Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Działania Apple niepokoją twórców konsol

36 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2009 o 12:06, Bajta2 napisał:

Buhahaha nie wiem co za ludzie grają na iPhonie. 0 grafiki, 0 fabuły, 0 prawdziwej gry.

Grafika... Grafika to akurat najmniej się liczy podczas gry ;) Choćby wszyscy narzekający na grafikę w Wet, a z gry po prostu wylewa się miód ^_^

Co do samego newsa - są to tylko marne konwersje. Zresztą, co to za granie na telefonie? O_o To nie jest to samo, co usiąść sobie wygodnie z padem w dłoniach i rozkoszować się grą na dużym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc w końcu Sony myślę że się obudzi i zacznie robić gry na PSP, zamiast promować ten shit PSP Go, sam wygląda jest naprawdę extra jednak brak UMD to cios poniżej pasa. Już jest parę w zapowiedziach, Motorstorm Arctic Edge i Assasin''s Creed no i GT wyszło nawet niezłe. Jednak przydałoby się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mają się czego obawiać komórki są i będą tylko telefonami które nie nadają sie do grania. Obraz , grafika czy komfortowe grania na komórce ? Proszę... Rzeczywiście Iphone coś tam emuluję jakąs grafike ale to jest poziom Nintendo 64 i nawet nie do końca więc panowie Sony i MS przestańcie sobie robić jaja. Chyba naprawde brakuje wam pieniędzy przy tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:06, Bajta2 napisał:

Buhahaha nie wiem co za ludzie grają na iPhonie.


Widać jacyś grają.

Dnia 27.09.2009 o 12:06, Bajta2 napisał:

0 grafiki


Gameboy, Gameboy Color, Gameboy Advance, DS też grafiką nie niszczą (i to łagodnie mówiąc) a były/są bardzo popularne

Dnia 27.09.2009 o 12:06, Bajta2 napisał:

0 fabuły


Simsy też są bez fabuły i jakoś się sprzedają w milionach. Podobnie WoW (chociaż tutaj fabuła jest, tylko jestem ciekaw ilu ludziom chce się czytać wstęp do questa)

Dnia 27.09.2009 o 12:06, Bajta2 napisał:

0 prawdziwej gry.


Zdefiniuj co to jest "prawdziwa gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:06, Bajta2 napisał:

Buhahaha nie wiem co za ludzie grają na iPhonie. 0 grafiki, 0 fabuły, 0 prawdziwej gry.

0 grafiki ? Od kiedy grafika to coś ważnego w grach ?
0 fabuły ? Mass effect i resident evil bez fabuły ok....
0 prawdziwej gry ? Definicję proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem kiedyś DS''a, i powiem wam, że był fajny, ale brak innych ciekawych rzeczy by bolesny, dlatego sprzedałem. Iphone''a nie polubię,bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gry na komórce/iphone/psp zaczely ewoluowac w kierunku "prawdziwych" gier z konsol i pc, to ja jestem jak najbardziej za. Z przyjemnoscia pograłbym w taka mniejsza wersje fable czy diablo. Niestety jak na razie to gry wydawane na telefonach/handheldach poza tytułem znanym z "powaznych" platform maja niewiele wspolnego zazwyczaj z tymi grami. Ot chocby Assasin Creed- na iphone to w sumie zwykła platformowka w stylu pierwszych prince of persia. Podobnie jest takze np z call of duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako platforma do gier casualowych telefony na pewno się sprawdzą i szybko wyprą konsole przenośne bo parametry techniczne, i co za tym idzie jakość grafiki itp. z czasem na pewno wzrosną. Jedyną przeszkodą wg. mnie jest rozmiar telefonu, a co za tym idzie komfort grania. W pociągu Legnica-Wrocław czy w autobusie super, ale w domu i tak ludzie będą grać na PC i konsolach.
A to i tak do czasu, gdy wydajność telefonów wzrośnie na tyle, żeby można je było podpiąć go do telewizora i grać za pomocą dołączanego kontrolera (bądź czegoś w stylu Natala) to i stacjonarne konsole zginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, zmierzch ery konsol stacjonarnych... Ludzie, nie dajmy się zwariować, to są dwie odrębne gałęzie rynku, nie ma ŻADNEGO porównania między grą z PlayStation 3 a taką na iPhona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktokolwiek napisze coś na temat grania na telefonie (choć głównie chodzi tu o iPod Touch i IPhone ktorego jestem posiadaczem) powinien się naprawde zorientować w temacie a nie pisać zgeneralizowane bzdury typu ( 0 grafiki itd...) o ile gro tytułów to owszem uproszczone gry pozwalające wyrzyć się przez 15 minut znudzonej osobie to coraz czescie pojawiają się "pelnoprawne" tytuły które w niczym nie odbiegają od ich pctowych badz konsolowych odpowiednikow pod wzgledem fabuły badz gameplayu ( kwestie grafiki z oczywistych wzgledow zostawiam przemilczaną ) The Quest (redshift), Secret Of Monkey Island , Resident Evil, Dexter, Guitar Rock Tour.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:24, Bambusek napisał:

Gameboy, Gameboy Color, Gameboy Advance, DS też grafiką nie niszczą (i to łagodnie mówiąc)
a były/są bardzo popularne


Bo niszczyły za czasów swojej świetności (choć postęp w przypadku Ninny był zawsze wolny i raczej chodziło o fun) :P Równie dobrze mogę besztać teraz PSX''a za rozpikselowaną grafę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 13:21, Nervous napisał:

Bo niszczyły za czasów swojej świetności (choć postęp w przypadku Ninny był zawsze wolny
i raczej chodziło o fun) :P Równie dobrze mogę besztać teraz PSX''a za rozpikselowaną
grafę xD


W jakim sensie niszczyły? 0.o Chyba mi nie próbujesz wmówić, że miały grafikę na poziomie konsol stacjonarnych, litości. A w kwestii przenośnych to pierwsze Gameboye były bez konkurencji, więc trudno porównywać. DS grafiką nigdy nie powalał na kolana akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować