Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 już gotowe

19 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2009 o 11:42, predatorro napisał:

Fajnie, fajnie... Ale dlaczego wszystkie multiplatformówki testują na x360? Co jest takiego
specjalnego w xpudle?


na Xpudle testują na Xbox livie , prz pc robią sobie serwa i kokszą na Lanie i tego nie zobaczysz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wkoncu xbox live się do czegoś przydał przynajmiej można szpiegować twórców co robią nocami i czasami nawet nieżle informacje można znależć. Może jest ktoś jeszcze z innych firm z Blizzarda albo Activision ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze nie bedzie trzeba po wypuszczeniu gry z utesknieniem czekac na patcha poprawiajacego bledy. Oby gra byla juz dopracowana na starcie. Mam nadzieje, ze tak jest. Teraz tylko czekamy do premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni kochaja te durne konsole bo najwiecej kasy na bachorach robia...

i nie dali edycji prestige na pc...


Odezwał się rocznik 93... Więcej zarabiają na konsolach, czego nie rozumieją tylko ignoranci i fanboye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończy się na tym że ktoś opracuje to tak że jedna płytka będzie działać i na PC i X i na PS. Ten kto to opracuje dostanie nobla :P. I sie skończy fanbojostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2009 o 14:21, MaZZeo napisał:

Odezwał się rocznik 93... Więcej zarabiają na konsolach, czego nie rozumieją tylko ignoranci
i fanboye.

To że ktoś jest rocznik 93, nie znaczy że od razu musi być cymbałem.
A mnie naszła ochota na pierwszego Modern Warfare''a. Muszę to w końcu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 14:21, MaZZeo napisał:

oni kochaja te durne konsole bo najwiecej kasy na bachorach robia...

i nie dali edycji prestige na pc...


Odezwał się rocznik 93... Więcej zarabiają na konsolach, czego nie rozumieją tylko ignoranci
i fanboye.


A ja powiem tak . że powinni dać konsoli i pc to samo ^^ , a później mamy wojny religijne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu! Ile można czekać ?! Me want to play it now!

AdamsS_93@
Hmm <sprawdza swoją datę urodzin...>hmmm <sprawdza ponownie>hmm coś się nie klei w twojej teorii ale ok. Przepraszam ale boli cię że nie dali jakiś durnych dodatków ? Tylko tyle ? Pomyślmy
1. Gra wychodzi w tym samym czasie na wszystkie systemy
2. Gra wychodzi na wszystkie systemy
Więc jaki jest problem ? Te dodatki spokojnie będzie można kupić na allegro, ebay etc. a że masz omfg-super-hiper-pr0 PC to wyjdzie ci to taniej niż mi, bo mam (idąc twoim tokiem rozumowania) lame-boring-crappy konsole!

@Madoc
Kubuś im dłużej jestem na tym forum tym mniej mnie twój argument przekonuje, rly :/

@WoyKam
Mam alergię na ludzi których wypowiedzi nie wnoszną nic do tematu a jedynie prezentują swoją omg-uber-anty postawę wobec konsoli/PC/Mac/Piwa. Więc bądź tak miły i weź big łyk napoju o nazwie "STFU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko konsolom, sam kiedyś miałem PSX''a i pewnie za jakiś czas kupię PS3 (żeby nie było, że mam wypaczoną opinię na X360 też grałem i mi się podobało) żeby nadrobić zaległości ale na Boga ludzie nauczcie się, że pewne rzeczy się prezentuje na systemach dedykowanych.
I tak gry TPP/bijatyki/JRPG/Sportowe najlepiej prezentuje się na konsolach
Gry FPP/FPS/RTS/RPG najlepiej prezentuje się na PC

I to nie jest jakaś nowa prawda w świecie gier tylko jakoś twórcom gier trudno to zrozumieć, a oni sami są napędzani dziwnymi nawoływaniami ludzi, którzy albo są ślepymi fanboyami albo myślą że pierwszy zakup konsoli/PC w życiu czyni ich fachowcami z górnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z szanownym kolegą Lordem, dobrze podzieliłeś te gatunki gier, sam posiadam komputer i konsolę, i tak naprawdę w FPS-y o wiele przyjemniej gra się na starym poczciwym blaszaku, gra jest bardziej wartka - porównywania robiłem na Call of Duty WaW gdzie o wiele przyjemniej gra mi się w multiplayera niż na PS3.

Tutaj kolego szanowny nie chodzi o nawoływania - tutaj chodzi o jedno - kasę, nie wiem dlaczego tak jest, ale widzisz to co nie ujęło sie na PC - bo po prostu zotało wyśmiane i olane na konsoli trzyma się bardzo dobrze - mowa tutaj o płatnych DLC - po co wypuszczać grę na PC skoro dodatki będą za darmo jak można coś takiego zrobić na konsoli i wyciągnąc za to kasę..?

Wynik jest prosty-tworzenie gier na konsole, nawet tych co jak to określiłeś, lepiej się prezentują na PC, jest po prostu czystym biznesem, a wiadomo, że w tym wszystkim chodzi o to by jak najwięcej zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować