Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 14:28, M46 napisał:

Ja się nieco rozczarowałem,bo nie można opłacić całości gier w wPLN


Dokładnie. Przez to Gram.PL to nie jest żadna rewolucja. To po prostu okrojona wersja strony i dodany drogi sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekaliśmy! Rewolucja nadeszła i ja jestem pewien, że CD-Projekt nas nie zawiedzie i gram.pl będzie extra (czyt. lepszy od cdprojekt.pl)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna stronka. Bardzo estetycznie wykonana. Super niespodzianka z punktami - 255 mam :) Szkoda ze nie mozna całej gry opłacić tymi punktami :( Wziąlbym SWAT4 ale lipa jest drobna poniewaz on kosztuje 99zł a w sklepie 59 ?!? Ja rozumiem ze i tak sie opłaca ale drobne naciagniecie ma chyba miejsce :) Gratuluje świetnej kampani i pomysłow. szkoda ze w sklepie nie mozna sprzedawac tych gier które nie posiadały elektronicznej rejestracji :( Moze kiedys ? Pozdrawiam całe CDP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z wirtualnymi pieniędzmi był bardzo fajny. Ale zrealizowanie kiepskie :? Czemu za całą swoją kwotę nie moge kupić gry?! Myślałem, że będę mógł za 100 wPLN kupić jakąś pożądną grę niczego nie dopłacająć :? A muszę dopłącić minimum 70 zyla plus koszty przesyłki :? To już taniej mi w sklepie wyjdzie - a bo to jakaś przecena i bz kosztów sysyłki. Poza tym w sklepie są ceny hurtowe. JUż dawno Warhammera przecenili w promocji ogólnopolskiej na 70 zyla, a tu dalej za 100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja z oceną poczekam, aż zostaną powprowadzane te drobne korekty ;-) Bo jeśli miałbym oceniać teraz to w sumie nic nadzwyczajnego - czyli ani rewolucji, ani rewelacji nie ma (mówię o sklepie). Jedyna nadzieja w grach które będzie można w całości kupić za wPLN - taki SWAT4 za darmo mnie skusił i chętnie zamówię, płacąc za niego ok. 20zł (koszty wysyłki). A co do reszty gram.pl - bardzo podoba mi się wygląd strony, tamten za bardzo mi się już opatrzył, zawsze to jakaś zmiana ;-) Szkoda, że forum się nie zachowało - nie pisałem tam wprawdzie nic ostatnio, ale w sumie żal ;-) Zawsze byłaby jakaś pamiątka ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAM.PL ma pare wad:
- drogi sklep
- struktura FORUM (zdnowu do 4 liter) ...

że też ludzie nie wiedzą jak stworzyć normalne forum ...
wystarczyło kupić licencje na Invision Board i po sprawie, byłoby ładnie, szybko i zgrabnie, wszystko gdzie należy (gra z osobnymi działami, lub podobnie) ... ale nie ... lepiej zrobićtaki szmatławiec co wszystko pakuje się na jedną stronę i nic nie widać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Tuddrussel:

Nie ma sprawy ;-) Myślę że wszyscy będziemy zaglądac tak często jak na cd-projekt.info ;-)
Zwłaszcza jeśli weźmiecie pod uwagę NASZE uwagi ... i zaczniecie być konkurencyjni ...

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, mam na kocie 550 wPLN i tylko szkoda że nie można z nimi pójść do Media Marketu. Ale nie jest źle, za 1 zł kupiłem SWATA 4 i Morrowinda z Platynowej Kolekcji (podziałem gdzieś 2 płytkę) i zapłącę za całość 55 zł, a normalnie w sklepie wydałbym 150. Oczywiście ogromna szkoda że nie można kupować gier w całości za wirtualną kasę, ale lepsze to niż nic. Zapewne na Allegro będzie istny wysyp tanich gier CDP, np. SWAT 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:32, Darek Jedi napisał:

> Ja się nieco rozczarowałem,bo nie można opłacić całości gier w wPLN

Dokładnie. Przez to Gram.PL to nie jest żadna
rewolucja. To po prostu okrojona wersja strony i dodany drogi sklep internetowy.



a ty to na bank jestes z konkurencyjnego sklepu bo celowo mijasz sie z prawda w kazdym stwierdzeniu.
wzialem kilka przykladowych cen i WSZYSTKI były najnbizsze na gram.pl
ponizej przyklady.

187 Ride or Die

Gram.pl – 139
Wirtus - 189
Ultima – 189


Prince of Persia: Warrior Within Platinum


Gram.pl – 89
Wirtus – 134
Ultima – 109


Pro evolution Soccer 5

Gram.pl – 181
Wirtus - brak
Ultima – 199


World of Warcraft

Gram.pl – 139.90
Wirtus - 179
Ultima - 199


no ale jak sie nie ma jak konkurowac, to najlepiej naklamac. nieladnie, nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 80 wPLN ;(.I nieźle bym przejechał jakbym kupił w sklepie na wysyłkę.oszczędził bym max 4 zł,ale rewolucja,avatara nie mogę zmienić.ehhh taka rewolucja na miarę GOLA,a gdzie recenzje?!To praktycznie stary serwis CDP z nową szatą graficzną sklepem,i sporadycznie skryptami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. CDP jets wydawca Half-life 2 w Polsce? Bo w sklepie nie znalazłem tej pozycji, a liczyłem że uda mi isę taniej kupić tą grę, a tu lipa.

A co do serwisu. Zobaczymy jak się rozwinie seriws. Narazie wygląda ładnie. Trochę czeg innego oczekiwałem , ale jets ok. Jak wszytskich denerwuje mnie trohce brak możliwości kupienia gry tylko za wPLN. Bo w sumie to po co mi te 450 wPLN? Na drobne zakupy tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować