Zaloguj się, aby obserwować  
UthersonL

STAR WARS Knights Of The Old Republic - wątek pomocy

86 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 07:30, stanlee napisał:

Oto i on.


CRC to uszkodzenie nośnika. Krótko mówiąc - wymień płyty w sklepie lub u dystrybutora. Możesz jeszcze wcześniej spróbować przetrzeć płytki delikatnie lub pożyczyć od kogoś inny napęd CD/DVD - może on będzie bardziej ,,tolerancyjny" wobec uszkodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję najpierw zainstalować w domyślnym katalogu (to jest C lub D:\Program Files\Lucas Arts\cośtam dalej), o dziwo raz mi tak zadziałała jakaś gra. Po za tym, przyjrzyj się płycie. Jeśli jest "zanieczyszczona", to ją wyczyść. Inni się ze mnie śmieją, ale ja po prostu wkładam płytę pod kran, potem ją wycieram iz awsze wszystko działało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem właśnie pakiet SW:BoPC (głównie dla KotOR-a) i od niego zacząłem instalację. Problem w tym, że gra się nie uruchamia. Wyświetla loga wydawcy i developera, potem screen z Malakiem i "copyrightsami" a potem... czarny ekran i reset komputera.
Komp spełnia wszelkie wymogi gry, przeszedł wszystkie testy Kotorowym programikiem diagnostycznym. Ma najnowsze sterowniki, pache do procesorów dwurdzeniowych, aktualnego DX-a i zupdate''owego Windowsa.

Spróbowałem najnowszego patch''a do Kotora - gra przy uruchamianiu zaczęła wołać: "wrong disk inserted". Sad Ściągnąłem "no-CD crack" - jedyny efekt to szybszy reset kompa.

Ma ktoś jakikolwiek pomysł co mogę jeszcze spróbować zrobić (bo infa od pomocy technicznej pewnie przed weekendem nie dostanę).

Config: Athlon X2 4000+, 2GB RAM, GF7600GT, 320GB HDD, DVD+/-RW;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta bodajrze gra. Chodzi mi o to, ze gdy wlaczam gre, laduja mi sie reklamy (BioWare, i tym podobne) i nagle wyskakuje czrny ekran i na srodku okienko "Knights of the Old Republic launcher has stopped working". Wiem ze to oznacza to co "KotOR przestal dzialac". Mysle ze to wina karty graficznej, ale nie jestem pewien. Czy ktos zna rozwiazanie?

Sprzet: CPU Pentium D 3GHz | 1024 MB RAM DDR2, 512 MB RAM DDR | karta graficzna SIS Mirage Graphics 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam taki problem dawniej grałem i było wszystko w porządku a tera gram i nie jest.Problem leży w wczytywaniu .Gra normalnie wchodzi do menu kiedy chce wczytać stan gry lub rozpocząć nową ,wczytywanie trwa ponad 20 minut raz krócej raz dłużej a raz wogle się zawiesza .Tak samo jest kiedy jestem cierpliwy i czekam aż się wczyta .To gra się wiesza bardzo szybko .Mój komputer to athlon 4800 ,2gb ram i geforce 8600 ..Próbowałem ze sterownikami ale nic nie pomogło .

Reinstalowałem kilka razy gre nic nie pomgło.Mam śwież o zrobionego formata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem na krriban . Plis pomozcie . W jednym grobowcu nie wiem jak przejsc przez tablice z runami tam gdzie sa te 4 roboty bojowe , ten grobowiec ajunty palla . To chyba wlasnie tam jest gwiezdna mapa tylko jak sie tam dostac help .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę oryginalną. Na starym kompie chodziła dziś gdy chciałem zainstalować i zrobiłem test systemu to okazało sie że nie mam sterowników OpenGL wersja1.4.0. Czy jest szans aby go ściągnąć legalnie? Jeśli tak czy ktoś ma link do tego? Proszę szybką odpowiedź i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 16:38, ziomal1234 napisał:

Mam grę oryginalną. Na starym kompie chodziła dziś gdy chciałem zainstalować i zrobiłem
test systemu to okazało sie że nie mam sterowników OpenGL wersja1.4.0.

Każdy sterownik Nvidii czy ATI ma wbudowaną obsługę OpenGL 1.4. I to od dawna. Być może obsługiwana jest nowsza wersja, a głupio napisany tester nie wykrywa nowszej wersji, więc wymyśla, że nie masz OpenGL. Najprawdopodobniej możesz to olać.

Ja tak też mam z kilkoma grami. Najgorzej z nich napisane to takie, które uzależniają zaczęcie instalacji od wykrycia czegoś. Na przykład jak masz grę wymagającą Win95, to mając W2k instalator często stwierdza, że nie masz żadnego systemu Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale gdy ją włańczam wyskakuje okienko że
"Wystąpił problem z aplikacją Star Wars: Knights of the Old Republic i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
Gdy klikam na "więcej o błędzie" wyskakuje mi
Sygnatura błędu:
AppName: swkotor.exe AppVer: 1.0.3.0 ModName: unknown
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00000000

Co sie może dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:53, ziomal1234 napisał:

Co sie może dziać?

Najpierw spróbuj ustawić zgodność na niższą wersję systemu. Jeżeli to nie pomoże, to spróbuj wyszukać profil do gry w KotORa w ustawieniach sterownika Nvidia (czasem pomaga bo ustawia również opcje zgodności ze starym oprogramowaniem).

Jeżeli i to nie pomoże, to jak napisał Wikitory - jedynie zmiana sterownika na starszy może coś pomóc. Nvidia w odróżnieniu od ATI permanentnie wycina funkcjonalność i zgodność swoich sterowników grafiki ze starszymi interfejsami, więc niewiele poza wymianą sterownika można zrobić. U ATI zdarza się to tylko gdy dopasowanie do nowszej technologii spowoduje przypadkową niezgodność ze starszymi rozwiązaniami. Jednak w obu wypadkach rozwiązaniem jest starszy sterownik.
Jak zauważam masowe problemy z KotORem mają głównie karty Nvidii serii 8xxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może tutaj napiszę o moim problemie z pierwszą częścią.
Co jakieś 5 minut, na ekran wskakuje mi slajd z tego co było w grze przed kilkoma chwilami, i po ułamku sekundy znika. Np w trakcie walki pojawia mi się screen z rozmowy, którą przeprowadziłem kilka minut wcześniej. Tak, znika w mgnieniu oka, ale niestety to jest problem, i należałoby go naprawić.
Poza tym zdarza się wywalanie mnie z gry w trakcie ładowania nowego obszaru.

Spróbowałem wyłączenia Buffering''u i pobrałem Catalyst 9.2. Nic się nie zmieniło. Gra trochę się sypie. Tak, mam kartę ATI [Radeon X300], to wina tego? Ktoś ma jakąś solucję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem w SW KOTOR 1 , a mianowicie : kiedy ląduje na nieznanej planecie ( Niedaleko koło kuzni ) to są tam tacy dziwni dzidkowie i Starsi ... kogo mam zabic w koncu ( jakby co to gram ciemna stroną :) ) ??? Bo siedze tam od 4 godzin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie trochę poczitować w dwójce, ale coś jest nie halo, bo gdy piszę cheat i zatwierdzam enterem najczęściej kończę w menu, lub w miejscu wczytywania gry. Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować