Zaloguj się, aby obserwować  
UthersonL

STAR WARS Knights Of The Old Republic - wątek pomocy

86 postów w tym temacie

elo. wiem, że ostatni post był dawno ale mam problem! na dantooine gdy schodze do tych ruin (mapa-dziedziniec) to poziom nie chce mi się załadować. gra się po prostu wyłącza! o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z KoTOREM. Mianowicie w całkowicie losowych momentach (najczęściej po zakończeniu walki, zakończeniu dialogów i zbieraniu przedmiotów) gra mi się wysypuje do Windows racząc mnie tekstem, ''Program Knights Of The Old Republic wykonał niewłaściwą operację i musi zostać zamknięty'', czy jakoś tak. Zdarzało się to komuś? Co najlepiej zrobić?

Mój komp to

AMD Core 2 Quad 2.8 ghz
4GB RAMu
Geforce ENGT240 1 GB
Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Rzadko bo rzadko ale było. Grzebałeś w ustawieniach graficznych? Może wyłączenie czegoś pomoże? Ja po prostu robiłem często sejwy i nie przeszkadzało to jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 10:32, Deput napisał:

Mam problem z KoTOREM. Mianowicie w całkowicie losowych momentach (najczęściej po zakończeniu
walki, zakończeniu dialogów i zbieraniu przedmiotów) gra mi się wysypuje do Windows racząc
mnie tekstem, ''Program Knights Of The Old Republic wykonał niewłaściwą operację i musi
zostać zamknięty'', czy jakoś tak. Zdarzało się to komuś? Co najlepiej zrobić?

Rzuć okiem na przypięty post w http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4322&u=5338
Właśnie go trochę zaktualizowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


http://www.megaupload.com/?d=EZQM2UJ0

Tu masz fix z mojego GSa do pierwszego jak i drugiego kotora w razie problemów z wyskokami do windy na nowszych sterownikach graficznych [dwójka ma takie problemy bardzo rzadko, prawie wcale rzekł bym, na 95% konfigów działa dobrze, jedynka za to sypie się na nowszych sterownikach]

Fix jest w teorii dla visty i win7, ale na xp tez swoje robi, sam na swoim pierwszym kotorze sprawdzałem, działa w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować