Zaloguj się, aby obserwować  
pioter11

Mirror''s Edge 2

12 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2009 o 15:47, pioter11 napisał:

po kultowej grze ''''Mirror''s edge'''' przyszla kolej na drugą odslonę tej gry. Czy
ktoś ma info. kiedy będzie premiera.

Odnoszę dziwne wrażenie, że oprócz okładki, która zasługuje na pochwałę nic się nie zmieni. Jedynka była troszkę żenująca. Pomysł samego Parkouru i jego wniesienia do gry wydaje się całkiem niezły, ale reszta jest do kitu. Fabuła czasami wywoła łzę żalu, a czasami szyderczy śmiech. Bieganie jest fajne, przyznam, ale jeśli masz tak biegać przez całą grę i nic innego nie robić to dziękuje. Sam gameplay wygląda mniej więcej tak:

<Skok>
- Kur** (albo wersja łagodniejsza: Niech to/Kurcze)
<Checkpoint Reached>
-Kur** dopiero tutaj?
<Skok>
- Kur**

Itd. Albo ja totalnie nie ogarniałem, albo gra była po prostu słaba. To oczywiście tylko moja opinia i nikt nie ma prawa jej podważać! Ha! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podważę. Nie wiem co z wami, ale ja podczas gry na najwyższym poziomie trudności (za drugim podejściem, po odblokowaniu go) nie miałem większych problemów ze skakaniem. Grę przeszedłem 3 razy, za każdym razem z przyjemnością. Czekam na dwójkę z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 19:48, wsaadman napisał:

Ty totalnie nie ogarniałeś. Też przeszedłem za pierwszym razem w nie więcej niż 6 godzin
; ]


A ja utknąłem i dałem sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 20:26, Galnospoke napisał:

Gra wibitna, okladka wyglada na calkowity fake.

na dole jest nawet podpisane nickiem autora...i nie jest to osoba pracująca dla wydawcy/producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 15:59, Zabujca_Smokuf napisał:

> po kultowej grze ''''Mirror''s edge'''' przyszla kolej na drugą odslonę tej gry.
Czy
> ktoś ma info. kiedy będzie premiera.
Odnoszę dziwne wrażenie, że oprócz okładki, która zasługuje na pochwałę nic się nie zmieni.
Jedynka była troszkę żenująca. Pomysł samego Parkouru i jego wniesienia do gry wydaje
się całkiem niezły, ale reszta jest do kitu. Fabuła czasami wywoła łzę żalu, a czasami
szyderczy śmiech. Bieganie jest fajne, przyznam, ale jeśli masz tak biegać przez całą
grę i nic innego nie robić to dziękuje. Sam gameplay wygląda mniej więcej tak:

<Skok>
- Kur** (albo wersja łagodniejsza: Niech to/Kurcze)
<Checkpoint Reached>
-Kur** dopiero tutaj?
<Skok>
- Kur**

Itd. Albo ja totalnie nie ogarniałem, albo gra była po prostu słaba. To oczywiście tylko
moja opinia i nikt nie ma prawa jej podważać! Ha! :P


Miałem dokładnie tak samo jak Ty i gdzieś w 1/4 gry zrezygnowałem, bo przecież gra się dla przyjemności a nie dal ciągłej irytacji, że nie przeskoczyłeś czegoś o kilka centymetrów, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 20:49, PJ_MW napisał:

> > po kultowej grze ''''Mirror''s edge'''' przyszla kolej na drugą odslonę tej
gry.
> Czy
> > ktoś ma info. kiedy będzie premiera.
> Odnoszę dziwne wrażenie, że oprócz okładki, która zasługuje na pochwałę nic się
nie zmieni.
> Jedynka była troszkę żenująca. Pomysł samego Parkouru i jego wniesienia do gry wydaje

> się całkiem niezły, ale reszta jest do kitu. Fabuła czasami wywoła łzę żalu, a czasami

> szyderczy śmiech. Bieganie jest fajne, przyznam, ale jeśli masz tak biegać przez
całą
> grę i nic innego nie robić to dziękuje. Sam gameplay wygląda mniej więcej tak:
>
> <Skok>
> - Kur** (albo wersja łagodniejsza: Niech to/Kurcze)
> <Checkpoint Reached>
> -Kur** dopiero tutaj?
> <Skok>
> - Kur**
>

> Itd. Albo ja totalnie nie ogarniałem, albo gra była po prostu słaba. To oczywiście
tylko
> moja opinia i nikt nie ma prawa jej podważać! Ha! :P

Miałem dokładnie tak samo jak Ty i gdzieś w 1/4 gry zrezygnowałem, bo przecież gra się
dla przyjemności a nie dal ciągłej irytacji, że nie przeskoczyłeś czegoś o kilka centymetrów,
prawda?

takie coś jest denerwujące, szczególnie jeśli po pewnym czasie zauważysz że od 20 prób nie skoczyłeś nawet o centymetr lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta gra was denerwowała, to nie włączajcie nawet Skate''a.
Nie wiem czemu ludzie gadają, że ME jest trudne. Owszem - w kilku miejscach nie miałem pomysłu "jak tam wskoczyć", ale żeby od razu nazywać to hiper-mega-hardkorową grą?
PS:
Tnijta posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie była to jedna z najlepszych niespodzianek ubiegłego roku. Kiedy wiele gier jedzie ciągle po schematach tak ekipa DICE stworzyła strawny mix FPP z platformówką. Gierka niesamowicie mnie wciągnęła. Ten styl graficzny, ta muzyka, ech szkoda że ukończyłem ją zaledwie w trzy wieczory. Paru z was napisało coś o problemach z checkpoint''ami(rozmieszczone zbyt rzadko) oraz gameplay''em(problemy ze skokami). Jak z pierwszym od biedy mógłbym się zgodzić( tylko pomyślcie co by było jak by były savepoint''y jak w GTA) tak nie rozumiem co to za sztuka jest skoczyć z jednej platformy na drugą(oczywiście w grze!), ba powiedział bym że gra jest banalnie prosta. Tak samo oczekiwanie od gry jakiejś nie wiadomo jakiej fabuły. Owszem scenariusz mógł być napisany lepiej, ale nie wymagajmy bóg wie czego. Jak ktoś chce fabułę to niech sobie stworzy akrobatę i gra nim w TES4:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować