Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Medal of Honor konkurentem Modern Warfare?

21 postów w tym temacie

Przez sam fakt, że nie będzie tego na PC, nowy MoH nie będzie w stanie pobić CoDa. Samo przeniesienie akcji w inne realia nie załatwi sprawy. Trzeba jeszcze mieć tę miodność, którą ma CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, MoH nie pobije Calla to pewne i tylko ci co nie grali w Modern Warfare mogą powiedzieć taka bzdurę! EA może miało by szanse rywalizować z MW tylko wtedy kiedy było jego pierwsza odsłona. Teraz kiedy gracze wiedzą co będzie z pierwszej częsci nie ma możliwosci żeby nowy MoH z fabuła przeniesiona w czasy współczesne mogł pobić MW2. Pozatym efekty to nie wszystko bo najważniejsza jest fabuła a MW ma o wiele lepsza i ten klimat nie ma mocnych na nią król :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie konkurentem bo nie wychodzi na PC? hehe to kupcie konsole zamiast psioczyć. Nie myślcie że grami roku będą tytuły tylko te które wychodzą na PC bo się srogo zawiedziecie.

I tak najlepszy FPS to Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2009 o 14:36, Slappy napisał:

Nie myślcie że grami roku będą tytuły tylko te które wychodzą na PC bo się srogo zawiedziecie.

Jest tylko jedna gra roku, Sherlocku :P

Dnia 05.10.2009 o 14:36, Slappy napisał:

I tak najlepszy FPS to Bad Company 2.

To ta gra która jeszcze nie wyszła ? No to kurna, faktycznie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 14:40, Darkstar181 napisał:


> Nie myślcie że grami roku będą tytuły tylko te które wychodzą na PC bo się srogo
zawiedziecie.
Jest tylko jedna gra roku, Sherlocku :P

Zależy według kogo. Według Eurogamera grą roku 2008 został MGS4 który jest dostępny na konsole PS3.

Dnia 05.10.2009 o 14:40, Darkstar181 napisał:

> I tak najlepszy FPS to Bad Company 2.
To ta gra która jeszcze nie wyszła ? No to kurna, faktycznie najlepsza.

No. A wy już nowego MoH nienawidzicie bo na PC nie wychodzi i od razu stawiacie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 14:55, Revan91 napisał:

Tylko nie to, wole MoH podczas 2 wojny, tyle kampanii można napisać, ze na 50 części
by im starczyło, a nie ciągle to samo klepać.

Sam sobie zaprzeczasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 15:02, Cthulhu_X napisał:

> Tylko nie to, wole MoH podczas 2 wojny, tyle kampanii można napisać, ze na 50 części

> by im starczyło, a nie ciągle to samo klepać.
Sam sobie zaprzeczasz :P


Nie, wolę, żeby był w czasie 2 Wojny Światowej, ale jednocześnie argument, że wszystko już przedstawiono jest bzdurą, bo ciągle podobne misje w każdej grze występowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH: PA i MoH: A też miały zaszkodzić serii Call of Duty. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Nie wierzę aby tym razem im się udało. Może więc dobrze się stało, że gra ominie pecety.
Jeśli chodzi o przeniesienie rozgrywki do współczesności to wątpię aby to podziałało. Ekipa odpowiedzialna za nowy MoH powinna raczej skupić się na poprawieniu błędów poprzedniczek, a nie na bezmyślnym zmienianiu realiów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej MoH:A był innowacyjny. Nie wiem też co ludzie mają do MoH:PA, mi się bardzo podobało.
Mam już trochę dosyć monopolu tego skryptowanego szajsu :P
BF:BC2 FTW! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy fakty. Za oboma tytułami stoją wielkie koncerny wydawnicze, które chcą wyciągnąć z graczy ostatnie grosze i nie przejmują się zbytnio ich zdaniem. Activision Blizzard, które wali grube pieniądze w swoje produkcje i ceni sobie ich jakość oraz EA, które też wywala w swoje produkcje mnóstwo forsy, ale dopiero od niedawna zaczęło dbać o ich jakość. Obie gry będą krótkie jak diabli... tyle, że Call of Duty z miejsca wygra ten pojedynek? Dlaczego? Bo za Modern Warfare 2 będzie stać multiplayer, który będzie pewnie taki jak w poprzedniej części, czyli świetny. Ponadto gra wyjdzie na większą ilość platform, więc pecetowcy będą mieć żadnego wyboru. Gratuluję EA! Z wysoko uniesionym czołem stajesz do z miejsca przegranej walki. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że nowy Medal of Honor będzie sie rozgrywał w czasach współczesnych :D
Mimo wszystko, CoD ma lepszy multi. Mam jednak nadzieję że gra będzie lepszej jakości niż Airbourne czy dodatki do Allied Assault.

@Rumcajsev: nie wiem czemu pisząc o skryptowności czuję tu jakąś sprzeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, jak nowy MoH może rywalizować z MW2, skoro wychodzi tylko na konsole. To tak jakby powiedzieć, że Killzone 3 czy GoW 3 będą konkurować z nowym CoDem (czy już właściwie niecodem). Anyway, nie wierzę, żeby ten nowy Medal miał lepsze multi od MW2, a samym zgapieniem czasu akcji tej walki nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować