrzytanie zębów wywoływał u mnie ten cały fanatyzmem jaki reprezentuje. Space Marines to moi ulubieńcy, tak więc bardziej ucieszyłby mnie dodatek im poświęcony.
Dla wielbicieli Chaosu to jednak wesoła nowina :-)
Jak ktoś już wcześniej wspomniał brakować będzie tylko Tau i Gwardii Imnperialnej (w stosunku do do DoW 1+dodatki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 18:55, Marco_Polo napisał:

Space Marines to moi ulubieńcy, tak więc bardziej ucieszyłby mnie dodatek im poświęcony.


Ke...? Podstawka w 358% Marynatom poświęcona to jeszcze za mało? Może w ogóle wyrzućmy Boyzów, Uszatych, Demony i wszystkie inne tałatajstwo, byle niech dzielne Puszki dziarsko maszerowały z pieśnią na ustach i sztandarami ku chwale Złotego Trupka. Hell yeah... -.-

Dnia 19.09.2009 o 18:55, Marco_Polo napisał:

Jak ktoś już wcześniej wspomniał brakować będzie tylko Tau i Gwardii Imnperialnej (w
stosunku do do DoW 1+dodatki).


Oraz także Necronów, Mhrocznych Eldarów, ale to tak na marginesie... ;) No i w teorii wszystkich Ordo''sów, gdybyśmy chcieli już się bardzo rozdrabniać, co by w zgodzie z fluffem pozostać.

A tak ad rem samego niusa... intryguje mnie czy pod tą nazwą kryją się tylko Legiony, czy też szykują nowiutką frakcję prosto od GW, czyli EmoDemony?

EDIT: A tak swoją drogą to właśnie zdałem sobie sprawę, że uprawiam hipokryzję, bo komentuję dodatek do gry którą gardzę i której już czas temu jakiś się pozbyłem. Ups ^^'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2009 o 19:13, Dexter_McAaron napisał:

EDIT: A tak swoją drogą to właśnie zdałem sobie sprawę, że uprawiam hipokryzję, bo komentuję
dodatek do gry którą gardzę i której już czas temu jakiś się pozbyłem. Ups ^^''

ano, lekką ;p niestety z tą grą jest taki problem, że jest kilka zmian na plus <bossowie, system osłon, brak durnego rozbudowywania bazy i ogólne zbliżenie do figurkowego oryginału> ale niestety równie wiele na minus <aż dwa tryby skirmisha, aż dwa rodzaje misji w kampanii (kilka niezłych misji w stylu angels gate wiosny nie czyni), aż 12 map w tejże, w dodatku niespecjalnie się różnicących, co wywołuje uśmiech politowania, przycisk wycofania jednostek który dobrze użyty przeciąga rozgrywkę do usranej śmierci, bossowie w każdej misji przez co powszednieją, a i tak walka z nimi sprowadza się do durnego naparzania> i w efekcie wyszło takie nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować